Apsipirk už

AČIŪ
Grįžti į sąrašą

Skelbiame laiminguosius, kurie apsipirkę su AČIŪ kortele 2017 m. sausio 11-ą dieną už 25€ ir daugiau dalyvavo žaidime ir turėjo galimybę MAXIMOS pinigais atgauti visą sumokėtą sumą į savo AČIŪ kortelę.

SVEIKINAME!

Vardas Miestas Laimėtų MAXIMOS pinigų suma
Brigita Šakiai 34,07
Gerda Marijampolė 56,00
Julija Vilnius 26,57
Vilma Radviliškis 37,99
Juratė Vilnius 30,07
Nerijus Gargždai 30,65
Irma Vilnius 25,69
Jadvyga Vilkaviškis 103,37
Judita Vilnius 32,57
Rasa Kelmė 30,44
Diana Širvintos 38,61
Sigita Vilnius 30,50
Rasa Vilnius 44,10
Gitana Kaunas 32,99
Rasa Kėdainiai 27,81
Valia Šiauliai 27,33
Aušra Palanga 28,47
Rima Vilnius 28,26
Darius Kaunas 32,76
Kristina Kaunas 31,68
Ivona Vilnius 29,69
Aurelijus Vilnius 26,00
Dalia Prienai 68,29
Sigita Jonava 55,04
Tadas Utena 25,71

Mieli klientai,

Sausio 11-ąją švenčiama tarptautinė AČIŪ diena. Dėkojame, kad esate kartu su mumis ir linkime Jums laimės, džiaugsmo ir plačių šypsenų kiekvieną dieną!
Taip pat tik AČIŪ dieną dalyvaukite žaidime „Apsipirk už AČIŪ“! Tik sausio 11-ąją, perkant už 25 € ir daugiau su AČIŪ kortele turite galimybę atgauti visą sumokėtą sumą MAXIMOS pinigais į apsipirkimo metu naudotą AČIŪ kortelę.
 

Žaidimo „Apsipirk už AČIŪ“ taisyklės ir sąlygos: 

Pagrindinė informacija

1. Žaidimo pavadinimas - „Apsipirk už AČIŪ“ (toliau vadiname „Žaidimu“). 
2. Žaidimo organizatorius – MAXIMA LT, UAB, buveinės adresas – Savanorių pr. 247, Vilnius, juridinio asmens kodas 123033512. 
3. Žaidimas vyksta 2017 m. sausio 11 d.
4. Žaidime gali dalyvauti fiziniai asmenys, lojalumo programos „Ačiū“ dalyviai, pateikę tiesioginės rinkodaros sutikimą ir savo mobiliojo telefono numerį. 

Žaidimo prizas

5. Žaidimo prizas yra MAXIMOS pinigai (lojalumo programos „Ačiū“ taškai), kurie yra įskaitomi į laimėtojo AČIŪ kortelės sąskaitą. Kiekvienam laimėtojui jo laimėtas MAXIMOS pinigų skaičius nustatomas asmeniškai, pagal šio žaidimo taisykles ir sąlygas.
6. Žaidimo prizas yra nepiniginis prizas. Žaidimo laimėtojas savo laimėtus MAXIMOS pinigus galės panaudoti nuolaidai gauti pagal lojalumo programos „Ačiū“ sąlygas ir taisykles. Prizo vertė atitinka MAXIMOS pinigų skaičių (pvz.: 100 MAXIMOS pinigų atitinka 100€).
7. Žaidime yra įsteigti 25 prizai.

Dalyvavimas Žaidime

8. Žaidime dalyvauja fiziniai asmenys, kurie Žaidimo dieną (2017-01-11) pirks Lietuvoje, parduotuvėse MAXIMA ir BARBORA už 25-250€ (imtinai) sumą ir pasinaudos savo AČIŪ kortele. Kiekvienas toks apsipirkimas yra atskiras dalyvavimas Žaidime, o to apsipirkimo kasos kvitas yra Žaidimo bilietas.
9. Žaidime nedalyvauja tie pirkinių kasos kvitai, kuriuose yra alkoholio arba tabako gaminių.
10. Kiekvienas dalyvavimas Žaidime užfiksuojamas MAXIMA LT, UAB, informacinių technologijų sistemose, dalyviui nebūtina išsaugoti pirkinio kasos kvito, Žaidime dalyvaujama automatiškai.

Prizų laimėtojų nustatymo ir prizų įteikimo tvarka

11. Prizų laimėtojai nustatomi pasibaigus Žaidimui, 2017 m. sausio 12 dieną iki 17 val.
12.Galimus Prizų laimėtojus atsitiktinės atrankos būdu išrinks komisija, kurią sudaro 3 organizatoriaus paskirti atstovai.
13. Pirmiausia atsitiktinės atrankos būdu bus nustatyti Žaidime dalyvaujantys apsipirkimai, kurie bus patikrinti:
  13.1. ar apsipirkimai atitinka Žaidimo sąlygas ir taisykles;
  13.2. ar apsipirkimus atlikę AČIŪ kortelių turėtojai atitinka Žaidimo sąlygas ir taisykles.
14. Aptikus apsipirkimus, kurie neatitinka Žaidimo sąlygų ir taisyklių, vietoj jų atsitiktinės atrankos būdu bus nustatyti nauji apsipirkimai ir vėl patikrinti. Taip iš viso bus nustatyti 25 laimėję apsipirkimai ir juos atlikę AČIŪ kortelių turėtojai bus laikomi galimais laimėtojais.
15. Iki 2017 m. sausio 13 d. 17 val. MAXIMA LT, UAB, atstovas susisieks su kiekvienu galimu laimėtoju:
  a) informuos apie galimą laimėjimą;
  b) jei laimėjimo vertė viršys 100 eurų, galimas laimėtojas bus informuotas, kad duomenys apie jo laimėjimą bus pranešti VMI ir tam bus reikalingi papildomi asmens duomenys (vardas, pavardė ir asmens kodas), kuriuos MAXIMA LT, UAB, atstovui reikės pateikti el. paštu;
  c) Sužinos, ar laimėtojas sutinka priimti prizą ir sutinka, kad informacija apie jo laimėjimą bus paskelbta viešai (bus paskelbtas vardas, miestas ir laimėtas MAXIMOS pinigų skaičius);
  d) informuos, kad savo sprendimą priimti prizą šis turės per 2 dienas, tai patvirtindamas el. paštu aciu@maxima.lt. Laišku reikės nurodyti savo AČIŪ kortelės numerį ir parašyti, kad sutinka priimti prizą. Jei laimėjimo vertė viršys 100 eurų, papildomai bus reikalinga pateikti vardą, pavardę ir asmens kodą (papildomi duomenys bus pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI)), kuriuos MAXIMA LT, UAB, atstovui reikės pateikti el. paštu;
  e) jeigu galimas laimėtojas yra nepilnametis, el. laišką turės atsiųsti to asmens vienas iš tėvų ar globėjų;
  f) daugiau jokių duomenų nei siųsti, nei pateikti nereikalaujama.
16. Kai galimas laimėtojas atsiųs minėtą informaciją el. paštu, jis bus laikomas laimėtoju ir per 3 darbo dienas į jo AČIŪ kortelės sąskaitą bus įskaitytas laimėjimas.
17. Laimėtojų duomenys (vardas, miestas ir laimėtų MAXIMOS pinigų skaičius) bus paskelbti www.maxima.lt iki 2017 m. sausio 16 d. 17 val.
18. Su kiekvienu nustatytu galimu prizo laimėtoju Žaidimo organizatoriaus atstovai susisieks asmeniškai telefonu (pateiktais lojalumo programos AČIŪ registracijos anketoje).
19. Laimėtojas įgis teisę į prizą, kai organizatoriui raštu (el. paštu) patvirtinęs savo sutikimą dalyvauti Žaidime pagal šias taisykles ir sutikimą tvarkyti bei viešai paskelbti jo, kaip laimėtojo, vardą, pavardę ir miestą, iš kur jis, bei kitus duomenis. Jei laimėtojas neduos organizatoriui šiame punkte paminėtų sutikimų per 2 darbo dienas nuo kreipimosi į jį, jis neįgis teisės į prizą, ir organizatorius išrinks naują laimėtoją. Esant reikalui, naujas laimėtojas bus skelbiamas vėliau.

Kita informacija

20. Žaidime dalyvaujantys asmenys įsipareigoja tinkamai susipažinti su Žaidimo taisyklėmis bei laikytis jų, o taip pat laikytis ir organizatoriaus priimtų Žaidimo sprendimų.
21. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti laimėtojų traukimo datą ir laimėjimų išdavimo tvarką.
22. Organizatoriai pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas, jas paskelbdami interneto tinklalapyje www.maxima.lt
23. Jei pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus atsiras pareiga sumokėti papildomų mokesčių, juos sumokės organizatorius. Jei vėliau atsiras pareiga sumokėti papildomų mokesčių, kurių organizatorius šiose taisyklėse nustatyta tvarka negalėjo žinoti ir nebus sumokėjęs, už šių mokesčių deklaravimą ir sumokėjimą bus atsakingas Žaidimo laimėtojas.
24. Informacija apie Žaidimą skelbiama interneto tinklalapyje www.maxima.lt.
25. Visos su žaidimo organizavimu ir eiga susijusios pretenzijos turi būti pateiktos organizatoriui elektroniniu paštu aciu@maxima.lt, laiško pavadinime nurodant Žaidimas „Apsipirk už AČIŪ“.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.