Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Akcijos taisyklės

1. Parduotuvėse MAXIMA ieškokite specialiais Kakės Makės akcijos karuliais pažymėtų prekių. Pirkite tiek prekių, kiek nurodyta karuliuose, kasoje NEMOKAMAI gaukite Kakės Makės pakuotę, kurioje rasite dėlionę ir lipduką. O pirmadieniais, pirkdami prekių už 15 eur, gausite papildomai 1 pakuotę; 2pakuotes – pirkdami už 30 eur ir t.t. Į šias sumas neįskaičiuojami alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, trečiųjų asmenų teikiamų paslaugų (išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, draudimo paslaugų, elektroninių bilietų ir t.t.) mokėtinos sumos bei MAXIMOS pinigai.

2. Surinkę 5 lipdukus, gausite 50% nuolaidą, surinkę 10 lipdukų – 75% nuolaida stiklinei, surinkę 20 lipdukų – stiklinę įsigysite tik už 1 ct. Lipdukus galite rinkti iki 2017-11-13 d.

3. Suklijuokite lipdukus į specialią akcijos skrajutę, kurią rasite kiekvienoje parduotuvėje prie akcijos prekių stende arba kasose.

4. Pateikite skrajutę su reikiamu skaičiumi suklijuotų lipdukų kasoje ir įsigykite pasirinktą akcijos prekę su 50%, 75% nuolaida ar tik už 1 ct.

5. Kiekvienoje pakuotėje rasite ne tik lipduką, bet ir 6 detalių dėlionę. Iš viso yra net 20 skirtingų dėlionių, kurias galėsite sujungti į vieną 120 detalių didžiąją dėlionę ir pamatysite, kaip smagiai dieną leidžia Kakė Makė.

6. Knygeles su lipdukais į pasirinktus produktus galėsite išsikeisti iki 2017-12-04.

7. Akcijos prekės – 6 skirtingos stiklinės su Kakės Makės herojais.

8. Šios akcijos produktų su akcine nuolaida galite įsigyti tik pateikę knygeles su atitinkamu lipdukų skaičiumi. Stiklinių galite įsigyti ir už įprastą kainą akcijos galiojimo laikotarpiu. 

9. Skrajutes su surinktais lipdukais panaudoti galima tik vieną kartą. Lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami. Ankstesnių MAXIMOS akcijų lipdukai negalioja. Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti ankščiau, nei numatyta akcijos pabaiga. MAXIMA turi teisę keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Gaminių aprašymai pateikiami, remiantis gamintojo pateikta informacija.

10. Jums priklausančių lipdukų skaičių galite pasitikrinti savo pirkinių kvite. Nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050, el. paštas kokybe@maxima.lt 

11. Daugiau informacijos – www.maxima.lt/kakemake

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsiregistruodami gauti MAXIMOS siunčiamą naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Sužinokite daugiau Privatumo politikoje.