Kasdienybė gali būti įkvepianti

Nesunku pastebėti – kuo mažiau vienodų pasirinkimų, tuo diena tampa šviesesnė. Net ir vienas paragautas egzotinis vaisius gali atstoti akimirką šiltuose kraštuose, o spontaniškai įsigytas sveikuoliškas ingredientas – pagyvinti virtuvės kasdienybę. Tokie atradimai greitai nuveja rutiną ir įžiebia akyse ugneles.

O kai reikia pataupyti – galima rinktis daugiau už mažiau ir per akimirką daugiabučio vonią paversti šeimos SPA. Net ir tie, kurių gyvenimas – bėgimo takelis, dabar gali skubėti mažiau. Meistrų paruošti konditerijos gaminiai bet kokį stalą paverčia į restorano. Skirtumas tik tas, kad lėkštę reikia nusinešti pačiam. Bet nieko tokio, jeigu tai – mūsų spalvingos kasdienybės dalis.

Susipažinkite su moterimis, kurios žino, kaip kasdieną padaryti šviesesne:

Zitą būti praktiška išmokė būrys mylimų vaikų. Kai vienai tenka diriguoti trims nenustygstančioms būtybėms, sumanūs sprendimai visuomet padeda. Zitos galima klausti, kaip protingai sutaupyti ir pinigų, ir laiko. Jai svarbios nuolaidos, nes pasinaudodama jomis, ji ne tik nubraukia didelę dalį išlaidų, bet ir gali improvizuoti.

Kai reikia pagalbos apsiperkant, Zita į talką kviečia vaikus. Ji tiki, kad tai geriausiai padeda tapti atsakingu žmogumi ir suprasti pinigų vertę.

Austėjos gyvenimo variklis - įdomi veikla. Ji vienu metu derina du dalykus – studijas ir laisvai samdomą darbą. O likusiu laiku dalinasi su vyru ir kartu lanko parodas ar eina į kiną.

Jei atvirai, Austėjai aktualūs tik 30 minučių patiekalų receptai. Kai virtuvėje esi retas svečias, kasdienine energija aprūpina profesionalių kulinarų paruošti produktai. Šiandien Austėja geriausiai supranta, ko reikia gyvenimo sprinteriams.

Alina valgomąjį galėtų įrengti ir pačiame šiltnamyje. Tai dėl to, kad jos lėkštėse dažniausiai puikuojasi švieži ir vitaminų pilni produktai.

Dviejų metų mažylės mama palaiko vietinius ūkininkus, kurių produkcija pasitiki. Koks bus sezoninis derlius – Alina praktiškai mato pro langą, mat gyvena užmiestyje. Ji tiki – sveikata susijusi su optimizmu. Todėl Alinos įkurtas nuosavas žirgynas – tik pati pradžia.

Eglė turi du vaikus ir šimtus idėjų, kaip laiką kartu paversti tikru nuotykiu. Vienas mintis ji panaudoja organizuodama žiemišką šeimos savaitgalį su rogėmis, kitas – su vyru ruošdama užkandžius namų kino teatrui.

Virtuvėje Eglė negamina pagal receptą, o parduotuvėje eina prie lentynų, pažymėtų skirtuku „Naujiena!“. Kai reikia daugiau įkvėpimo, Eglė pažada: „Tuoj bus“. 

Mėgautis kiekviena diena

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau