Sveiki sugrįžę!
Atnaujinta MINDAUGO MAXIMA
Grįžti į sąrašą

Sveiki sugrįžę! Po beveik keturis mėnesius trukusio atnaujinimo duris atvėrė Mindaugo Maxima (Mindaugo g. 11, Vinius). Atnaujintas prekybos centras yra vienas moderniausių Baltijos šalyse ir pirkėjų lauks ištisą parą.

 
Jau aštuoniolika metų ši parduotuvė yra ypatinga ir vilniečių itin mėgstama. Šiuo atnaujinimu norime mūsų pirkėjams pasiūlyti tai, ko tikisi šiuolaikiškas, skubantis, tačiau geros gyvenimo kokybės siekiantis sostinės gyventojas. Naujausi technologiniai sprendimai leis mums dar labiau išplėsti ir pagerinti prekių asortimentą, pasiūlyti aukštos kokybės šviežiai paruošto maisto, geriau patenkinti pirkėjų, siekiančių suderinti intensyvų ir sveikesnį gyvenimo būdą, poreikius.

Nuo ketvirtadienio vidurdienio iki pat sekmadienio vakaro prekybos centro pirkėjų lauks siurprizai, pramogos ir vaišės, atidarymo dieną po darbo užsukusiems parduotuvės lankytojams gros muzikantai. Visi atidarymo dieną apsilankę Mindaugo g. „Maximoje“ bus kviečiami dalyvauti specialioje loterijoje.

Net keturias pirmąsias naujai atidarytos Mindaugo g. „Maximos“ dienas parduotuvėje apsilankę pirkėjai bus vaišinami įvairiais skanėstais: atidarymo dieną galės ragauti parduotuvės meistrų ruoštų šašlykų, vėliau jų lauks įvairios degustacijos, šventinis tortas ir kava, mažuosius parduotuvės lankytojus „Maxima“ džiugins ledais, o šeštadienį, nuo 11 iki 13 val. vaikų lauks Makė Makė ir Netvarkos nykštukas .

Atnaujintoje parduotuvėje pirkėjų lauks ypatingai daug akcijų ir nuolaidų.

Parduotuvėje įsikurs 23 įvairias prekes ir paslaugas siūlančios naujos arba iš pagrindų atnaujintos prekybos vietos. Vienoje populiariausių „Maximos“ parduotuvių Lietuvoje veiks 3 kavinės, medicinos klinika, grožio vaistinė ir net gyvūnų kirpykla. Parduotuvės nuomininkai atidarymo dieną pirkėjams taip pat žada siurprizų ir nuolaidų.

Į beveik 4 mėnesius trukusį Mindaugo g. „Maximos“ atnaujinimą investuota 6,7 mln. eurų. Iš jų 5 mln. skirti paties pastato remontui, 1,7 mln. eurų – naujos prekybos įrangai bei jos diegimui. „Maximos“ parduotuvė šioje vietoje duris pirmą kartą atvėrė 1999 m.

Ypatingi atidarymo pasiūlymai


Parduotuvės naujienos


Partnerių pasiūlymai


Kviečiame paragauti

Rugpjūčio 10 – 13 d. Jūsų lauks įvairių produktų degustacijos bei somelje patarimai

Rugpjūčio 10 d.

Rugpjūčio 11 d.

Rugpjūčio 12 d.

Rugpjūčio 13 d.

Susitikimas su Kake Make

Žaidimo „Laimėk 11 min. Mindaugo g. „Maximoje“ taisyklės ir sąlygos

1. PAGRINDINĖ INFORMACIJA
1.1. Žaidimo pavadinimas – „Laimėk 11 min. Mindaugo g. „Maximoje” (toliau tekste vadinama „Žaidimas“). 
1.2. Žaidimo organizatorius –  Maxima LT, UAB, juridinio asmens kodas 123033512, buveinės adresas – Naugarduko g. 84, LT-03160 Vilnius, (toliau tekste vadinama „Žaidimo organizatorius“). Žaidimo organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles, (toliau tekste vadinama „Taisyklės“). 
1.3. Žaidimo vieta – parduotuvė „Maxima“, esanti adresu Mindaugo g. 11, Vilniuje. 
1.4. Žaidimas vyksta nuo 2017 m. rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 13 d. imtinai.

2. ŽAIDIMO DALYVIAI
2.1. Žaidime turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, sukakę 18 metų, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje, Žaidimo laikotarpiu vieno pirkimo metu įsigiję prekių ne mažiau kaip už 10 eurų sumą parduotuvėje „Maxima“, esančioje adresu Mindaugo g. 11, Vilniuje, ir pasinaudoję „AČIŪ“ kortele. 
2.2. Žaidime negali dalyvauti didmenininkai, t.y. pirkėjai, perkantys sutartinėmis kainomis didmeninės prekybos skyriuose.
2.3. Žaidime negali dalyvauti Žaidimo organizatoriaus darbuotojai.

3. PRIZAI
3.1. Dalyvis, laimėjęs Žaidimą, gaus galimybę nemokamai per 11 min. iš parduotuvės „Maxima“, esančios adresu Mindaugo g. 11, Vilniuje, pasiimti tiek prekių, esančių parduotuvėje „Maxima“, adresu Mindaugo g. 11, Vilnius, kiek tik tilps vieną kartą (vienu metu) į Dalyvio, laimėjusio žaidimą, rankas, nesinaudodamas jokia papildoma parduotuvėje esančia prekybine įranga arba savo įranga (t.y. pirkinių krepšiu, pirkinių vežimu, pirkinių maišeliu ar dėže ir kt.) arba kitų asmenų pagalba.

4. DALYVAVIMO SĄLYGOS
4.1. Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime, privalo pasinaudoti „AČIŪ“ kortele, vieno pirkimo metu įsigyjant prekių ne mažiau nei už 10 eurų, kvite nurodyti savo vardą, pavardę ir telefono numerį bei įmesti šį kvitą į specialią Žaidimo dėžę.
4.2. Į minimalią 10 eurų pinigų sumą nėra įskaitomos pinigų sumos už alkoholį, tabako gaminius, loterijos bilietus ir mokėjimai už paslaugas, t.y. kvito suma turi būti ne mažesnė kaip 10 eurų, iš jos atėmus alkoholio, tabako gaminių, loterijos bilietų ir mokėjimų už paslaugas pinigų sumas.

5. ŽAIDIMO EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS
5.1. Žaidimo laimėtoją, kuris gaus šių Taisyklių 3.1. papunktyje nurodytą prizą, atsitiktinės atrankos būdu išrinks Žaidimo organizatoriaus paskirti atstovai. 
5.2. Tuo atveju, jei Žaidimo laimėtojas neatitiktų šiose Taisyklėse aptartų reikalavimų, ta pačia tvarka bus organizuojamas papildomas naujojo Žaidimo laimėtojo nustatymas. 

6. LAIMĖTOJO SKELBIMAS
6.1. Žaidimo laimėtojas bus paskelbtas 2017 m. rugpjūčio 18 d. 
6.2. Su Žaidimo laimėtoju bus susisiekta asmeniškai Žaidimo kvite pateiktu telefono numeriu.  

7. PRIZŲ ATSIĖMIMAS
7.1. Prizo atsiėmimas vyks parduotuvėje „Maxima“, esančioje adresu Mindaugo g. 11, Vilnius, Žaidimo organizatoriaus ir Žaidimo laimėtojo suderintu laiku, tačiau ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų po Žaidimo pasibaigimo termino. 
7.2. Prizo atsiėmimo metu, Žaidimo laimėtojas per 11 min. galės nemokamai pasiimti tiek prekių, esančių parduotuvėje „Maxima“, adresu Mindaugo g. 11, Vilnius, kiek tik tilps vieną kartą (vienu metu) į Žaidimo laimėtojo rankas, nesinaudodamas jokia papildoma parduotuvėje esančia prekybine įranga arba savo įranga (t.y. pirkinių krepšiu, pirkinių vežimu, pirkinių maišeliu ar dėže ir kt.) arba kitų asmenų pagalba. Žaidimo laimėtojas kartu su visomis surinktomis (rankose laikomomis) prekėmis per 11 min. turės prieiti prie kasos, kur jos bus nuskanuojamos (prekių skenavimas į 11 min. laikotarpį nebus įskaitomas). 
7.3. Žaidimo laimėtojas, atsiimdamas prizą, turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 
7.4. Žaidimo laimėtojas sutinka, kad jo asmens duomenys, t.y. jo vardas ir pavardė, bus naudojami Žaidimo organizatoriaus komunikacijoje, viešai paskelbiant apie Žaidimo rezultatus. 
7.5. Žaidimo laimėtojas taip pat sutinka, kad prizo atsiėmimo metu dalyvaus žiniasklaida, sutinka būti fotografuojamas ir filmuojamas Žaidimo organizatoriaus pasirinktu būdu, forma ir priemonėmis. 
7.6. Žaidimo laimėtojas sutinka, kad jo atvaizdas bus neatlygintinai naudojamas Žaidimo organizatoriaus pasirinktą laikotarpį Žaidimo organizatoriaus komunikacijoje (komunikaciniais tikslais) Žaidimo organizatoriaus pasirinktu būdu forma ir priemonėmis, taip pat sutinka nereikalauti savo teisės į atvaizdą kompensacijos už prizo atsiėmimo metu Žaidimo organizatoriaus pasirinktu būdu, forma ir priemonėmis panaudotą ir išviešintą jo atvaizdą. 
7.7. Prizas nekeičiamas į kitą prizą ar grynuosius pinigus. 
7.8. Jeigu Žaidimo organizatoriui nepavyksta susisiekti su Žaidimo laimėtoju ir/arba Žaidimo laimėtojas neatvyksta atsiimti prizo suderintu laiku ir/ar neatsiima jo iki Taisyklių 7.1 punkte numatyto termino pabaigos, Žaidimo laimėtojas praranda teisę į prizą ir gali būti organizuojamas papildomas naujo Žaidimo laimėtojo nustatymas. 
7.9. Žaidimo organizatorius neatsako už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš Žaidimo ir prizo neišdavimą ar kitų šiose Taisyklėse numatytų Žaidimo organizatoriaus įsipareigojimų vykdymą, jei Žaidimo dalyvis neišpildo šių Taisyklių sąlygų, jo pateikta informacija yra neteisinga ir/ar netiksli.

8. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA
8.1. Žaidimo dalyviai turi teisę iki 2017 m. rugpjūčio 14 d. teikti skundus dėl Žaidimo eigos. Skundus galima pateikti Žaidimo organizatoriui el. paštu maxima@maxima.lt.
8.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Žaidimo dalyviams atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo skundo gavimo dienos.

9. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
9.1. Žaidimo dalyvių duomenų valdytojas yra Žaidimo organizatorius. Žaidimo dalyvių duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Žaidimo organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Žaidimu susijusias funkcijas. 
9.2. Žaidimo dalyviai, užsiregistruodami dalyvauti Žaidime ir pateikdami savo duomenis, suteikia Žaidimo organizatoriui sutikimą tvarkyti dalyvių pateiktus duomenis Žaidimo organizavimo ir vykdymo tikslais, įskaitant (bet neapsiribojant) Žaidimo laimėtojų atranką, Žaidimo laimėtojų viešą paskelbimą, prizo perdavimą, mokesčių apskaičiavimą ir sumokėjimą. 
9.3. Žaidimo dalyvis, pateikęs Žaidimo organizatoriui raštišką prašymą, turi teisę susipažinti su Žaidimo organizatoriaus tvarkomais Žaidimo dalyvio asmens duomenimis ir sužinoti, kaip ir kokiu tikslu šie duomenys yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
9.4. Žaidimo dalyvių registracijos duomenys bus tvarkomi 1 mėnesį po Taisyklių 8.1 punkte nurodytos skundų teikimo termino pabaigos, o Žaidimo dalyviui pateikus skundą – 1 mėnesį po skundo nagrinėjimo pabaigos. Laimėtojų duomenys, susiję su prizo perdavimu, mokesčių deklaravimu ir sumokėjimu, bus tvarkomi atitinkamuose teisės aktuose nustatytą laikotarpį.  

10. ATSAKOMYBĖ
10.1. Žaidimo organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Žaidimo atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Žaidimo Taisyklių pakeitimu. Žaidimo organizatorius  taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių / išlaidų, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.  

11. MOKESČIAI IR KITOS IŠLAIDOS  
11.1. Jeigu pagal galiojančius įstatymus prizas yra apmokestinamas gyventojų pajamų mokesčiu, šį mokestį už Žaidimo laimėtoją apskaičiuoja ir sumoka Žaidimo  organizatorius.

12. KITA INFORMACIJA
12.1. Asmenys, užsiregistruodami dalyvauti Žaidime, patvirtina, kad yra susipažinę, besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei laikytis jų. Dalyviui nesilaikant Taisyklių, Žaidimo organizatorius pasilieka teisę pašalinti dalyvį iš Žaidimo ir (arba) neišduoti Žaidimo prizo. 
12.2. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Žaidimo organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis. 
12.3. Informacija apie Žaidimą ir Žaidimo Taisyklės skelbiamos interneto tinklalapyje www.maxima.lt ir parduotuvėje „Maxima“, esančioje adresu Mindaugo g. 11, Vilnius. 
12.4. Žaidimo organizatorius turi teisę daryti šių Taisyklių pakeitimus, apie tai informuodamas tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios Taisyklės. 
12.5. Žaidimo organizatorius neatsako  už Žaidimo dalyvių išlaidas ir/ar nuostolius, susijusius su dalyvavimu Žaidime, įskaitant, bet neapsiribojant Žaidimo metu prekių įsigijimą, registraciją Žaidime, išskyrus atsakomybę, kuri Žaidimo organizatoriui kyla pagal imperatyvius taikytinus teisės aktus.
 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.