Akcija „Gauk +30% į Ežio sąskaitą“
Atgal

 Akcijos „Gauk +30% į Ežio sąskaitą“ taisyklėsAkcijos trukmė
Akcija vyksta nuo 2019 m. birželio 18 d. iki 2019 m. rugpjūčio 19 d. (imtinai).

Akcijos prekės
Akcijoje gali dalyvauti asmenys, Akcijos metu įsigiję šią prekę (toliau – Akcijos prekė):
4771114854136 EŽIO ID papildymas už 5 EUR ar didesnę sumą
  
Teisę dalyvauti Akcijoje suteikia tik Lietuvos Respublikos teritorijoje parduotuvėse Maxima pirktos Akcijos prekės.

Akcijos mechanizmas
Pirkėjas, akcijos metu su EŽIO daugkartinio papildymo kortele įsigijęs EŽIO sąskaitos papildymą už 5 EUR ar didesnę sumą į savo telefono sąskaitą gaus 30% didesnę papildymo sumą, bet ne daugiau nei 6 EUR vieno papildymo metu. T. y. papildžius sąskaitą 5 EUR į sąskaitą suteikiama 1,5 EUR daugiau, iš viso 6,5 EUR. Papildžius sąskaitą 20 EUR ar daugiau – suteikiami papildomi 6 EUR, iš viso 26 EUR. Sąskaitą papildyti 5 EUR ar didesne suma galima ne daugiau kaip 2 kartus per savaitę.
Pasiūlymas negalioja papildžius sąskaitą, naudojant prekybos centrų MAXIMA kasoje atspausdintame kvite nurodytą papildymo kodą arba papildžius sąskaitą parduotuvėse esančiame „Perlo“ terminale. Daugiau informacijos www.ezys.lt

Prizai
30% didesnė papildymo suma

KITOS SĄLYGOS
Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei laikytis jų.
Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
Organizatorius turi teisę daryti šios akcijos taisyklių pakeitimus, apie tai iš anksto perspėjęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisykles.
 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsiregistruodami gauti MAXIMOS siunčiamą naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Sužinokite daugiau Privatumo politikoje.