Pirkite ir laimėkite!
Atgal

„Henkel FA vasaros žaidimas“ taisyklės

1. Žaidimo organizatorius, koordinatorius ir duomenų tvarkytojas:
1.1. Žaidimo organizatorius yra SIA „Henkel Latvia“ (toliau tekste - Organizatorius), bendrovės registracijos Nr. 40003253247, adresas Gustava Zemgala g. 76, Ryga, LV-1039 Latvija.
1.2. Atstovaudamas Užsakovo (Organizatoriaus) interesus, su žaidimu susijusius veiksmus koordinuoja UAB „MakesYouLocal“, bendrovės registracijos Nr. 304185357, juridinis adresas Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius, Lietuva (toliau tekste - Koordinatorius).
1.3. Žaidimo duomenų tvarkytojas yra UAB „MakesYouLocal“, bendrovės registracijos Nr. 304185357, juridinis adresas Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius, Lietuva
 
2. Prizai:
2.1. Prizinį  fondą sudaro 104 (vienas šimtas keturi) prizai:
2.1.1. Pagrindinis prizas - kelionė dviems asmenims į Braziliją. Kelionės vertė: 3500,00 EUR (trys tūkstančiai penki šimtai eurų ir 00 euro centų). Į kelionės išlaidas įskaičiuota:
- Skrydis: Vilnius - Rio de Žaneiras - Vilnius, ekonomine klase, 2 asmenims;
- 8 kg rankinis bagažas ir 20 kg registruotas bagažas, 2 asmenims;
- Pervežimas: Rio de Žaneiro oro uostas - viešbutis - Rio de Žaneiro oro uostas, 2 asmenims;
- 5 naktys 4 žvaigždučių viešbutyje Rio de Žaneire, 2 asmenims;
- Pusryčiai viešbučio restorane, 2 asmenims;
- Ekskursija po Rio de Žaneiro miestą  anglų kalba, 2 asmenims.
2.1.2. Papildomi prizai:
2.1.2.1. 3 (trys) kelionių lagaminai. Kiekvieno lagamino vertė yra 117,15 EUR (vienas šimtas septyniolika eurų ir 15 euro centų).
2.1.3. 100 (vienas šimtas) plaukimo ratų. Kiekvieno plaukimo rato vertė yra 3,22 EUR (trys eurai, dvidešimt du euro centai).
2.2. Bendra prizinio fondo vertė yra 4173,45 EUR (keturi tūkstančiai vienas šimtas septyniasdešimt trys eurai ir keturiasdešimt penki euro centai).
 
3. Registracija:
3.1. Registruotis žaidime galima nuo 2019 m. birželio 3 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. perkant bent vieną „Fa“ produktą, išskyrus „Fa“ tualetinį muilą, Lietuvoje esančiose prekybos vietose, kuriose prekiaujama žaidimo produktais.
3.2. Įsigijus žaidimo produktą dalyvis turi nemokamai registruotis žaidimui tinklalapyje www.registerpromo.info., registruojantis dalyvis turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, pirkimo kvito numerį, telefono numerį ir el. paštą.
3.3. Dalyvis turi saugoti pirkimo kvitą iki 2019 m. spalio 1 d., nes laimėjimo atveju pirkimo kvitas yra dalyvavimo žaidime įrodymas ir yra reikalingas atsiimant prizus.
3.4. Jei registracija sėkminga, tai patvirtinanti žinutė pasirodys tinklalapyje. Tik sėkmingai užsiregistravę dalyviai dalyvauja žaidime. Neteisingai užsiregistravę dalyviai nedalyvauja žaidime.
3.5. Vienas dalyvis gali registruotis kelis kartus pirkdamas žaidimo produktus pakartotinai ir registruodamas naują unikalų pirkimo kvitą. Tai padidina tikimybę laimėti. Vienas pirkimo kvitas, kuriame yra keli žaidimo produktai gali būti registruojamas tik vieną kartą.
3.6. Pirkimas turi būti įvykdytas prieš registraciją.
3.7. Visi užregistruoti pirkimo kvitai, kurie yra unikalūs, dalyvaus žaidime. Pasikartojantys pirkimo kvitų numeriai, kurie jau buvo registruoti dalyvavimui žaidime, bus ištrinami ir negalės jame dalyvauti. 
3.8. Žaidimo Organizatorius pasilieka teisę neišduoti prizo laimėtojui jei dalyvis:
3.8.1. Užregistravo vieną unikalų pirkimo kvitą kelis kartus;
3.8.2. Užregistravo vieną ir tą patį pirkimo kvitą pakeisdamas jame esančius simbolius į panašius, pirkimo kvite pridėdamas papildomus simbolius ar skaičius arba pakeisdamas skaičių ir simbolių kombinaciją;
3.8.3. Užregistravo kitus pirkimo kvite randamus skaičius, kurie nėra pirkimo kvito numeris.
3.9. Žaidimo Organizatorius nėra atsakingas už:
3.9.1. Galimą dalyvių nuostolį, patirtą perkant žaidimo produktą ar atsiimant prizą;
3.9.2. Pasekmes, kurios kyla dėl melagingų duomenų pateikimo ar kitų netikslumų kylančių dėl dalyvio kaltės;
3.9.3. Nebaigtas registracijas, kurias pabaigti sutrukdė techniniai įrangos gedimai registracijos vietoje ar interneto sutrikimai.
3.10. Dalyvaudamas žaidime dalyvis sutinka su duomenų apdorojimu UAB „MakesYouLocal“ duomenų bazėje laimėtojų ištraukimo, jų paskelbimo ir prizų išdalinimo tikslais, taip pat ir SIA „SOMESE Baltic“ (adresas: Brīvības gatvė 103-4, Ryga, Latvija, registracijos numeris: 40103207278) duomenų bazėje registracijų išsaugojimo tikslais.
 
4. Galutinis terminas registruotis:
4.1. Registruotis žaidime galima nuo 2019 m. birželio 3 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d.
 
5. Laimėtojų nustatymas:

5.1. Prizų laimėtojai bus nustatomi atsitiktiniu būdu atrenkant laimėtojus kompiuterinės programos pagalba. Laimėtojai bus nustatyti 2019 m. rugsėjo 2 d. 11.30 val.
5.2. Prizų traukime 2019 m. rugsėjo 2 d. bus išrinktas 1 (vienas) pagrindinio prizo laimėtojas, 3 (trys) lagaminų laimėtojai ir 100 (vienas šimtas) plaukimo ratų laimėtojų.
 
6. Laimėtojų paskelbimas:
6.1. Laimėtojai bus paskelbti tinklalapyje www.registerpromo.info iki 2019 m. rugsėjo 3 d.
 
7. Prizų atsiėmimas:
7.1. UAB „MakesYouLocal“ susisieks su laimėtojais asmeniškai susitarti dėl prizų atsiėmimo.
7.2. Papildomi prizai atsiimami UAB „MakesYouLocal“ biure Vilniuje, Savanorių pr. 1 iki 2019 m. spalio 1 d.  Prizai gali būti atsiimti darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Laimėtojai su savimi turi turėti pirkimo kvitą registruotą žaidime bei tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba ID kortelę).
7.3. Laimėtojai, gyvenantys ne Vilniuje ir negalintys atvykti į Vilnių atsiimti papildomo prizo ir norintys kad prizas būtų nemokamai išsiųstas, turi parašyti el. paštu: vilnius@makesyoulocal.com ir atsakyti į klausimus:
7.3.1. Nurodyti laimėtojo vardą, pavardę, pristatymo adresą ir laisva forma išreikšti norą atsiimti žaidimo „Henkel FA vasaros žaidimas“ papildomą prizą OMNIVA paštomate arba kurjeriu.
7.3.2. Nuotrauka su galiojančiu pirkimo kvitu turi būti prisegta su aiškiai matomu žaidimo produkto pirkimu, pirkimo kvito numeriu ir pirkimo data.
7.4. Papildomas prizas bus išsiųstas iš Koordinatorių biuro per 10 (dešimt) darbo dienų po registracijos ir pristatytas  atsižvelgiant į pristatymo paslaugas teikiančių įmonių  terminus ir sąlygas.
7.5. Pagrindinio prizo laimėtojas prizą turės atsiimti „Henkel“  biure Vilniuje, Laisvės pr. 77b, LT-06122 iki 2019 m. spalio 1 d.
7.6. Pagrindinio prizo laimėtojui prizas nebus siunčiamas.
7.7. Laimėtojas turės kreiptis į kelionių agentūrą „Estravel Vilnius“ per 30 d. nuo prizo gavimo. Kelionės datos bus derinamos atsižvelgiant į prizo laimėtojo pageidavimus, laisvas vietas skrydžiuose ir viešbučiuose, paslaugų kainų sezoniškumą, dovanų čekio naudojimo terminą. Po kelionės patvirtinimo ir kelionės dokumentų gavimo negalimi jokie pakeitimai ar atšaukimai. „Estravel Vilnius“ neprisiima atsakomybės už kelionės dokumentus ir vizas, jei tokių yra. Laimėtojas privalo turėti medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitikimų draudimo savo sąskaita.
7.8. Prizai neišmokami pinigine suma, nekeičiami į kitą prizą, produktus ar paslaugas.
7.9. Prizai, kurie bus neatsiimti laimėtojų iki 2019 m. spalio 2 d., liks SIA „Henkel Latvia“ nuosavybėje.
 
8. Baigiamosios nuostatos:
8.1. SIA „Henkel Latvia“ ir UAB „MakesYouLocal“ darbuotojai negali dalyvauti žaidime.
8.2. Organizatorių ir dalyvių teisės ir pareigos yra apibūdintos tik šiomis taisyklėmis.
8.3. Reklaminėje medžiagoje pateikiama šio žaidimo informacija yra tik informacinio pobūdžio.
8.4. Dalyvavimas šiame žaidime reiškia, kad dalyvis sutinka su šiose taisyklėse nurodytomis nuostatomis.
8.5. Visi žaidimo organizatorių priimti su žaidimu susiję sprendimai žaidimo metu yra galutiniai ir privalomi visiems dalyviams.
8.6. UAB „MakesYouLocal“ turi teisę iš dalies pakeisti konkurso taisyklės bet kuriuo metu be išankstinio perspėjimo, tam kad užtikrintų saugų ir teisingą konkuravimą, paskelbiant pakeitimus žaidimo puslapyje www.registerpromo.info.
8.7. Dalyviai turi teisę iki  2019 m. spalio 2 d. pateikti skundus dėl žaidimo eigos. Visi skundai turi būti rašomi žaidimo koordinatoriui UAB „MakesYouLocal“, adresu Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius, Lietuva. Atsakymai į skundus turi būti pateikti per 15 darbo dienų nuo skundo gavimo datos.
 
9. Papildoma informacija:
9.1. Norint gauti daugiau informacijos apie žaidimą:
9.1.1. Apsilankykite tinklalapyje www.registerpromo.info.;
9.1.2. Susisiekite internetu rašydami vilnius@makesyoulocal.com;
9.1.3. Skambinkite telefono numeriu +370 623 53455.
 

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsiregistruodami gauti MAXIMOS siunčiamą naujienlaiškį sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Sužinokite daugiau Privatumo politikoje.