Pirkite ir laimėkite!
Atgal

PRINGOOALS 2020

SĄLYGOS IR NUOSTATOS

1. Šios sąlygos ir nuostatos yra privalomos visiems šios akcijos dalyviams. Jei su šiomis sąlygomis ir nuostatomis nesutinkate, akcijoje nedalyvaukite. Šioje akcijoje gali dalyvauti tik 18 metų sulaukę teisėti Estijos, Latvijos ir Lietuvos gyventojai.
 
2. Šioje akcijoje negali dalyvauti „Kellogg’s“ ir jos atstovybių darbuotojai ar bet kurie kiti asmenys, profesine prasme susiję su šia akcija, bei jų šeimų nariai.
 
3. Tik Estija ir Lietuva: būtina įsigyti „Pringles“ pakuotę ir turėti interneto prieigą. Ši akcija vyksta tik internetu, į ją negalima registruotis įprastu paštu arba telefonu.
 
4. Tik Latvija: pirkti nebūtina, bet reikalinga interneto prieiga.
 
5. Priimamos tik registracijos oficialioje svetainėje, naudojant registracijos formą.
 
6. Pagrindinis akcijos laikotarpis: ši akcija vyksta nuo 2020 m. kovo 4 d. iki 2020 m. liepos 3 d. Akcijos laikotarpiu registruotis galima kasdien nuo 11.00 iki 20.00 val.
 
7. Bet kokios nuorodos į veiksmus, susijusius su „Pringles“ pakuočių pirkimu ir partijos kodu, yra taikomos tik Estijai ir Lietuvai.
 
8. Visi partijų kodai gali būti panaudoti vienai registracijai akcijoje. Kiekvienai registracijai reikalingas kitoks partijos kodas.
 
9. Išplėstinis laikotarpis: kai pagrindinis akcijos laikotarpis pasibaigia (2020-07-03), 2020-09-07 atliekamas dar vienas burtų traukimas, kurio metu iš visų dalyvių išrenkamas vienas 1 kategorijos prizo laimėtojas (žr. 13 punktą apie prizų paskirstymą). Registracijos, gautos nuo 2020-07-03 20.01 val. iki 2020-09-06 23.59 val. bus įtrauktos į vieną bendrą burtų traukimo sąrašą.
 
10. Kaip registruotis dalyvauti akcijoje, jei gyvenate Estijoje arba Lietuvoje:
 
a. įsigykite „Pringles“ pakuotę (iš viso yra 516 495 akcinės pakuotės, kurios akcijos laikotarpiu bus pateiktos į Estijos rinką); 
b. apsilankykite svetainėje Pringles.com ir įveskite 19 skaitmenų partijos kodą, kurį rasite pakuotės apačioje;
c. Susikurkite „Kellogg’s“ paskyrą (jei dar to nepadarėte), arba prisijunkite, naudodamiesi socialinio tinklo paskyra.
d. Apie laimėjimą pranešama iškart. Tam, kad laimėtojai gautų prizą, jie turės laikytis nurodymų.
 
11. Kaip registruotis dalyvauti akcijoje, jei gyvenate Latvijoje:
 
a. Apsilankykite svetainėje Pringles.com ir susikurkite „Kellogg’s“ paskyrą (jei dar to nepadarėte), arba prisijunkite naudodamiesi socialinio tinklo paskyra.
b. Apie laimėjimą pranešama iškart. Tam, kad laimėtojai gautų prizą, jie turės laikytis nurodymų.
 
12. Akcijos laikotarpiu dalyviai gali registruotis ne daugiau kaip 1 kartą per dieną.
 
13. Akimirkos prizų laimėjimas: akcijos vykdymo laikotarpiu iš viso galima laimėti 732 „laimingąsias akimirkas“ (prizus). Tarp šių prizų yra:
 
                                 a. 73 pirmosios kategorijos prizai (kiekvieno vertė 178,94 EUR);
                                 b. 183 antrosios kategorijos prizai (kiekvieno vertė 79,87 EUR);
                                 c. 476 trečiosios kategorijos prizai (kiekvieno vertė 42,90 EUR).
 
1 kategorija       
1 išmanusis futbolo kamuolys „InsideCoach™“ su 1 belaidžio įkrovimo dėklu ir 1 USB kabeliu. (Futbolo kamuoliai pristatomi nepripūsti, o pompa kartu su jais nepateikiama. Programėlė „Inside Coach“ yra tik anglų kalba, ji veikia su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.)
2 kategorija       
1 futbolo kamuolys „Adidas Team Artificial“; 1 komandos krepšys „Adidas Tiro“ ir 1 „Adidas“ treniruočių gertuvė. (Futbolo kamuoliai pristatomi nepripūsti, o pompa kartu su jais nepateikiama.)
3 kategorija       
1 futbolo kamuolys „Forza“ ir 1 komplektas „Football Flick Urban Skills“. (Futbolo kamuoliai pristatomi nepripūsti, o pompa kartu su jais nepateikiama.)
 
 
Prizų tiekėjai šia akcija nėra susiję ir jos neremia.
 
14. Akcijos laikotarpiu nepriklausoma patikros tarnyba atsitiktinai išrinko 732 „laimingąsias akimirkas“ (dienas, valandas, minutes, sekundes). Pirmoji registracija per laimingąją akimirką arba po jos laimės prizą. Jei nuo vieno laimingojo momento iki kito negaunama nė vienos registracijos, to laimingojo momento prizas perkeliamas ir sukuriamas papildomas laimingasis momentas. Galima laimėti visus 732 prizus.
 
15. Laimėtojas atsakingas už teisingos asmeninės informacijos pateikimą, kad gautų prizą. Akcijos organizatorius neatsako už prizo nepristatymą dėl neteisingos informacijos pateikimo.
 
16. Laimėtojams gali reikėti nemokamai dalyvauti viešinimo veikloje.
 
17. Fizinių prizų pristatymas gali trukti iki 90 dienų nuo laimėtojo paskelbimo, tačiau stengsimės išsiųsti juos per 28 dienas nuo laimėjimo. Laimingąsias akimirkas parenka bendrovė „Promo Veritas Ltd.“, kuriai juridinio asmens statusas yra suteiktas Anglijoje ir Velse, įsikūrusi adresu Monument House 215 Marsh Road, Pinner, HA5 5NE, UK (Jungtinė Karalystė). Fizinius prizus pristato bendrovė „Sykes Global Services“ („Pringles“), įsikūrusi adresu Nether Road, Galashiels, TD1 3HE, UK (Jungtinė Karalystė).
 
18. Nepristatyti arba siuntėjui grąžinti prizai laikomi nepageidaujamais; tokie prizai prarandami. Prizai nebus paskirti kitiems.
 
19. Jei pasibaigus akcijos laikotarpiui liks neatsiimtų / nelaimėtų prizų, organizatorius pasilieka teisę paprašyti nepriklausomo asmens atsitiktiniu būdu atrinkti laimėtojus iš visų nelaimėjusių registracijų. Tai visiškai priklauso nuo to, kurie prizai laimėti akcijos laikotarpiu, todėl tokiu būdu paskirtų prizų skaičius nežinomas. Visi taip laimėję prizus asmenys bus el. paštu informuoti per 28 darbo dienas nuo akcijos laikotarpio pabaigos. Įvykdyti nurodymus ir užbaigti prizo atsiėmimo procedūrą jie turės per 28 dienas. Neatsiliepę laimėtojai bus diskvalifikuoti, o prizas – atiduotas kitam taip pat atrinktam laimėtojui.
 
20. Visus susijusius mokesčius, kuriuos Lietuvoje ar Latvijoje reikia sumokėti norint atsiimti prizą, turi sumokėti laimėtojas.
 
21. Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl išsiųstų netinkamu adresu, dingusių, pavėlavusių, pažeistų ar pristatymo organizatoriui arba iš jo metu sugadintų prizų, kai taip nutinka dėl bet kokio kompiuterio gedimo, viruso, klaidos, vėlavimo ar bet kokios kitos priežasties. Organizatorius neprisiima atsakomybės už bet kokią klaidingą ar netikslią informaciją, kurią organizatoriui pateikia akcijos dalyvis.
 
22. Tiek, kiek tai leidžia taikomi teisės aktai, nei organizatorius, nei, atitinkamai, jo kontroliuojanti įmonė, susijusios įmonės ar padaliniai neprisiima atsakomybės dėl bet kokių nuostolių ar žalos, patirtos dėl dalyvavimo akcijoje ar bet kokio prizo naudojimo.
 
23. Prizai į jokias kitas alternatyvas nei visiškai, nei iš dalies nekeičiami. Jei prizas nėra grynųjų pinigų suma, jo vertės grynaisiais pinigais gauti negalima, nebent su organizatoriumi būtų susitarta kitaip. Jei dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo organizatoriaus, nurodytų prizų nebelieka, organizatorius pasilieka teisę juos pakeisti tokios pačios arba didesnės vertės kitais prizais. Jei nėra raštu sutarta su organizatoriumi kitaip, prizai bus įteikiami tik tiesiogiai laimėtojams.
 
24. Skundus ar prašymus, susijusius su akcija, galima teikti per klientų aptarnavimo tinklalapį „Pringles“ interneto svetainėje: https://www.pringles.com/centraleurope/en/contact-us.html. Teisės aktų leidžiama apimtimi organizatoriaus sprendimas dėl bet kokių su akcija susijusių dalykų yra galutinis ir jokie ginčai nebus nagrinėjami. Jei kyla koks nors teisinis ginčas, galutinį sprendimą priima atitinkamos jurisdikcijos teismas. Šios sąlygos ir nuostatos yra privalomos visiems šios akcijos dalyviams. Jei su šiomis sąlygomis ir nuostatomis nesutinkate, akcijoje nedalyvaukite.
 
25. Organizatorius pasilieka teisę savo išimtine nuožiūra pašalinti arba diskvalifikuoti bet kurias registracijas arba dalyvius, kuriuos laiko pažeidžiančiais šias sąlygas ar akcijos dvasią.
 
26. Dėl nuo organizatoriaus pagrįstai nepriklausančių aplinkybių ar kitais atvejais, kai sukčiavimas, piktnaudžiavimas ir (arba) klaida (žmogaus arba kompiuterio) turi įtakos arba gali turėti įtakos tinkamam šios akcijos ar prizų įteikimo įgyvendinimui ir tik tada, kai tai neišvengiama, organizatorius pasilieka teisę atšaukti arba pakeisti akciją arba šias sąlygas ir nuostatas bet kuriuo etapu, bet visada siekdamas sumažinti poveikį dalyviams, kad būtų išvengta nereikalingo nusivylimo. Apie pirmiau nurodytas aplinkybes organizatorius dalyviams praneš savo interneto svetainėje: https://www.pringles.com/centraleurope/en/contact-us.html.
 
27. Organizatorius pasilieka teisę tikrinti visas registracijas ir laimėtojus bei atsisakyti suteikti prizą, atšaukti teisę į prizą arba neleisti toliau dalyvauti akcijoje, jei yra rimto pagrindo manyti, kad buvo pažeistos šios sąlygos ir nuostatos arba kad bet kokios instrukcijos, kurios yra dalyvavimo šioje akcijoje reikalavimų dalis, arba kitais atvejais, kai dalyvis įgijo nesąžiningą pranašumą dalyvaudamas akcijoje arba laimėjo nesąžiningomis priemonėmis. Bet koks organizatoriaus sprendimas yra galutinis ir jokie su tuo susiję ginčai nebus nagrinėjami.
 
28. Kiekvienas asmuo į akciją turi registruotis pats. Prekybos, vartotojų grupių ir trečiųjų šalių masinės paraiškos nebus priimamos. Jei pateikiami ne visi registracijos duomenys arba jie teikiami naudojant makrokomandas ar kitokias automatines priemones, taip pat jei duomenys pateikiami nesilaikant šių sąlygų ir nuostatų, atitinkamos registracijos yra diskvalifikuojamos ir į burtų traukimus neįtraukiamos. Jei tampa akivaizdu, kad siekdamas apeiti šią sąlygą dalyvis naudojasi kompiuteriu (-iais), pavyzdžiui, pasitelkęs robotizuotas funkcijas arba vienkartinius el. pašto adresus, scenarijus, visų galimų variantų bandymą iš eilės, tapatybės slėpimą manipuliuojant IP adresais, prisidengdamas kitomis (ne savo) tapatybėmis ar besinaudodamas bet kokiomis kitomis automatinėmis priemonėmis, turėdamas tikslą padidinti registracijų į akciją skaičių, kai tai nedera su šios akcijos taisyklėmis, šio dalyvio registracijos diskvalifikuojamos ir bet kokie paskirti prizai anuliuojami.
 
29. Visa informacija, surinkta apie šios akcijos dalyvius, bus tvarkoma konfidencialiai, taikant „Kellogg's“ privatumo politiką https://www.pringles.com/centraleurope/en/privacy-policy.html, tik akcijai administruoti, ir nebus naudojama jokiais kitais tikslais, nebent duotas tiesioginis sutikimas.
 
30. Šioje akcijoje naudojami paveikslėliai ir nuotraukos, įskaitant prizus, yra tik iliustracijos ir gali neatitikti tikrovės.
 
31. Šioms sąlygoms ir nuostatoms taikomi atitinkamos valstybės teisės aktai, o sutarties dalyviai pripažįsta išskirtinę atitinkamos valstybės teismų jurisdikciją.
 
32. Jei pageidaujate daugiau informacijos apie šią akciją, užsukite į „Pringles“ interneto svetainę ir klausimus pateikite klientų aptarnavimo tinklalapyje: https://www.pringles.com/centraleurope/en/contact-us.html.  
 
ORGANIZATORIUS: „Mworks Eesti OÜ“, registruota buveinė: Veerenni tn 24, Tallinn 10135, Estijos Respublika, el. p. info@mworks.ee
DUK  Sąlygos ir nuostatos  Privatumo pranešimas  Pringles.com
TM, ®, © 2020 KELLOGG Europe Trading Limited. Visos teisės saugomos
 
Taikoma tik EE, LV, LT. Nuo 18 m. Pirkti nebūtina tik Latvijoje. Norėdami dalyvauti, nusipirkite „Pringles“ pakuotę (taikoma tik Estijos ir Lietuvos gyventojams), apsilankykite svetainėje Pringles.com ir įveskite partijos kodą (taikoma tik Estijos ir Lietuvos gyventojams) nuo 2020-03-04 iki 2020-07-03 nuo 11.00 iki 20.00 val. Siūlomi 732 momentiniai prizai, įskaitant išmaniuosius futbolo kamuolius, futbolo treniruočių rinkinius ir įgūdžių ugdymosi rinkinius. Pailgintas akcijos laikotarpis: dalyviams, užsiregistravusiems nuo 2020-07-03 20.01 val. iki 2020-09-06 23:59 val., bus suteikiama galimybė laimėti papildomą prizą – vieną išmanųjį futbolo kamuolį. Per dieną galima registruotis ne daugiau kaip 1 kartą. Išsaugokite kvitą (taikoma tik Estijos ir Lietuvos gyventojams). Visas nuostatas ir sąlygas bei informaciją, kaip dalyvauti, rasite svetainėje Pringles.com.