Pirkite ir laimėkite!
Atgal

Akcijos „Pirk ir laimėk PLAYSTATION5 prizus terminai ir sąlygos
 
1. Bendrosios sąlygos
1.1. Akcijos „Pirk ir laimėk Playstation5 prizus”  organizatorius yra UAB INDIANA.LT, įmonės kodas 302641591, buveinės adresas: M. Valančiaus g. 7,  Vilnius (toliau tekste – Organizatorius), veikianti UAB NESTLE BALTICS,  įm. k. 1172327, adresas: J. Jasinskio 16A, Vilnius (toliau – Užsakovas), užsakymu.
1.2. Akcija prasideda 2021-09-01 ir baigiasi 2021-10-31.
1.3. Akcijos dalyviais gali būti visi pilnamečiai asmenys, nuolatos gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje.
1.4. Norėdamas dalyvauti Akcijoje, asmuo turi įsigyti bent vieną (1) produktą iš akcijos žaidimo žinute pažymėtą KITKAT arba LION šokoladinį batonėlįAkcijos laikotarpiu ir nemokamai užregistruoti pirkimo kvito numerį, bei prisegti kvito nuotrauką tinklalapyje www.nestle.lt/playstation5.
1.5. Akcijoje dalyvaujantys produktai:
Pavadinimas:
Batonėlis NESTLÉ KIT KAT® 41.5g  Barkodas: 40052434
Batonėlis NESTLÉ KIT KAT® Chunky 40g. Barkodas: 3800020423578
Batonėlis NESTLÉ KIT KAT® Chunky Peanut Butter 42g. Barkodas: 3800020411162
Batonėlis NESTLÉ LION® 2Pack 60g. Barkodas: 7613035317390
Batonėlis NESTLÉ LION® Peanut 2Pack 60g. Barkodas: 7613033428289
 
2. Prizų fondas
2.1. Akcijos dalyviai Akcijos laikotarpiu gali laimėti šiuos savaitės bei pagrindinius prizus:
Savaitės prizas – kiekvieną savaitę bus padovanota po 1 (vieną) SONY DUALSENSE bevielį valdiklį ir 1 (vieną) PLAYSTATION PLUS 12 mėnesių prenumeratą.
Pagrindinis Akcijos prizas – akcijos pabaigoje bus padovanota 15 (penkiolika) SONY PLAYSTATION5 žaidimo konsolių.
2.2. Bendras Akcijos prizų fondas:
- Savaitės prizų fondas Akcijos laikotarpiu – 10 (dešimt ) SONY DUALSENSE bevielių valdiklių ir 15 (penkiolika) PLAYSTATION PLUS 12 mėnesių prenumeratų.
- Pagrindinių Akcijos prizų skaičius – 15 (penkioliką) SONY PLAYSTATION5 žaidimo konsolių.

3. Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo terminai ir sąlygos
3.1. Norėdamas dalyvauti Akcijoje, asmuo bet kurioje Lietuvos Respublikos teritorijoje esančioje parduotuvėje nuo 2021 09 01 iki 2021 10 31 imtinai privalo įsigyti bent vieną iš 1.5. p. nurodytų Akcijoje dalyvaujančių gaminių, išsaugoti pirkimo kvitą, kaip pirkimo įrodymą, ir nemokamai užsiregistruoti užpildant specialią Akcijos formą interneto puslapyje www.nestle.lt/playstation5.
3.2. Kiekvienas asmuo turi teisę dalyvauti Akcijoje neribotą kartų skaičių, tačiau vieną pirkimo kvitą, kuriame nurodyti vienas ar daugiau Akcijoje dalyvaujančių produktų, registruoti galima tik vieną kartą. Pirkimo kvitas gali būti registruojamas bet kada Akcijos metu (nuo 2021 09 01 iki 2021 10 31 imtinai). Užregistruotą pirkimo kvitą būtina išsaugoti iki 2021 11 14.
3.3. Organizatorius neatsako ir pretenzijų nepriima, jei asmeniui nepavyksta užsiregistruoti dėl registracijos tvarkos nesilaikymo (įvestas klaidingas el. pašto adresas ar pan.). Užsiregistravus, dalyvio anketa aplikacijoje negali būti koreguojama. Jei dalyvis, registruodamasis ir dalyvaudamas Akcijoje nesilaikė Akcijos taisyklių, prizas jam negali būti dovanojamas.
3.4. Prizų laimėtojai renkami atsitiktine tvarka (burtų keliu per programinę įrangą). Vienas Akcijos dalyvis per savaitę gali laimėti tik vieną kartą ir vieną prizą. Savaitės prizo laimėjimas nepašalina galimybės laimėti Pagrindinį Akcijos prizą. Pagrindinis Akcijos prizo laimėtojas bus renkamas iš visų Akcijos dalyvių.
3.5. Akcijos prizų laimėtojų paskelbimo tvarka:
- Savaitės prizo laimėtojas skelbiamas kiekvienos savaitės pirmadienį, interneto puslapyje www.nestle.lt/playstation5. Paskutinės savaitės prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 11 02.
- Pagrindinio Akcijos prizo laimėtojas bus paskelbtas 2021 11 02, interneto puslapyje www.nestle.lt/playstation5.
3.6. Su prizų laimėtojais bus susisiekta per 5 (penkias) darbo dienas nuo laimėtojo paskelbimo interneto puslapyje. Prizai laimėtojams bus išsiųsti ne vėliau 2021 11 14. Jeigu dėl Akcijoje dalyvaujančio asmens pateiktų duomenų nepavyks su juo susisiekti iki 2021 11 14, laimėjimas bus nebegaliojantis ir prizas nebus siunčiamas.
3.7. Organizatorius nėra atsakingas už bet kokius iškilusius nusiskundimus Akcijos metu, kai su laimėtojais negalima susisiekti.
3.8. Visus su Prizu susijusius pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus mokėtinus mokesčius (įskaitant ir jo siuntimo išlaidas) sumoka Organizatorius.

4. Prizų atsiėmimas
4.1. Prizo laimėtojas informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu registruojantis. Laimėjęs Akcijos dalyvis ne vėliau kaip per 1 (vieną) savaitę nuo elektroninio laiško, informuojančio apie laimėjimą, išsiuntimo dienos, elektroniniu paštu akcija@indiana.lt turi atsiųsti adresą Lietuvos Respublikos teritorijoje, kuriuo pageidauja gauti prizą ir privalo pateikti Organizatoriui Produkto/-ų pirkimo kvito kopiją kuriuo nors iš žemiau nurodytų būdų:
- siųsdami kvito kopiją (skenuotą arba fotografuotą) elektroninio pašto adresu akcija@indiana.lt;
- siųsdami originalą registruotu paštu Organizatoriui (UAB INDIANA.LT), adresu M. Valančiaus g. 7, Vilnius, ant voko nurodant laiško temą – „Pirk ir laimėk PLAYSTATION5 prizus” Akcija.
4.2. Pagrindinių prizų laimėtojai turės nurodyti savo vardą pavardę, asmens kodą ir gyvenamosios vietos adresą, kad Organizatorius galėtų deklaruoti ir sumokėti už prizą tenkančius mokesčius.
4.3. Visi Akcijos prizai laimėtojams bus nemokamai išsiųsti registruotu paštu arba pristatyti per pašto kurjerį pagal registracijos metu nurodytus ir el. paštu suderintus kontaktinius duomenis.
 
5. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje:
5.1. Akcijos dalyviui tenka bet kokios išlaidos, susijusios su tolesniu prizo naudojimu.
5.2. Akcijos dalyviui tenka visos kitos asmeninės išlaidos, susijusios su jo dalyvavimu Žaidime.
 
6. Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka
6.1. Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas Užsakovo adresu: UAB NESTLE BALTICS, adresas: J. Jasinskio 16A, Vilnius  (data ant pašto voko). Akcijos Organizatorius kartu su Užsakovu peržiūri pretenziją ir per 30 dienų Užsakovas pateikia savo atsakymą.
 
7. Kitos sąlygos
7.1. Akcijos organizatorius nėra atsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu Akcijoje.
7.2. Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir nekeičiama į kitas prekes.
7,2. Akcijos produktai gali būti parduodami prieš nurodytą Akcijos laikotarpį arba po jo, tačiau pirkimas nesuteikia teisės dalyvauti žaidime, jei Akcijos laikotarpis dar neprasidėjęs arba yra jau pasibaigęs.
7.4. Akcijoje negali dalyvauti Užsakovo bei Akcijos Organizatoriaus darbuotojai, su Akcija susiję reklamos agentūros darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti Akcijos Užsakovo ar Organizatoriaus rengiant Akciją, taip pat artimiausi šių asmenų šeimos nariai.
7.5. Dalyvaudamas šioje Akcijoje, asmuo leidžia Akcijos Organizatoriui naudoti jo pateiktus asmens duomenis Akcijos tikslams ir sutinka, kad laimėjimo atveju Akcijos prizo laimėtojo vardas, pavardė bei miestas  būtų paskelbti interneto puslapyje www.nestle.lt/playstation5 ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Daugiau apie Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymą galite rasti UAB NESTLE BALTICS Privatumo politikoje  http://nestle.lt/lt/info/privatumo-nuostatos
7.6. Iškilus klausimams dėl Akcijos galima kreiptis į Akcijos Organizatorių UAB INDIANA.LT el. paštu akcija@indiana.lt.
7.7. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles.