Pirkite ir laimėkite!
Atgal

Kampanijos
„JUDĖKITE DAUGIAU“
sąlygos ir taisyklės
 
1. KAMPANIJOS ORGANIZATORIUS - SIA „UNILEVER BALTIC LLC“, registracijos nr.: 50003625111, adresas: Riga, Kronvalda bulvāris 3 - 10, LV-1010.
 
2. KAMPANIJOS VYKDYMO VIETA: Lietuva
 
3. KAMPANIJOS PRODUKTAI: žr. Priedą Nr. 1 „Prekės ženklo „Rexona“ produktai“.
 
4. KAMPANIJOS TRUKMĖ:
4.1. TRENERIŲ REGISTRACIJA: 2021 m. balandžio 5 d. - balandžio 25 d.
4.2. INTERNETINĖS TRENIRUOTĖS: 2021 m. gegužės 1 d. - birželio 30 d.
 
5. TRENERIŲ REGISTRACIJA:
5.1. Treneriai turi pateikti vaizdo įrašą su sportiniais užsiėmimais ir (arba) pratimais, kuriuos galima atlikti per konkretų laiką gamtoje, namuose, biure, sporto salėje ar kitose vietose.
5.2. Vaizdo įrašas turi būti patalpintas pasirinktoje failų įkėlimo platformoje, o nuoroda, kuria pasinaudojus kampanijos organizatoriai gali parsisiųsti vaizdo įrašą, turi būti pateikta rexonatreniruotes.lt svetainėje.
5.3. Vaizdo įrašo pateikėjas taip pat turi pateikti savo kontaktinę informaciją tam, kad kampanijos organizatoriai galėtų susisiekti su vaizdo įrašo pateikėju.
5.4. Vaizdo įrašas turi būti nufilmuotas horizontaliai.
5.5. Vaizdo įrašas turi būti bent 10 minučių trukmės.
5.6. Vaizdo įraše turi būti originalus pateikėjo turinys. Jeigu vaizdo įraše naudojama muzika, ji turi nepažeisti autorių teisių arba vaizdo įraše turi būti naudojama muzika, kuri prieinama nemokamuose (atviros prieigos) šaltiniuose.
5.7. Pateikdamas vaizdo įrašą, jo pateikėjas sutinka, kad vaizdo įrašas bus viešai skelbiamas rexonatreniruotes.lt svetainėje iki 2021 m. gruodžio 31 d. Taip pat sutinka su kampanijos taisyklėmis ir sąlygomis.
5.8. Jei kyla problemų pateikiant vaizdo įrašą svetainėje, turėtumėte susisiekti su Annemarī Šperliņa el. paštu annemari@armadillo.lv.
5.9. Visi pateikti vaizdo įrašai bus skelbiami svetainėje, kurios vartotojai galės juos peržiūrėti bei balsuoti nuo 2021 m. gegužės 1 d. iki birželio 30 d.
5.10. Daugiausiai balsų surinkusiam vaizdo įrašui bus skiriamas 500 eurų prizas. Jie bus pervedami į  vaizdo įrašo pateikėjo asmeninę banko sąskaitą.
 
6. DALYVAVIMO SĄLYGOS:
6.1. Kampanijoje gali dalyvauti visi, kas įsigijo bent vieną iš „Rexona“ produktų, pateiktų Priede Nr. 1 ir užregistravę pirkimo čekį svetainėje rexonatreniruotes.lt.
6.2. Produktus galima įsigyti bet kurioje prekybos vietoje, kurioje yra „Rexona“ produktų.
6.3. Visiems įsigijusiems „Rexona“ produktą bet kurioje parduotuvėje Lietuvoje ir įvedus pirkimo čekio numerį interneto svetainėje rexonatreniruotes.lt , nurodant savo vardą, pavardę, čekio numerį, el. pašto adresą, telefono numerį bei įkėlus čekio nuotrauką (.JPG formatu), suteikiama prieiga prie „Rexona“ ambasadorių ir trenerių paruoštų pratimų ir mankštų. Pirkimo čekis turi būti išsaugotas iki konkurso pabaigos.
6.4. Užregistravę pirkimo čekį svetainėje, klientai gauna prieigą prie vaizdo įrašų su pratimais, kuriais jie gali naudotis jiems patogiu metu per telefoną ar kompiuterį (reikalinga interneto prieiga) bei balsuoti už geriausią vaizdo įrašą.
6.5. Už kiekvieną vaizdo įrašą galima balsuoti vieną kartą vykstant kampanijai.
6.6. Apribojimai, kiek kartų galima peržiūrėti vaizdo įrašus, nėra taikomi.
6.7. Visi internetinės svetainės rexonatreniruotes.lt vartotojai visos kampanijos laikotarpiu taip pat dalyvauja burtų traukime, kuriame jie gali laimėti 100 Eur vertės  „Sportland“ dovanų kortelę sporto įrangai ar drabužiams įsigyti arba „Rexona“ produktų.
6.8. Laimėtojai bus traukiami atsitiktiniu būdu iš visų užsiregistravusių vartotojų sąrašo.
6.9. Iš visų pirkimo čekių, užregistruotų rexonatreniruotes.lt, laimėtojų traukimą atsitiktiniu būdu vykdo SIA „FRESH MEDIA“, kurie laimėtoją informuoja jo nurodytu el. pašto adresu. Jei laimėtojo el. paštas nurodytas neteisingai, jis turi susisiekti su Annemarī Šperliņa el. paštu annemari@armadillo.lv.
6.10. Prizas bus siunčiamas per siuntų pristatymo įmonę DPD pagal pateiktą adresą.
6.11. Prizai nekeičiami į kitą produktą, prekę, paslaugą ar pinigus.
6.12. Registruodamiesi platformoje, vartotojai sutinka su kampanijos sąlygomis ir sutinka, kad jų duomenys bus naudojami tam, kad organizatoriai galėtų su jais susisiekti dėl prizo pristatymo. Pasibaigus kampanijai duomenys saugojami nebus.
 
7. PRIZAS:
7.1. 100 Eur vertės „Sportland“ dovanų kortelė (1 vnt.), skirta įsigyti sporto įrangai ar drabužiams.
7.2. krepšys  su „Rexona“ produktais (1 vnt.): 
7.3. Kampanijos organizatoriai nėra atsakingi už:
7.3.1. dalyvių išlaidas ir (arba) nuostolius, susijusius su prizo laimėjimu ir (arba) panaudojimu;
7.3.2. neteisingos kvito registracijos ar kitų netikslumų už kuriuos atsakingas dalyvis.