Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Organizacinė struktūra
Atgal

MAXIMA GRUPĖ, UAB, yra 2007 metais įregistruota bendrovė, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje. Remiantis 2016 metų sausio 1 dienos duomenimis,  įmonėms iš viso priklausė  535 prekybos centrai  MAXIMA, T-MARKET ir ALDIK.  Lietuvoje tinklui priklauso 234 parduotuvės, Latvijoje – 149, Estijoje – 75, Bulgarijoje – 48, Lenkijoje – 30. MAXIMA GRUPĖS valdomose įmonėse iš viso dirba daugiau kaip 31 tūkst. darbuotojų. 

Uždaroji akcinė bendrovė „Vilniaus prekyba“ -  valdymo bendrovė, per dukterines įmones – uždarąsias akcines bendroves „Maxima grupė“, „Euroapotheca“, „Ermitažas“ ir „Akropolis group“ - valdo prekybos centrų ir vaistinių tinklus bei nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Baltijos šalyse, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Ukrainoje.

MAXIMA GRUPĖS įmonės, vystydamos verslą šalyse, naudojasi FRANMAX, UAB, suteikta franšize.

FRANMAX – tai bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra franšizės teikimas mažmeninės prekybos tinklams.

FRANMAX yra atsakinga už mažmeninės prekybos veiklos standartų bei koncepcijų nustatymą, šioje veikloje naudojamos intelektinės nuosavybės objektų kūrimą ir jų teisinę apsaugą, strategines įžvalgas ir efektyviam verslo vystymui reikalingų metodikų kūrimą. FRANMAX yra vienintelis oficialus „Maxima LT" atstovas, kuriam taikomos nuostatos, numatytos UAB „Vilniaus prekyba" verslo etikos kodekse.

2015 „Prudentia“ ir NASDAQ Riga atlikto tyrimo metu bendradarbiaujant su „Creditinfo“, MAXIMA grupė" užėmė penktą vietą tarp vertingiausių Baltijos regiono įmonių. Per metus įmonė pakilo vienu laipteliu ir yra aukščiausią reitingą turinti Lietuvos įmonė. 

Čia galite susipažinti su „Vilniaus prekybos“ struktūra, veiklos sritimis ir darbais.

„MAXIMA grupės" įvaizdinis leidinys 2016  LT

„MAXIMA grupės" įvaizdinis leidinys 2016 RU

„MAXIMA grupės" įvaizdinis leidinys 2016 EN 

Dukterinės ir asocijuotosios „Maxima LT“ įmonės

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti
>