Organizacinė
struktūra
Didžiausia darbo vietų kūrėja Baltijos šalyse

MAXIMA LT, UAB priklauso ir įmonę valdo MAXIMA GRUPĖ, UAB (toliau Grupė) taip pat valdanti prekybos tinklus „Maxima“ Latvijoje ir Estijoje, „Stokrotka“ – Lenkijoje ir „T-Market“ – Bulgarijoje, elektroninę maisto parduotuvę „Barbora“, veikiančią Baltijos šalyse bei IT paslaugas grupės įmonėms teikiančią bendrovę FRANMAX, UAB. Per beveik tris dešimtmečius Grupė kartu su dukterinėmis įmonėmis iš vienos parduotuvės Vilniuje išaugo į didžiausią lietuvišką mažmeninės prekybos verslą su 1230 parduotuvių Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje bei tapo didžiausia darbo vietų kūrėja Baltijos šalyse.

Patikimas Grupės pastangų patvirtinimas – „Standard & Poor’s“ suteiktas BB+ kredito reitingas su stabilia perspektyva. Antrus metus iš eilės Grupė išlieka viena iš nedaugelio mažmeninės prekybos įmonių Rytų ir Centrinės Europos regione išlaikiusių lyderio poziciją rinkoje. Ją Grupė užsitikrino savo konkurencingomis kainomis, gerai diversifikuotais parduotuvių formatais ir tvariu finansų valdymu.

Praėjusiais metais Grupė pasirašė 52 mln. eurų paskolos sutartį su Šiaurės investicijų banku (Nordic Investment Bank, NIB), pagal kurią šias lėšas skirs žaliosioms investicijoms. Taip pat tapo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) „Pasaulinio susitarimo“ (angl. Global Compact) iniciatyvos nare.

MAXIMA GRUPĖ, UAB priklauso „Vilniaus prekybai“, UAB – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione. Įmonė valdo mažmeninės prekybos ir vaistinių tinklus bei nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Baltijos šalyse, Švedijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje. Bendrovė yra atsakinga už grupės įmonių veiklos analizę ir kontrolę, šių įmonių veiklos gairių ir strateginių veiklos krypčių nustatymą, veiklos koordinavimą bei grupės įmonių reprezentavimą.

Nuo 2020 m. balandžio 7 d. MAXIMA GRUPĖ, UAB ir FRANMAX, UAB generalinė direktorė yra Jurgita Šlekytė. Grupėje ji dirba nuo 2008 m. ir per šį laikotarpį užėmė įvairias vadovaujančias pareigas: buvo įmonės stebėtojų tarybos nare, vadovavo dukterinei įmonei FRANMAX, UAB, ėjo „Vilniaus prekyba“, UAB valdybos narės pareigas.