Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
SOS vaikų kaimai
Grįžti į sąrašą

SOS vaikų kaimų aukų dėžutės „Maximos“ parduotuvėse

SOS vaikų kaimams suteikta „Maximos“ parama daiktais


„Apglėbkime rūpesčiu“ 

Akcija „Apglėbkime rūpesčiu“ prekybos tinkle „Maxima“ vyko nuo 2018 metų lapkričio pradžios ir tęsėsi šešias savaites, įpusėjus ji persikėlė ir į socialinius tinklus. Parduotuvių pirkėjai buvo kviečiami įsigyti specialius, menininkės Nomedos Marčėnaitės kurtomis iliustracijomis puoštus, akcijos maišelius, o socialiniuose tinkluose – dalytis nuotrauka ar vaizdo įrašu su pirkinių maišeliais ir grotažymėmis #VaikystėsSvajonė ir #DraugeSuMaxima. Visi per akciją paaukoti pinigai buvo skirti „SOS vaikų kaimų“ vaikų ugdymui: specialistų konsultacijoms bei vaikų popamokinei veiklai.
„SOS vaikų kaimuose“ gyvenantys vaikai susiduria su įvairiais iššūkiais. Dažnai jiems būna sunku ne tik mokytis, bet ir bendrauti, pasitikėti savimi ir kitais. Todėl kiekvienam šioje organizacijoje augančiam vaikui labai reikalingas specialistų – psichologų ir specialiųjų pedagogų – dėmesys. Yra vaikų, kuriems ypatingai svarbi sporto veikla. Organizacijos atstovai sako, kad sportuodami jie gali išreikšti savyje susikaupusias neigiamas emocijas – pyktį ir agresiją, pasijausti ramūs.
„SOS vaikų kaimų“ globojamiems vaikams pas specialistus reikia lankytis nuo vienerių iki septynerių metų. Įprastai susitikimai organizuojami bent du kartus per savaitę, o vieno vaiko terapijai prireikia kone 2 tūkst. eurų metams. Akcijos „Apglėbkime rūpesčiu“ metu „Maximos“ pirkėjai paaukojo daugiau nei 28 tūkst. eurų. Šie pinigai leis užtikrinti specialistų pagalbą net keturiolikai „SOS vaikų kaimų“ globojamų moksleivių.

„Apglėbkime rūpesčiu" pristatymo renginys Vilniaus Akropolio Maximoje

2018 metų rugsėjo pirmosios šventė „SOS vaikų kaimuose" drauge su N2 mokslininkais

Drauge su „SOS Vaikų kaimų“ mažaisiais pasitikome naujus mokslo metus. Vaikai tapo pašėlusiais mokslininkais ir leidosi į dar neregėtą nuotykių pasaulį. Kartu su eksperimentine laboratorija „N2” vaikai bandė įvairius mokslinius triukus: pasitelkę kataklizmines reakcijas sukūrė 5 metrus siekiantį dūmų ir ledo stulpą, stebėjo spalvingą azoto cheminių reakcijų šou. Nuotaikingai nusiteikę būsimieji moksleiviai sužinojo apie gamtą valdančias chemines ir fizikines reakcijas, aiškinosi, kaip panaudojant gamtinius katalizatorius susprogdinti miltus ar pastatyti 4 metrų aukščio putų stulpą. Jaunųjų žiūrovų nuostabos ir šūksnių sulaukė pasirodymas, kurio metu, pasitelkus skystą azotą, buvo pagaminti fantastiško skonio ledai. Skystas azotas akimirksniu šaldydamas ledus suformuoja labai mažus kristalus, kurie suteikia desertui neįtikėtinai švelnią tekstūrą. „SOS vaikų kaimo“ vaikams ne tik sukūrėme nepamirštamą šventę, bet ir parodėme, kad mokslas gali būti smagus.

2018 metų rugsėjo pirmosios šventės „SOS vaikų kaimuose" renginio akimirkos

2017 metų Kalėdos „SOS vaikų kaime" drauge su tiekėjais

Suvienijome jėgas su savo tiekėjais ir surengėme Kalėdinę šventę „SOS vaikų kaime“. Daugiau nei 80 vaikų, gyvenančių Vilniaus „SOS vaikų kaime“, renginio metu bendravo su Kalėdų Seneliu, vaišinosi vietoje kepamais mėsainiais, o vėliau, su „Maximos“ darbuotojais ir tiekėjais, keliavo į šeimų namelius, kur visi kartu puošė eglutes. Prie „SOS vaikų kaimo“ Kalėdinės šventės prisijungė tokios įmonės kaip: „Vilniaus duona“, „Domeina“, „Vilniaus pergalė“, „KG Group“, „Biovela“, „Pieno žvaigždės“ ir „Eugesta“. Tiekėjai vaikams atvežė saldumynų, duonos, piano gaminių ir kitų produktų. Po pramogų su Kalėdų Seneliu vaikų laukė staigmena – kartu su „Biovela“ virtuvės šefais jie gamino mėsainius.2017 metų Kalėdų „SOS vaikų kaime" drauge su tiekėjais renginio akimirkos

2017 metų rugsėjo pirmosios dovanos „SOS vaikų kaimams”

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti