AČIŪ įmokos

AČIŪ įmokos – tai AČIŪ kortelės funkcija, leidžianti susieti nurodytų paslaugų teikėjų mokėtojų kodus su AČIŪ kortele.

Brendradarbiaudami su nurodytais palsaugų tiekėjas, suteikiame galimybę priimti iš klientų įmokas, naudojantis AČIŪ kortele. Pasitelkę technines galimybes, galime mokėtojo kodą susieti su AČIŪ kortele. Atlikus susiejimą, o kitą kartą perbraukus AČIŪ kortelę, kasoje matoma, kokie mokėtojo kodai jau susieti su konkrečia kortele, todėl galima pateikti informaciją apie mokėtiną sumą arba atidaryti langą, kuriame kasininkė supildys deklaruojamus skaitiklių rodmenis.

Susiejus mokėtojo kodus su AČIŪ kortele, daugiau nebereiks atsinešti atsiskaitymo knygelės,  popierinio mokėjimo nurodymo ar prisiminti mokėtojo kodo. Įmokų apmokėjimas MAXIMOS kasoje yra vienas iš pigiausių rinkoje.

AČIŪ paskyroje yra rodomas aktualus paslaugų, už kurias galima sumokėti, sąrašas. Šiuo metu galima susieti ir mokėti už UAB Ignitis teikiamas elektros ir dujų paslaugas bei UAB Vilkaviškio vandenys paslaugas.

Norėdami pirmą kartą susieti mokėtojo kodą su AČIŪ kortele, paduokite sąskaitą įprastai. Kasininkei nuskenavus bar kodą, kasa pati atpažins, ar kodas gali būti susietas su AČIŪ kortele. Jeigu sutiksite, kasininkė atliks susiejimą, o kitą kartą galėsite nebesinešti popierinės sąskaitos – pakaks AČIŪ kortelės.

Prisijunkite prie AČIŪ paskyros ir pasirinkite skiltį „Mano įmokos”, tuomet pasirinkite  pavadinimą tiekėjo, kurio mokėtojo kodą norite susieti, ir pateikite kitus reikalaujamus duomenis. Viską užpildę, spauskite „Išsaugoti pakeitimus”. Atėję į kasą, jau galėsite apmokėti su AČIŪ kortele.

Susiejimas su AČIŪ kortele kasoje ar AČIŪ paskyroje nieko nekainuoja. Už įmokos priėmimą kasoje taikomi įkainiai skelbiami https://www.sollo.lt/dokumentai/sollo-paslaugu-kainynas/

Taip, galima. Pvz.: mokate už elektrą, tačiau jūsų buto ir sodo yra skirtingi mokėtojo kodai, juos abu galima susieti su viena AČIŪ kortele.

Norint atsieti įmokas, reikia prisijungti prie savo AČIŪ paskyros, pasirinkti skiltį „Mano įmokos“ ir prie atsieti  norimos įmokos spausti mygtuką su raudonu ženklu „X” arba galima kreiptis telefonu 8 800 20050 arba el. paštu aciu@maxima.lt. Jūsų įmokos bus atsietos per 2 darbo dienas.

Kreipkitės MAXIMOS infolinija 8 800 20050 arba el. paštu aciu@maxima.lt. Pranešus naujos kortelės numerį, susietos įmokos bus perkeltos į naująją AČIŪ kortelę per 2 d. d.

Taip, galima, pvz.: žmona ir vyras moka mokesčius už butą pasikeisdami, todėl abu savo skirtingose AČIŪ kortelėse gali susieti tą patį mokėtojo kodą.

Taip, galite, kadangi tuos pačius mokėtojo kodus galima susieti skirtingose AČIŪ kortelėse, jokie konfidencialūs asmens duomenys, atliekant mokėjimus, nėra naudojami, todėl tokie apmokėjimai galimi. 

Kai įmokos jau susietos su AČIŪ kortele, kasoje paduokite tik AČIŪ kortelę, daugiau nieko atsinešti nereikia.

Deja, ne, atsiskaitant už trečiųjų asmenų suteiktas paslaugas, AČIŪ pinigai nėra kaupiami.

Pagalba