Verslui

aciu-kortelle-didesne

AČIŪ verslui kortelė

Informacija apie lojalumo programą verslo klientams

Prekybos plotų nuoma mūsų prekybos centruose

maxima-88481927

Prekybos plotų nuoma mūsų prekybos centruose

Mūsų prekybos centruose siūlome prekybos plotų nuomą įvairaus pobūdžio veikloms. Svarstote apie savo verslo plėtrą mūsų prekybos centruose ar norite pasidomėti nuomos galimybėmis? Kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

8 659 43242

nuoma@maxima.lt

Tiekėjams

Nuolat sekame naujoves, domimės naujais produktais ir paslaugomis. Todėl visuomet esame atviri bendradarbiavimui su Lietuvos ir užsienio tiekėjais. Siūlykite mums savo produkciją ar pristatykite savo teikiamą paslaugą – prisijunkite prie mūsų ir tapkime patikimais partneriais, siekiančiais bendrų tikslų.

100x90_kontaktai_prekiu
Kontaktai prekių tiekėjams

100x90_salygos_sutarties
Tiekimo sąlygų paaiškinimai

100x90_kontaktai_paslaugu
Kontaktai paslaugų tiekėjams

100x90_salygos_sutarties
Tiekimo sutarties dokumentai

Mūsų įsipareigojimai Jums

540x100_ SKAIDRUMAS

Skaidrumas

Kiekvieno „Maximos“ darbuotojo bendravimas su gamintojais ir tiekėjais grindžiamas aukščiausiais verslo etikos, profesiniais bei žmogiškaisiais standartais. Veiklą vykdome griežtai laikydamiesi įstatymų ir itin griežtai vengdami bet kokių galimų interesų konfliktų bei korupcijos atvejų.

540x100_ SAZININGUMAS

Sąžiningumas

Bendraudami, bendradarbiaudami ir derėdamiesi su gamintojais bei tiekėjais „Maximos“ darbuotojai vadovaujasi sąžiningumo, objektyvumo, abipusio pasitikėjimo principais bei šimtaprocentiniu visų, tarp jų ir žodinių, susitarimų laikymusi.

540x100_ATVIRUMAS

Atvirumas

Formuodami geriausiai visų pirkėjų poreikius patenkinantį asortimentą, įsipareigojame būti dar atviresni pasiūlymams – net mažiausių prekių kategorijų asortimentą peržiūrėsime ne mažiau kaip keturis kartus per metus, taip sudarydami papildomų galimybių dažniau pasiūlyti naujovių.

540x100_ GERANORISKUMAS

Geranoriškumas

Įsipareigojame suteikti visą informaciją ir grįžtamąjį ryšį dėl priimtų sprendimų, susijusių su Jūsų siūlomų prekių atrinkimu, taip sudarant galimybes abipusiai naudingam ir rezultatyviam bendradarbiavimui.

540x100_TVARUMAS

Tvarumas

Palaikome ir skatiname sprendimus, produktus bei iniciatyvas, susijusias su sveikesnės mitybos skatinimu, aplinkos ir išteklių tausojimu, lietuviškumo ir tautinių vertybių puoselėjimu, taip pat dėmesiu socialinės atskirties šalyje mažinimui.

540x100_DIALOGAS

Dialogas

Kartu su savo tiekėjais dirbame dėl to paties - mūsų pirkėjų, siūlydami geras kainas ir platų asortimentą, todėl įsipareigojame kartu spręsti kylančius iššūkius, be nutylėjimų ir korektiškai išsakyti, ir išgirsti visus lūkesčius, tuo didinant abipusį supratimą ir atrandant geriausius bei naudingiausius sprendimus.

540x100_ LIETUVISKUMAS

Lietuviškumas

Mūsų parduotuvėse net 80 proc. šviežio maisto yra lietuviškas, o lietuviškos prekės sudaro daugiau nei pusę visų parduodamų prekių. Siekdami ir toliau augti kartu su Lietuvos gamintojais ir tiekėjais, įsipareigojame išlaikyti lietuviškos kilmės prekių kiekį ir stengtis plėsti vietos gamintojų produkcijos skaičių asortimente.

Prekių ir paslaugų pirkimai

MAXIMA paslaugų ir prekių pirkimai vykdomi puslapyje www.mercell.lt. Šiame puslapyje rasite visus šiuo metu MAXIMA LT, UAB vidinėms reikmėms vykdomus pirkimus. Kilus klausimams kreipkitės el. pašto adresu konkursai@maxima.lt.

Pagalba