Kontaktai paslaugų teikėjams

Mes ne tik prekiaujame maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis bei teikiame įvairias paslaugas savo pirkėjams, bet ir patys naudojamės kitų teikiamomis paslaugomis. Ne tik vystome verslą, bet ir siekiame kurti kultūringą aplinką – rūpinamės tinklui priklausančių parduotuvių funkcionalumu, švara, malonia darbuotojų išvaizda, tausojame aplinką, kurioje veikiame.

Kad įmonė darniai funkcionuotų, konkurso tvarka mes perkame ir naudojamės keliomis dešimtimis skirtingų paslaugų, kurias kasdien ar esant poreikiui mums teikia savo srities profesionalai – Lietuvoje klientų pripažintos ir vertinamos įmonės. Tad, jei išmanote savo darbą, siūlote naują paslaugą ar manote, kad mums reikiamą paslaugą galite suteikti kokybiškiau nei kiti, susisiekite su mumis.

Mums galite pasiūlyti:

  • komunalines paslaugas (maistinių atliekų tvarkymo, antrinių žaliavų tvarkymo, patalpų dezinfekcijos, patalpų valymo, kilimėlių priežiūros ir kt.);
  • transporto paslaugas (transporto nuomos ir priežiūros, žmonių vežimo, technikos nuomos ir priežiūros, kuro tiekimo ir kt.);
  • reklamos paslaugas (pirkimo, kūrimo, gamybos);
  • kitas paslaugas.

Kontaktinė informacija

Norėdami pasiūlyti paslaugų mūsų įmonei, rašykite el. paštu pasiulymai.paslaugos@maxima.lt arba kreipkitės šiuo kontaktu:

Pagalba