Nešvaistau - moku
mažiau!

Europos Sąjungos narės įsipareigojo iki 2030 metų visoje maisto grandinėje perpus sumažinti vienam gyventojui tenkančių maisto atliekų kiekį ir taip kovoti su maisto švaistymu.

Kadangi didžioji dalis mūsų parduotuvių parduodamo asortimento yra maistas, nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti maisto atliekų kiekį. Didelį dėmesį skiriame prevencijai bei pakartotiniam naudojimui. Siekiame, kad maistas būtų vartojamas tvariai ir nevirstų atliekomis.

Siekdami išvengti maisto švaistymo, daugelyje savo parduotuvių skelbiame nuolaidas tinkamiems vartoti produktams:

nefasuotoms bandelėms

sveriamai šviežiai mėsai

grilio vitrinos gaminiams

šviežioms žuvims ir jūrų gėrybėms

sveriamoms salotoms

Šių nuolaidų metu galite įsigyti maisto produktus mažesnėmis kainomis. Tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet ir prisidėsite prie aplinkos saugojimo!

Daugiau informacijos apie Maxima LT tvaraus verslo plėtrą, įskaitant kovą su maisto švaistymu, rasite polapyje Išvien su gamta.

Nuolaidos taikomos

Akcija galioja vakare, likus 2 valandoms iki parduotuvės uždarymo.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose nefasuotų bandelių vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose sveriamos šviežios mėsos vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose grilio vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja tik pirmadieniais.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose šviežios žuvies ir jūrų gėrybių vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose sveriamų salotų vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.