Nešvaistau – moku mažiau

32-maisto-tausojimas-min-apkirptas

Europos Sąjungos narės įsipareigojo iki 2030 metų visoje maisto grandinėje perpus sumažinti vienam gyventojui tenkančių maisto atliekų kiekį ir taip kovoti su maisto švaistymu.

Kadangi didžioji dalis mūsų parduotuvių parduodamo asortimento yra maistas, nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti maisto atliekų kiekį. Didelį dėmesį skiriame prevencijai ir pakartotiniam naudojimui. Siekiame, kad maistas būtų vartojamas tvariai ir nevirstų atliekomis.

maisto-tausojimas2-min

Išvien su gamta!

Siekdami išvengti maisto švaistymo, daugelyje savo parduotuvių skelbiame nuolaidas tinkamiems vartoti produktams. Šių nuolaidų metu galite įsigyti maisto produktų mažesnėmis kainomis. Tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet ir prisidėsite prie aplinkos saugojimo! Daugiau informacijos apie UAB „Maxima LT“ tvaraus verslo plėtrą, įskaitant kovą su maisto švaistymu, rasite polapyje Išvien su gamta.

Nuolaidos taikomos

540x100_pastry

Nefasuotoms bandelėms –50 %

Akcija galioja vakarais, likus 2 valandoms iki parduotuvės uždarymo

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose nefasuotų bandelių vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_meat

Sveriamai šviežiai mėsai –15 %

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose sveriamos šviežios mėsos vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_fish

Šviežioms žuvims ir jūrų gėrybėms –30 %

Akcija galioja tik pirmadieniais.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose šviežios žuvies ir jūrų gėrybių vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_veggies

Sveriamoms salotoms –30 %

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, turinčiose sveriamų salotų vitrinas. Kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms, pažymėtoms raudonomis kainų etiketėmis, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Pagalba