Nešvaistau – moku mažiau

32-maisto-tausojimas-min-apkirptas

Europos Sąjungos narės įsipareigojo iki 2030 metų visoje maisto grandinėje perpus sumažinti vienam gyventojui tenkančių maisto atliekų kiekį ir taip kovoti su maisto švaistymu.

Kadangi didžioji dalis mūsų parduotuvių parduodamo asortimento yra maistas, nuolat ieškome būdų, kaip sumažinti maisto atliekų kiekį. Didelį dėmesį skiriame prevencijai ir pakartotiniam naudojimui. Siekiame, kad maistas būtų vartojamas tvariai ir nevirstų atliekomis.

maisto-tausojimas2-min

Išvien su gamta!

Siekdami išvengti maisto švaistymo, daugelyje savo parduotuvių skelbiame nuolaidas tinkamiems vartoti produktams. Šių nuolaidų metu galite įsigyti maisto produktų mažesnėmis kainomis. Tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet ir prisidėsite prie aplinkos saugojimo! Daugiau informacijos apie MAXIMA LT, UAB, tvaraus verslo plėtrą, įskaitant kovą su maisto švaistymu, rasite polapyje Išvien su gamta.

Taikomos nuolaidos

540x100_pastry

Nefasuotoms šviežioms bandelėms ir parduotuvėje kepamai duonai -50%

Akcija galioja vakarais, likus 2 val. iki parduotuvės uždarymo

Akcija galioja tik parduotuvėse, kuriose įrengtos nefasuotų šviežių bandelių ir parduotuvėje kepamos duonos vitrinos. Kitų akcijų prekėms ir prekėms, pažymėtomis raudonomis kainų etiketėmis ar specialiais kitų akcijų ženklais, taip pat prekėms, kurioms taikoma dviguba kainorada, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_meat

Sveriamai šviežiai mėsai –15 %

Akcija galioja nuo 20 val.

Akcija galioja tik parduotuvėse, kuriose yra sveriamos šviežios mėsos vitrinos. Kitų akcijų prekėms ir prekėms, pažymėtomis raudonomis kainų etiketėmis ar specialiais kitų akcijų ženklais, taip pat prekėms, kurioms taikoma dviguba kainorada, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_fish

Šviežiai žuviai ir jūrų gėrybėms –30 %

Akcija galioja tik pirmadieniais.

Akcija galioja tik parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies ir jūrų gėrybių vitrinos. Kitų akcijų prekėms ir prekėms, pažymėtomis raudonomis kainų etiketėmis ar specialiais kitų akcijų ženklais, taip pat prekėms, kurioms taikoma dviguba kainorada, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

540x100_veggies

Sveriamoms salotoms –30 %

Akcija galioja tik nuo 20 valandos.

Akcija galioja tik parduotuvėse, kuriose yra sveriamų salotų vitrinos. Kitų akcijų prekėms ir prekėms, pažymėtomis raudonomis kainų etiketėmis ar specialiais kitų akcijų ženklais, taip pat prekėms, kurioms taikoma dviguba kainorada, nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos.

Pagalba