Programos „Lietuvos Maximalistai“ 2021 metų konkurso laimėtojai
Atgal

Tapti „Lietuvos Maximalistu“ kandidatavo daugiau nei 600 talentingų Lietuvos vaikų. Sveikiname laimėtojus!
Pasiruošę kitais metais siekti dar didesnių aukštumų?


Mokslo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija mokslo kategorijoje Simonas Melaika
Skatinamoji stipendija mokslo kategorijoje Aldas Lenkšas
Skatinamoji ​stipendija mokslo kategorijoje Edgaras Zaboras
Skatinamoji ​stipendija mokslo kategorijoje Modestas Gujis
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Benas Raišutis
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Monika Šadauskaitė
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Tomas Babelis
Papildoma stipendija mokslo kategorijoje Radvilas Pelanis


Sporto kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija sporto kategorijoje Fausta Šostakaitė
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Kornelija Riliškytė
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Patricija Ivanovaitė
Skatinamoji stipendija sporto kategorijoje Smiltė Plytnykaitė
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Paulius Leščauskas
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Ugnė Vaickelionytė
Papildoma stipendija sporto kategorijoje Domas Pakšys


Visuomeniškumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija visuomeniškumo kategorijoje Ugnė Morkūnaitė
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Karolina Kucavičiūtė
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Evaldas Paltanavičius
Skatinamoji stipendija visuomeniškumo kategorijoje Vakarė Saulėnaitė
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Viktorija Urbonaitė
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Linas Martinkėnas
Papildoma stipendija visuomeniškumo kategorijoje Tadas Gudauskas


Ekologijos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija ekologijos kategorijoje Simonas Vėgėlė
Skatinamoji stipendija ekologijos kategorijoje Elzė Amilevičiūtė


Kūrybos ir meno kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Ignas Tamulis
Skatinamoji stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Aurėja Pakštytė
Skatinamoji stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Eglė Ambrožaitė
Skatinamoji stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Kotryna Černiauskaitė
Papildoma stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Elžbieta Bugailiškytė
Papildoma stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Sofija Merkytė
Papildoma stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Agnieška Aukštakytė
Papildoma stipendija kūrybos ir meno kategorijoje Austėja Glušokaitė


Muzikos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija muzikos kategorijoje Jonas Vozbutas
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Rokas Diržys
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Viltė Kirstukaitė
Skatinamoji stipendija muzikos kategorijoje Benediktas Zonys
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Paulius Butkus
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Elzė Kerulytė
Papildoma stipendija muzikos kategorijoje Rokas Mizeikis

Inovacijos kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Pagrindinė stipendija inovacijos kategorijoje Jokūbas Viršilas
Skatinamoji stipendija inovacijos kategorijoje Titas Jasaitis
Skatinamoji stipendija inovacijos kategorijoje Heidė Eluna Levanaitė

Pažangumo kategorija

Stipendija Vardas, Pavardė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnė Gudauskaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnė Ulinauskaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnė Žitkauskaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Agnieška Ravdo
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aina Simonavičiūtė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aironas Kazlauskas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aja Karosaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aleksandras Zubkovas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ana Baranovska
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Armandas Daunoravičius
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Arnas Katilius
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Atėnė Kiliokaitytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Augustė Semenkovaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aura Matuliūkštytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Aurinija Garjonytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Barbora Jociutė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Danielė Arlickaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Deimantė Stasiūnaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Egidijus Sinkevičius
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilia Sebeckis
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilija Ašmonaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Emilija Jusevič
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Gabrielius Stasevič
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Goda Bartninkaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ieva Sakalauskaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Judita Trumpulytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Julija Pacijenko
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Julija Vaitoškaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Martynas Radzevičius
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Monika Borovik
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Nojus Norvidas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Orinta Aleknaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Patricija Makšeckaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Pijus Brazinskas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Pijus Tydmanas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Povilas Uckus
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Radvilas Rumšas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rokas Slančiauskas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Rugilė Stundžaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Saida Spulginaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Sandra Pavlovskytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Sigita Janeikaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Skaiva Ptakaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Toma Bartninkaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ugnė Blekaitytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Ūla Levanaitytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Urtė Balčiūnaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Urtė Čaplinskaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Viltė Kybartaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Justas Miliauskas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Justė Šimonytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Karolė Simona Motiejūnaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Karolina Karneckaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Kostas Narbutas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Kostas Šilingas
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Liutaurė Nutautaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Luknė Viržintaitė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Marius Bartkus
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Meda Griškonytė
Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje Atėnė Ravinkaitė