Antradienį Vilniuje duris atvėrė net dvi naujos „Maximos“ parduotuvės

2019 m. spalio 29 d.

Antradienį sostinėje duris atvėrė net dvi naujos lietuviško prekybos tinko „Maxima“ parduotuvės. XX formato „Maxima“ įsikūrė Molėtų pl. 9, o mažesnė,  X formato parduotuvė pirkėjų lauks adresu Centrinė g. 36, Galgiai, Vilniaus rajonas.  Į abi parduotuves investuota daugiau nei 1,1 mln. eurų.

„Nuolat dirbame siekdami tapti kuo patogesniais ir lengvai pasiekiamais pirkėjams. Didelį dėmesį skiriame ne tik parduotuvių atnaujinimui, bet ir naujų atidarymui. Džiaugiuosi, kad šiandien Vilniuje atidarome net dvi modernias parduotuves, kuriose pirkėjai reikalingas prekes ras greičiau ir paprasčiau“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Į Molėtų pl. įsikūrusią parduotuvę buvo investuota 800 tūkst. eurų: įrengti nauji šaligatviai su neįgaliųjų vedimo takais, 4 paprastos ir 6 savitarnos kasos. Parduotuvėje dirbs 50 darbuotojų. 

Įrenginėjant vieno X formato parduotuvę, Galgiuose buvo įrengti nauji šaligatviai, dviračių takas, vaikų žaidimo ir krepšinio aikštelės. Į šios parduotuvės atidarymą buvo investuota 350 tūkst. eurų. Joje veiks 3 paprastos ir 4 savitarnos kasos, o pirkėjų patogiu apsipirkimu rūpinsis 30 darbuotojų. 

Abiejose parduotuvėse apie 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija. Spalio 29 – lapkričio 1 d. naujose parduotuvėse pirkėjų lauks daug specialiai atidarymui skirtų akcijų, o visą mėnesį į AČIŪ kortelę sugrįš net 5 proc. visų pirkinių sumos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba