Kviečia ištiesti gerumo ranką: „Maxima“ parduotuvėse prasideda kasmetinė „Maisto banko“ rudens akcija

2021 m. spalio 08 d.

Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje vyks jau tradicine tapusi „Maisto banko“ akcija, kurios metu siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. „Maxima“ šį savaitgalį kviečia pirkėjus prisidėti prie kilnios akcijos, kuri vyks 118 lietuviško prekybos tinklo parduotuvių.

„Gražiausias tradicijas sukuria ir didžiausius pokyčius atneša tikėjimas ir nuosekli veikla. Džiaugiuosi, kad šiemet jau 31-ąjį kartą turime galimybę susitelkti ir padėti tiems, kam to labiausiai reikia. Pastebime, kad karantino metu mūsų pirkėjai reiškia empatiją ir vis aktyviau įsitraukia į socialines iniciatyvas. Tikiu, kad ir šįkart jie atsilieps į pagalbos prašymą“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Planuojama, kad akcijoje dalyvaus ir paramą maistu savo globojamiems žmonėms rinks 304 skirtingos organizacijos, akcija vyks 71 Lietuvos mieste ir miestelyje.

„Maisto banko“ akcija – vienas didžiausių Lietuvą kilniam tikslui kasmet sukviečiančių renginių ir, nesuklysiu sakydamas, kad tai – vienintelė iniciatyva, kuriai organizuoti susijungia daugiau nei 300 įvairiausių organizacijų ir net keli tūkstančiai savanorių“ – sako „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

„Maisto banko“ vadovas džiaugiasi, kad prie akcijos prisideda net parduotuvių darbuotojai: „Savanoriai pasakoja, kad vis dažniau jiems į pagalbą ateina ir prekybos centrų darbuotojai, kurie pamatę, jog baigiasi dėžės, jų atneša iš salės, kartais padeda surinkti išsimėčiusias skrajutes, ateina ir paaukoti maisto. O kartą prie parduotuvės vartelių stovintis apsaugos darbuotojas pats stojo su savanoriais dalinti skrajučių ir kvietė žmones aukoti. Esame už tai dėkingi, nes ir mažiausias veiksmas čia tampa nepaprastai dideliu ir svarbiu".

Penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse „Maisto banko“ savanoriams „Maxima“ parduotuvėse bus galima perduoti ilgo galiojimo maisto produktų. Pirkėjų prašoma aukoti baltymais turtingo maisto: mėsos, žuvies ar analogiško augalinio maisto konservų. Taip pat akcijos metu organizacijai bus galima paaukoti 3 eurus nuskenavus specialią akcijos skrajutę.

Maisto banko“ akcija vyks spalio 8 d. nuo 15 iki 20 val. ir spalio 9 d. nuo 10 iki 20 val.  Savanoriai geros valios žmonių lauks prekybos centruose „Maxima“, prisidėti maistu bus galima perkant ir internetinėje parduotuvėje „Barbora“.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba