Maltiečiai, pirmoji šalies ponia ir verslo atstovai atšventė Rugsėjo 1-ąją

2019 m. rugsėjo 06 d.

Penktadienį maltiečiai ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pakvietė neabejingus verslo atstovus prisijungti prie vaikų paramos šventės „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Pagrindinis akcijos rėmėjas, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, mažiesiems padovanojo būtiniausių kanceliarijos bei namų apyvokos priemonių. Dalis jų jau iškeliavo į dienos centrus.

„Tokios iniciatyvos – be galo svarbios. Jų dėka į mokslus kibti vaikams pasidaro kiek lengviau. Kartu su maltiečiais ne pirmus metus rūpinamės tais, kam to labiausiai reikia. Esu tikra, kad šiandien dovanas gavę vaikai ateityje patys darys gerus darbus“, – teigia „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Įmonė vaikams paruošė saldumynus, dovanas. Tačiau didžioji dalis paramos jau iškeliavo ar keliauja į vaikų dienos centrus – tai įvairiausia buitinė technika, stalo reikmenys, drabužiai ir visa, kas taip reikalinga ūkiui kasdienybėje. Renginio metu dalyviai kartu kūrė vieną bendrą paveikslą: širdį, susidedančią iš svajonių. Šis paveikslas bus įrėmintas ir padovanotas vienam iš maltiečių dienos centrų.

„Be dosnių ir jau pastovių partnerių, tokių kaip „Maxima“, renginys turėtų mažiau spalvų ir judesio. Džiaugiuosi ir esu dėkinga, kad prekybos tinklas ne tik paremia globojamus vaikus reikalingomis priemonėms, tačiau ir patys įsijausdami į šventę sugalvoja ir pasiūlo pramogų. Jautru, kad mūsų akcijose ir šventėse dalyvauja įmonės darbuotojai“, – sako maltiečių programų direktorė Rasa Stukienė.

Tokia vaikų paramos akcija vyksta jau septintus metus, paaukoti mokykliniai reikmenys keliaus į 40 Lietuvos vietovių. Maltiečiai globoja nepasiturinčias, daugiavaikes šeimas, specialių poreikių turinčius vaikus, našlaičius. Pernai mokslams bei edukacijai skirtos priemonės pasiekė 1200 vaikų.

Maltos ordino pagalbos tarnybos ir „Maximos“ draugystė prasidėjo 2014 m., kai prekybos tinklas ėmė remti maltiečių įsteigtą Vilniaus vaikų dienos centrą. Po kelerių metų, 2017 m., prekybos tinklas prisijungė ir prie pagalbos maltiečių globojamiems seneliams.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba