„Maxima“ dėkoja Radviliškio krašto gamintojams ir pirkėjams

2019 m. spalio 25 d.

„Maximos“ rengiamas „Ačiū“ turas po Lietuvą šiandien, spalio 25-ąją, atvežė šventę į Radviliškį. Lietuviškas prekybos tinklas lankydamas šalies miestus dėkoja juose įsikūrusiems savo tiekėjams, vietos pirkėjams ir darbuotojams. Radviliškiečiai dovanų sulaukė net 400 kilogramų tortų ir visą savaitgalį gali nusipirkti „Ačiū“ turo prekių iš „R“ raidės, kainuojančių vos po 1 eurą. Išskirtinė akcija vyksta „Maxima XX“ parduotuvėje, įsikūrusioje adresu Gedimino g. 42A.

„Ačiū“ turas yra galimybė šventei suburti bendruomenę ir priminti, kad kartu esame stiprūs ir dirbdami išvien galime daugiau. Bendrai sėkmei svarbūs visi: ir tiekėjai, ir darbuotojai, ir kiekvienas pirkėjas. Nuo pirmosios „Maximos“ parduotuvės, kuri Radviliškyje atidaryta prieš 18 metų, esame ir Jūsų krašto bendruomenės dalis. Jaučiame už tai dėkingumą, sakome „ačiū“ ir kviečiame švęsti bendradarbiavimą. Žinoma, atvažiavome ne tuščiomis, atvežėme padėkas, šventinius tortus ir išskirtinius pasiūlymus“, – teigė Kristina Meidė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

Kartu su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu šiandien ji simboliškai „Ačiū“ turą pradėjo nuo padėkos ir apdovanojimo ilgamečiams Radviliškio rajone veikiantiems tiekėjams: bendrovėms „Fasma“, „Sulinkiai“, „Baisogalos bioenergija“ ir „Reketukas“.

Vėliau, vidudienį, adresu Gedimino g. 42A veikiančioje „Maxima XX“ parduotuvėje prasidėjo prekyba specialiai į Radviliškį atvežtomis prekėmis po 1 eurą. Prekybos tinklo konditerijos meistrai vaišino šventiniais „Ačiū“ tortais, kurių iškepta net 400 kilogramų, todėl jais pasivaišinti galėjo visi norintys. 

Padėkos Radviliškio krašto gamintojams

„Maximos“ vadovė K. Meidė kartu su meru A. Čepononiu sukvietė krašto gamintojus, kuriems dėkojo už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią noriai perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo pirkėjai.

Radviliškio miesto kultūros centre vykusiame renginyje diskutuota apie Lietuvoje užaugintos ir pagamintos produkcijos svarbą bei galimybes dar labiau plėsti prekybą jais „Maximos“ prekybos tinkle, kur jau dabar apie 80 proc. šviežio maisto asortimento yra Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkcija.

„Radviliškis turi kuo didžiuotis. Savo gamintojus žinome ir vertiname. Žinau, kad žmonės pažįsta, kurios prekės yra mūsų krašto, o iš saviškių pirkti visada smagiau. Kuo sėkmingiau dirbs mūsų verslas, tuo plačiau sklis garsas ir apie radviliškiečių produkcijos kokybę ir gerą asortimentą. Neabejoju, kad mūsų gamintojų bendradarbiavimas su prekybos tinklu „Maxima“ jau visai Lietuvai leido atrasti išskirtinius Radviliškio krašte gimstančius gaminius. Sėkmės mūsų gamintojams, palaikykime juos ir padėkime jiems augti“, – teigė Radviliškio rajono meras A. Čepononis.

Pirkėjų vertinama gaminiai

„Maximos“ padėkas gavusios bendrovės yra laiko išbandyti prekybos tiekėjai. Jų produkcija yra pirkėjų žinoma ir noriai perkama visoje Lietuvoje. 

Sigito Krivicko įmonė „Fasma“ veikia jau nuo 1991 m. ir siūlo įvairius natūralius, vietoje išaugintus, pagamintus ir sufasuotus gaminius iš grūdų – kruopas, dribsnius, miltus, trapučius. Juos „Fasma“ siūlo kaip gerąją alternatyvą pusgaminiams, pyragams ir saldumynams.

Bendrovė „Sulinkiai“ dirba durpėmis turtingam Radviliškiui tradicinėje srityje – gamina durpių substratus „Suliflor“. Tai yra kokybiškos durpių produkcijos simbolis daugeliui pirkėjų. Žaliavą substratui bendrovė gauna iš vietinio Sulinkių durpyno.

„Baisogalos bioenergija“ siūlo „Žuvėjos“ prekės ženklu pažymėtą produkciją – šviežius, karšto ir šalto rūkymo Lietuvoje užaugintais šamus. Bendrovė nenaudodama jokių cheminių priedų augina šamus ir šiandien yra viena iš pirmaujančių jų augintojų Lietuvoje.

Radviliškio bendrovė „Reketukas“ nuo 1992 metų specializuojasi gurmaniškų sūrių ir mėsos gaminių tiekime, o pastaraisiais metais, įsiklausius į klientų pageidavimus, pradėjo dirbti ir su vegetariška bei veganiška produktų linija. „Maximos“ pirkėjus bendrovė pažindina su seniausiais ir giliausias tradicijas turinčiais gurmaniškų gaminių prekių ženklais iš įvairių Europos šalių.

Specialiai Radviliškiui parengta akcija

Ypatingi šio savaitgalio „Ačiū“ turo pasiūlymai yra sukurti ir skirti tik Radviliškiui. Šventinio savaitgalio prekybai pasirinktos akcinės prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „R“, pagal miesto pavadinimą.

Miestui skirtų pasiūlymų sąraše yra „Biovelos“ rūkytas saliamis (350 g) už 1 eurą, dvi pakuotės po 0,5 kg ryžių už 1 eurą, 1 kg razinų už 1 eurą, popieriniai rankšluosčiai „Zewa Jumbo“ po 1 eurą už didįjį ritinėlį, rankų kremai „Nivea“ už 1 eurą. 

„Ačiū“ turo kainos taikomos nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, spalio 27-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Siekiama, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, gali nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę ir Druskininkus. Kampaniją planuojama ir toliau tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba