„Maxima“ kviečia Ledų dieną paminėti dovanojant vaikams viltį ir džiaugsmą – „Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“

2023 m. liepos 13 d.

Artėjant Tarptautinei ledų dienai, kurią minėsime jau šį sekmadienį, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ primena apie socialinę iniciatyvą „Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“, prie kurios dar gali prisidėti kiekvienas, padovanodamas vilties bei džiaugsmo vaikams su specialiaisiais poreikiais.

 

Susitikimas su delfinais vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, gali tapti nepamirštama ir gyvenimą keičiančia patirtimi. Delfinai – tai protingi, smalsūs ir empatiški žinduoliai, su kuriais užmegztas ryšys gali padėti užsisklendusiems vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir juos supančiu pasauliu, teigiamai paveikti jų saviraišką, fizinius ir bendravimo įgūdžius. Delfinų terapija kasmet tampa interaktyvia ir smagia patirtimi, kuri mažiesiems padeda stiprėti tiek fiziškai, tiek ir emociškai.

Kviesdamas suteikti galimybę vaikams išbandyti šį unikalų terapijų metodą lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, kartu su partneriais „Premia KPC“ ir Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumu, šią vasarą jau šeštą kartą pradėjo socialinę akciją „Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“, kurios gyvavimo laikotarpiu net 80-čiai šeimų buvo padovanota ne tik delfinų terapija, bet ir viltis, džiaugsmas, saugumas.

„Prasidėjus kalendorinei vasarai tradiciškai startavome ir su šia socialine iniciatyva, kuri mūsų tinklo parduotuvėse vyksta jau šeštus metus iš eilės. Pastebime, jog šį šiltąjį sezoną gyventojų pirkinių krepšeliuose porcijiniai „Klasika“ ledai atsiranda vis dažniau ir tokia statistika išties džiugina. Duomenys rodo, kad klientai linkę rinktis tradicinius ir laiko patikrintus skonius – mėgstamiausiais „Klasika“ ledais, kaip ir pernai tuo pačiu laikotarpiu, išlieka vanilinis plombyras su razinomis, tuomet rikiuojasi paprasti vaniliniai ir karameliniai plombyrai, kurie visi dalyvauja ir šių metų akcijoje“, – vardija Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Visgi ji teigia, kad kiekvienam yra svarbu prisiminti, jog galintys pasirodyti niekuo neišsiskiriantys mūsų kasdieniai darbai kitiems gali suteikti neįkainojamas patirtis, ir artėjančią Tarptautinę ledų dieną ragina paminėti prisijungiant prie gražios akcijos.

Prisidėti prie delfinų terapijos padovanojimo vaikams su specialiaisiais poreikiais gali kiekvienas „Maximos“ pirkėjas. Akcijos „Tau – ledai, o jiems delfinų pagalba“ taisyklės labai paprastos – tereikia iki rugpjūčio 31 d. bet kurioje „Maxima“ parduotuvėje įsigyti specialiais karuliais pažymėtų „Klasika“ ledų porcijomis, o rugsėjo mėnesį 15-ai šeimų bus padovanota delfinų terapija.

 

.Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

 

Daugiau informacijos

El. paštas komunikacija@maxima.lt

Pagalba