„Maxima“: nuo spalio 1-osios beveik niekas nesikeičia

2021 m. spalio 01 d.

Nuo spalio 1 dienos įsigaliojo Vyriausybės reikalavimas dėvėti kaukes uždarose patalpose. Tai reiškia, kad net atėję į parduotuvę, kurioje būtinas Galimybių pasas ar kitas jam prilyginamas dokumentas, pirkėjai privalo dėvėti veido kaukes. Tačiau, kaip teigia prekybos tinklo „Maxima“ atstovai, vėl grįžęs reikalavimas dėvėti kaukes ir didelėse parduotuvėse beveik nieko nepakeis.

„Nuo rugsėjo 13 dienos, kai 75-iose mūsų parduotuvėse visoje Lietuvoje įleidžiami tik pirkėjai su Galimybių pasu, jų srautai sumažėjo, tačiau pastebėjome kitą tendenciją. Absoliuti dauguma pirkėjų ateidavo apsipirkti tvarkingai dėvėdami veido kaukes. Kitaip tariant, net ir nebelikus reikalavimo jas dėvėti, pirkėjai toliau elgėsi atsakingai, saugodami save ir kitus“, – pasakoja sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Tuo metu dar daugiau nei 170 „Maximos“ parduotuvių kaukės ir iki šiol buvo privalomos, tad jose nuo spalio 1 dienos bendroji tvarka taip pat nepasikeitė.

Sparčiai auganti koronaviruso atvejams visoje šalyje, „Maximos“ komunikacijos vadovė pirkėjus ragina ne tik dėvėti kaukes, bet ir toliau planuoti savo apsipirkimus, dezinfekuoti rankas, naudoti vienkartines pirštines, laikytis saugaus atstumo parduotuvės viduje, teikti pirmenybę apsipirkimui savitarnos kasose ir atsiskaitymams bekontakčiu būdu.

Prekybos tinklas padidintą dėmesį skiria ir savo darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba