„Maximos“ „Ačiū“ turas į Druskininkus atvyks su 400 kg šventinių tortų ir tūkstančiais akcinių prekių po 1 eurą

2019 m. spalio 04 d.

„Maxima“ tars „Ačiū“ Druskininkams – lietuviško prekybos tinklo organizuojamas „Ačiū“ turas į miestą atvyks padėkoti vietos gamintojams ir pirkėjams. Spalio 11 d. rengiamą „Maximos“ šventę pradės miesto gamintojų apdovanojimai. O nuo 12 val. startuos visą savaitgalį truksianti, išskirtinė, tik Druskininkams skirtų prekių iš „D“ raidės akcija. Specialiai šiai akcijai „Maxima“ atveš tūkstančius prekių už 1 eurą ir 400 kg tortų vaišėms.

„Ačiū“ turas yra skirtas mums visiems priminti, kad augti galime tiktai bendraudami ir bendradarbiaudami. „Maxima“ jau 26 metus sėkmingai dirba dėka visos mūsų bendruomenės – ilgamečių tiekėjų, darbuotojų ir pirkėjų. Norime aplankyti kiek įmanoma daugiau Lietuvos gamintojų ir klientų bei asmeniškai padėkoti kiekvienam. O šventinei nuotaikai sukurti atsivežame ir saldžių vaišių, ir išskirtinių pasiūlymų“, – sako Kristina Meidė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

Spalio 11-osios rytą Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas kartu su K. Meide susitiks su Druskininkų gamintojais, kurių tiekiamą lietuvišką produkciją yra pamėgę didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.

Vėliau, nuo 12 valandos, prie „Maxima XX“ parduotuvės, adresu K. Čiurlionio g. 99, bus paskelbta specialiai tik šioje parduotuvėje Druskininkuose vyksiančios „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Čia pat šventės dalyviai bus kviečiami pasivaišinti šventiniais tortais. Jų „Maximos“ meistrai iškeps ir išdalins net apie 400 kilogramų.

Nuo penktadienio vidudienio visą savaitgalį didžiausioje Druskininkų „Maxima XX“ parduotuvėje bus prekiaujama akcinėmis prekėmis, kurių pavadinimai prasideda pirmąja miesto pavadinimo raide. Visos akcinės prekės kainuos po 1 eurą.

Specialiai Druskininkams skirtų pasiūlymų sąraše bus 0,5 kg Daktariškos dešros už 1 eurą, 1,5 kg „Malsenos“ avižinių dribsnių už 1 eurą, 2 kepalai duonos skrudinimui „Toste“ už 1 eurą, dantų pasta „Colgate“ (75 ml) po 1 eurą ir netgi dūmų detektoriai po 1 eurą. Visoms šioms prekėms pritaikyta didžiulė šventinė nuolaida, siūloma tiktai „Ačiū“ turo savaitgaliais ir tik vienoje parduotuvėje lankomame mieste.

Taip pat svarbu, kad specialiai „Ačiū“ turo prekybai „Maxima“ atgabena ypač didelius šių prekių kiekius. Kai kurių prekių bus paruošta dvigubai tiek, kiek šioje parduotuvėje parduodama per visus metus.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, spalio 13-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Norima, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius ir Marijampolę. Kampaniją planuojama ir toliau tęsti burtų keliu parenkant vis kitus Lietuvos miestelius ir miestus.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba