„Maximos“ dovanų čekiai prieinami jau ir internetu

2021 m. gegužės 14 d.

Kaip neapsirikti dovanojant ir vieniems kitus nudžiuginti būtent tuo, kuo reikia? Šį galvosūkį spręsti tenka daugumai artėjant įvairioms progoms. Todėl lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ siūlo išeitį  – artimuosius pradžiuginti dovanų čekiu. Pastarąjį įsigyti nuo šiol galima dar paprasčiau, nes juo internetu ir savo prekybos vietose pradėjo prekiauti pramogų platintojas „Gera dovana“. Dar svarbiau, kad „Maxima“ dovanų čekis yra ne tik labiau prieinamas, bet ir suteikia daugiau laisvės rinktis tai, ko labiausiai norima, o panaudoti jį galima visos prekybos tinklo parduotuvėse.

Privalumų apstu

Gauti dovanų jau turimą daiktą arba padovanoti tai, ko artimas žmogus visai nenorėjo. Į tokias situacijas, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės teigimu, greičiausiai yra tekę papulti ne vienam. Tačiau ji pataria pasinaudoti išeitimi, kuri yra ir patogi, ir praktiška.

„Mūsų siūlomi dovanų čekiai turi daugybę privalumų. Juos galima įsigyti nuo 5 iki 500 eurų vertės, atsisakyti pastaraisiais leidžiama visose prekybos tinklo parduotuvėse. Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos, o suma panaudojama per kelis kartus. Tai galima padaryti netgi skirtingose parduotuvėse. Be to, jei pasirinktos prekės kaina yra didesnė, trūkstama dalis sumokama ir kitais mokėjimo būdais. Todėl „Maxima“ dovanų čekiai yra parankus sprendimas dovanoti tai, ko reikia. Juolab, jog juos įsigyti dabar – dar paprasčiau“, – apie galimybę pirkti pastaruosius ir iš „Maximos“ partnerio „Gera dovana“ kalba E. Dapkienė.

Ji priduria ir dar vieną dovanų čekių privalumą. Pasak E. Dapkienės, jų likutį ir galiojimą galima lengvai pasitikrinti www.geradovana.lt/dovanu-cekiu-savitarna. Pašnekovė taip pat atkreipia dėmesį, jog dovanų čekiais negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, tabako gaminius ir finansines paslaugas.

„Dovanų čekiai gali būti fiziniai, įsigyti „Maximos“ parduotuvėse bei „Gera dovana“ prekybos vietose, ir elektroniniai, klientams atsiunčiami el. paštu. Nusipirkus pastaruosius, juos rekomenduojame atsispausdinti. Ne visose mūsų kasose gali pavykti nuskenuoti šių dovanų čekių brūkšninius kodus nuo telefono ekrano. Žinoma, jų numerį kasos darbuotojas suvestų ranka, tačiau tai užtruktų, todėl taupančius laiką klientus raginame turėti spausdintą variantą“, – sako  E. Dapkienė.

Saugus ir sumanus sprendimas

Ieškantiems, kuo pradžiuginti artimuosius, E. Dapkienė siūlo ir „Maxima“ dovanų korteles. Jas įsigyti galima dviejų tipų. Pirmoji, fiksuoto nominalo, yra nustatytos vertės – 10, 20 ir 30 eurų. Tuo tarpu kintamo nominalo kortelė papildoma pageidaujama pinigų suma nuo 5 iki 500 eurų.

„Tai galima daryti pakartotinai. Net ir neišnaudojus kortelėje esančių pinigų, ji vėl papildoma norima suma. Šios dovanų kortelės taip pat yra daugkartinio panaudojimo, jomis atsiskaitoma už prekes visose mūsų parduotuvėse. Pastarųjų galiojimo laikas – taip pat 12 mėnesių. Pastebime, jog mūsų klientai dažniausiai ir renkasi šias kintamojo nominalo dovanų korteles. Jos itin patrauklios dėl galimybės papildyti norima suma, tai daryti pakartotinai ir galiojimą pratęsti dar metams. Be to, kintamojo nominalo dovanų kortelėmis leidžiama įsigyti alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius“, – teigia E. Dapkienė.

Paklausta, kokiu laiku jas pirkėjai renkasi dažniausiai, pašnekovė tikina, jog Kalėdų laikotarpis yra pats pirkimo pikas. Anot E. Dapkienės, šias korteles savo darbuotojams neretai dovanoja įmonės, o perkant didesnius kiekius iš „Maximos“, lietuviškas prekybos tinklas suteikia nuolaidas.

„Todėl nesvarbu, kurį variantą nusprendžiama rinktis. Tiek dovanų čekiai, tiek ir kortelės yra saugus, patikimas bei sumanus būdas pradžiuginti artimuosius. Mat tik jie patys geriausiai žino, ko labiausiai nori bet kokia proga“, – tikina E. Dapkienė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba