Nauja Maximos lojalumo programa verslui: dar lankstesnė ir patogesnė

2021 m. spalio 19 d.

Prekybos tinklo „Maxima“ lojalumo programa „Ačiū“ atsinaujina, o viena svarbiausių šių metų naujovių – grįžtanti patobulinta lojalumo programa verslo klientams. Nuo šiol su naująja „Ačiū Verslui“ kortele įmonės ar kitos organizacijos galės ne tik naudotis lanksčia nuolaidų sistema, bet ir ta pačia kortele „Maximos“ parduotuvėse atsiskaityti už pirkinius.

„Verslui skirtą lojalumo programą atnaujinome įsiklausę klientų atsiliepimus ir jų realius poreikius. Naujoji „Ačiū Verslui“ kortelė apjungs iki šiol taikytus verslui sprendimus ir suteiks dar daugiau galimybių, kurios įmonėms ir organizacijoms leis pirkiniais „Maxima“ parduotuvėse pasirūpinti lengviau, patogiau ir efektyviau“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento vadovė Ernesta Dapkienė.

Nuo šiol verslo klientams skirtą „Ačiū Verslui“ kortelę galima naudoti ne tik kaip nuolaidų, bet ir kaip išankstinio mokėjimo kortelę. Ją iš anksto papildžius, įmonės atstovas, pateikęs darbuotojo pažymėjimą, šia kortele galės už pirkinius atsiskaityti bet kurioje „Maxima“ parduotuvėje. Atsiskaitant su išankstinio apmokėjimo kortele „Ačiū Verslui“, bus gaunama ir papildoma kaupiamoji nauda „Maximos“ pinigais: per mėnesį išleidžiant iki 299 EUR grįš 2 proc., nuo 300 iki 600 EUR – 4 proc., virš 600 EUR – 5 proc.

Taip pat su „Ačiū Verslui“ kortele apsiperkant „Maximos“ parduotuvėse galioja ir visos kitos nuolaidos bei pasiūlymai, kaip ir įprastų „Ačiū“ kortelių turėtojams, išskyrus asmeninius pasiūlymus.

Viena įmonė gali turėti tiek „Ačiū Verslui“ kortelių, kiek jai reikia. Naudojantis išankstinio mokėjimo kortele „Ačiū Verslui“ galima atsiskaityti už bet kokias prekes, tačiau, klientui pageidaujant, gali būti taikomi apribojimai įsigyti tam tikrų prekių grupių, pavyzdžiui, loterijos bilietų, trečiųjų šalių paslaugų, alkoholio, tabako gaminių ir kt.

„Bendraudami su verslo klientais supratome, kad jiems itin svarbi galimybė greitai ir patogiai gauti sąskaitas faktūras. Kaip ir iki šiol, ši paslauga bus nemokamai teikiama parduotuvių informacijos kasose, taip pat esame sudarę galimybę įmonėms pačioms išsirašyti sąskaitas faktūras už praėjusio mėnesio kvitus prisijungus prie savitarnos sistemos“, – pažymi E. Dapkienė.

Juridiniai asmenys, pageidaujantys dalyvauti naujoje lojalumo programoje „Ačiū Verslui“ ir įsigyti išankstinio mokėjimo kortelę, gali kreiptis el. paštu korteles@maxima.lt.

Naujosios „Ačiū Verslui“ kortelės gaminimas, išdavimas, administravimas, pristatymas yra nemokamas.

Daugiau informacijos apie lojalumo programą „Ačiū Verslui“: https://www.maxima.lt/aciu-verslui

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba