Pirkėjai įvertino: aukščiausia daržovių ir vaisių kokybė – „Maximoje“

2020 m. kovo 03 d.

Lietuviškam prekybos tinklui „Maxima“ Šveicarijos sertifikavimo agentūra „Icertias“ suteikė „QUDAL“ apdovanojimą už aukščiausią Lietuvos rinkoje parduodamų daržovių ir vaisių kokybę. Apdovanojimas skirtas remiantis pačių pirkėjų vertinimais. Dauguma Lietuvos gyventojų Šveicarijos agentūros atlikto tyrimo metu teigė, kad „Maxima“ yra aukščiausią šviežių daržovių ir vaisių kokybę siūlantis prekybos tinklas visoje šalyje.

„Kasdien dirbame, kad pirkėjai mūsų parduotuvėse rastų platų aukštos kokybės produktų pasirinkimą. Ypač didelį dėmesį skiriame vaisių ir daržovių kategorijai, kurios asortimentui pirkėjai yra itin reiklūs. Šalies gyventojai siekia maitintis ir gyventi sveikiau, todėl daržovės ir vaisiai sudaro vis didesnę jų mitybos raciono ir pirkinių krepšelio dalį. Dėl to ne tik atsakingai renkamės daržovių ir vaisių tiekėjus, bet ir rūpinamės, kad jų produkcija mūsų prekybos salėse būtų visuomet šviežia, laiku perrenkama ir tvarkingai sudėta. „QUDAL“ apdovanojimas yra išties malonus šių mūsų pastangų įvertinimas“, –  sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

Anot K. Meidės, pirkėjai Lietuvoje itin vertina šviežią vietos ūkininkų produkciją, todėl jai prekybos tinklas teikia prioritetą. Tuo pačiu siekiama užtikrinti, kad daržovių ir vaisių asortimente kiekvienas pirkėjas rastų jo poreikius atitinkančių produktų.

Skirdama „QUDAL“ apdovanojimus sertifikavimo agentūra „Icertias“ skatina skirtingų sektorių rinkos dalyvius siekti aukščiausios produktų ir paslaugų kokybės, o vartotojams padeda lengviau pasirinkti kokybės lyderius. Kartu ši sertifikavimo programa suteikia galimybę vartotojams tarti savo žodį vertinant paslaugų tiekėjų ir gamintojų siūlomų paslaugų ir produktų kokybę.

Atlikdama Lietuvos mažmeninės prekybos rinkos analizę, sertifikavimo agentūra „Icertias“ šių metų sausį apklausė 1200 vyresnių nei 15 metų amžiaus šalies gyventojų. Apklausa buvo atliekama taikant „CAWI-DEEPMA“ metodologiją.

Nepriklausoma tarptautinė rinkos tyrimų ir sertifikavimo agentūra „Icertias“ taip pat skiria „Best Buy“ bei „Customer‘s Friend“ apdovanojimus. Pastarąjį praėjusiais metais taip pat pelnė lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“. Sertifikatas „Customers' Friend“ – tai tarptautinio pripažinimo ženklas, suteikiamas įmonėms ir organizacijoms už aukščiausios kokybės aptarnavimą bei išskirtinius santykius su darbuotojais, klientais ir tiekėjais.

Šveicarijoje įsikūrusi organizacija rinkas analizuoja ir sertifikatus teikia daugiau nei 40 šalių ir daro tai daugiau nei dešimtmetį.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba