Pratęsta „Lietuvos Maximalistų“ atranka: stipendijų fonde 100 000 eurų

2022 m. liepos 20 d.

Jau 20 kartą lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis apdovanos gerai besimokančius, iniciatyvius, sumanius ir talentingus 1–12 klasių moksleivius. Šiais metais „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondas siekia net 100 tūkst. eurų, todėl paskatinti bus daugiau nei 100 gabiausių moksleivių. „Lietuvos Maximalistai“ bus renkami mokslo, meno, muzikos, sporto, visuomeniškumo, inovacijų, ekologiškumo ir pažangumo srityse. Paraiškų teikimo terminas pratęsiamas dar dviem savaitėms – iki rugpjūčio 1 d.

„Lietuvos Maximalistų“ – išskirtiniais gabumais mokslo, meno, muzikos, sporto, visuomeniškumo, inovacijų, ekologiškumo ir pažangumo srityse pasižyminčių šalies moksleivių – metinėms stipendijoms šiemet bus skirta rekordinė suma – 100 tūkst. eurų.

„Jau dvidešimtus metus iš eilės mes skatiname jaunuosius talentus drąsiai siekti savo svajonių, nes tikime, kad taip galime prisidėti prie gražesnės ateities kūrimo. „Lietuvos maximalistų“ programos ilgaamžiškumas puikiai iliustruoja šios programos vertę ir svarbą. Talentingų ir gabių moksleivių skatinimas buvo ir bus mūsų, kaip lietuviško prekybos tinklo, prioritetas, nes motyvuoti ir ambicingi jauni žmonės savo darbais ir pasiekimais garsins mūsų šalį, ves ją į priekį“, – sako „Maximos“ generalinis direktorius Tomas Rupšys.

Šiemet „Maximalistai“ bus renkami aštuoniose kategorijose: mokslo, meno, muzikos, sporto, visuomeniškumo, inovacijų, ekologiškumo ir pažangumo. Talentingiausius jaunuolius iš visų paraiškas pateikusių dalyvių išrinks kompetentinga komisija.

Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos mokslų akademijos narys Eugenijus Butkus, Inovacijų agentūros atstovai, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, ekologė Edita Medeina Jakubauskaitė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Donatas Katelė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja-ekspertė Jonė Janiukštienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentė Ringa Baltrušaitė ir „Maximos“ atstovai.

Per beveik du dešimtmečius šios moksleivių skatinimo programos gyvavimo metų prekybos tinklas „Maxima“ jau skyrė daugiau kaip 0,5 mln. eurų Lietuvos moksleivių pažangumui skatinti.

Vien praėjusiais metais „Lietuvos Maximalistais“ pretendavo tapti daugiau nei pusė tūkstančio talentingų ir įvairiais pasiekimais pasigirti galinčių šalies moksleivių. Per du dešimtmečius moksleivių skatinimo programos gyvavimo metų prekybos tinklas „Maxima“ jau skyrė daugiau kaip 0,6 mln. eurų Lietuvos moksleivių pažangumui skatinti.

Dalyvavimo taisykles ir registracijos formą rasite čia: https://www.maxima.lt/maximalistai

Paraiškas galima teikti iki rugpjūčio 1 d.

Pagalba