„Šiaulių dienų“ loterija: laimėjimas lygus miesto amžiui

2019 m. rugsėjo 05 d.

„Šiau­lių die­nų 783“ šūkis –  „Aš esu Šiau­liai“. Prie šio šūkio bei miesto gimtadienio prisideda ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, antrus metus iš eilės tapęs ne tik didžiuoju rėmėju, bet ir kviečiantis miesto gyventojus ir svečius dalyvauti specialiose proginėse akcijose.

„Mū­sų pre­ky­bos tink­las užau­go kar­tu su vi­sa Lie­tu­va bei ją kas­dien ku­rian­čiais žmo­nė­mis. Tad ir švęs­ti norime kar­tu. Prie Šiau­lių mies­to gim­ta­die­nio pri­si­de­da­me ne­be pir­mą­ kar­tą, džiau­gia­mės, ga­lė­da­mi prisi­dė­ti ir šie­met. Šiau­lių gim­ta­die­nį no­riai šven­čia, ei­se­no­je da­ly­vau­ja ir mū­sų bend­ro­vės dar­buo­to­jai“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Šiemet Šiauliai švenčia 783-iąjį gimtadienį.  Šia proga savaitgalį, rugsėjo 7-8 dienomis, bet kurioje Šiaulių „Maximos“ parduotuvėje pirkusieji prekių su AČIŪ kortele už lygiai 7,83 euro automatiškai dalyvaus specialiame žaidime-loterijoje, kurios pagrindinis prizas – net 783 eurų vertės „Maximos“ dovanų kortelė. Žinoma, žaidime gali dalyvauti tik savo asmeninius duomenis atnaujinę AČIŪ kortelės turėtojai. Visą savaitgalį truksiančio žaidimo nugalėtojai burtu keliu atrinkti ir svetainėje www.maxima.lt paskelbti bus rugsėjo 17 d.

Antroji akcija yra Šiaulių miesto simbolio, „Auksinio berniuko“, paieškos. Visose Šiaulių „Maximos“ parduotuvėse pirkėjai turi ieškoti šalia mėlynų prekių paslėpto Šiaulių simbolio – „Auksinio berniuko“ figūrėlės. Ją parduotuvės informacinėje kasoje bus galima iškeisti ją į specialų prizą – stalo žaidimą „Keliaujame po Lietuvą“. „Auksinio berniuko“ suvenyrų kiekis kiekvienoje parduotuvėje yra ribotas, o akcija vyks tik rugsėjo 7 dieną.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

 

Pagalba