„SOS vaikų kaimų“ šventėje – netikėtą misiją vykdantys „Minions“

2019 m. rugpjūčio 30 d.

Penktadienio popietę Vilniaus „SOS Vaikų kaimų“ mažieji praleido su „Sveikučiais“ – netikėtai išvaizdą pakeitusiais smagiaisiais filmų „Despicable Me™“ ir „Minions™“ herojais. Vaikai laiką leido mokydamiesi apie vaisių ir daržovių naudą, patys sau gaminosi įvairius sveikus patiekalus bei žaidė protų mūšį. Renginį ir būtiniausias mokslo priemones artėjančių naujų mokslo metų proga vaikams dovanojo lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“.

„Deja, ne visi vaikai gali džiaugtis vaikyste be rūpesčių. Rugsėjo 1-oji vaikams turi teikti teigiamas emocijas, o ne baimę. Mokykloje vaikai formuojasi, sprendžia, kokiu keliu eis ateityje. Ši diena svarbi kiekvienam moksleiviui. Tad džiaugiamės galėdami padėti „SOS vaikų kaimų“ gyventojams pradėti naujus mokslo metus“, – teigia „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Nuotaikingai nusiteikę būsimieji moksleiviai kartu su „Sveikučiais“ mokėsi į valgiaraštį įtraukti daugiau vaisių ir daržovių. Po šių pamokų vaikai savo žinias įtvirtino žaisdami Roberto Petrausko sukurtą protų mūšį. Pergale džiaugėsi ne tik laimėtojai, kiekvienas moksleivis gavo būtiniausias mokslo priemonės bei bananą Keviną, braškę Bobą, morką Timą ar kitus kampanijos „Sveikučių šėlsmas“ herojus.

„Pirma rudens diena – viena sudėtingiausių metuose. Skirtingai nei per didžiąsias metų šventes, naujus mokslo metus neretai pasitinkame su didesniu nerimu ir rūpesčiais. Todėl labai svarbu, kad mums padeda tiek Lietuvos žmonės, tiek tokis įmonės, kaip „Maxima“, – teigia Liudovika Pakalkaitė, labdaros ir paramos fondo „SOS vaikų kaimai“ vadovė.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba