Utenoje duris atvėrė atnaujinta „Maxima“ XX – atidarymo proga miestui dovanojamas lazerių šou

2021 m. gruodžio 01 d.

Trečiadienį, gruodžio 1 dieną, Utenoje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ XX formato parduotuvė, įsikūrusi Aušros gatvėje 78. Atnaujintos parduotuvės atidarymo proga, „Maxima“ uteniškiams dovanoja 3 vakarus iš eilės vyksiančią lazerių šou programą.

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 2600 kv. m, o bendrasis plotas siekia 4000 kv. m. Parduotuvėje yra naujai įrengtos 6 įprastos ir 8 savitarnos kasos, kurios pagreitins skubančiųjų apsipirkimą. Į parduotuvės atnaujinimą tinklas investavo virš dviejų milijonų eurų – buvo atnaujinta tiek prekybinė įranga, tiek vidaus patalpos, fasadas ir net stovėjimo aikštelė.

Pirkėjai parduotuvėje ras ypač platų kulinarijos, konditerijos ir šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų kalėdinio stalo patiekalų pasirinkimą bei gražius šventinio namų dekoro sprendimus.

„Šią parduotuvę Utenoje uždarėme rudens pradžioje, o prasidėjus kalėdiniam apsipirkimo maratonui kviečiame klientus sugrįžti ir įvertinti atnaujintą parduotuvę. Tikiu, kad atnaujinta „Maxima“ taps dešiniąją ranka ruošiantis gražiausioms metų šventėms, o apsipirkimas joje bus kaip niekada malonus ir greitas“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atidarymo proga pirkėjai bus kviečiami į specialų lazerių šou. Pasirodymai vyks gruodžio 1 - gruodžio 3 dienomis 19:30 val., 20 val. ir 20:30 val., prie parduotuvės esančioje stovėjimo aikštelėje.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 70 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojams – „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso.  

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: gruodžio 1 d. – gruodžio 30 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O gruodžio 1 d – gruodžio 3 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Utenoje veikia 3 lietuviško tinklo „Maxima“ parduotuvės. X ir XX parduotuvės įsikūrusios J. Basanavičiaus gatvėje. Šiuo metu lietuviškame prekybos tinkle yra 251 parduotuvės.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba