Dovanų kortelės ir rinkiniaiGrįžti į sąrašą

Prekybos centruose MAXIMA dovaną išrinksite kiekvienam! Čia esančiuose „Geros dovanos“ stenduose rasite daugiau kaip 70 skirtingų kortelių ir net 14 dovanų rinkinių. Gausus dovanų asortimentas pateiktas vienoje vietoje, tad ieškodami dovanos sutaupysite laiko. Jums tereikės išsirinkti, apmokėti ir padovanoti!

Dovanų kortelių asortimentas platus – nuo pramogų vandens parkuose iki poilsio SPA centruose ir viešbučiuose, nuo adrenalino kupinų pasivažinėjimų kartingais ar keturračiais iki kvapą gniaužiančių šuolių parašiutu ar skrydžio lėktuvu.

Dovanų rinkiniai – tai galimybė dovaną išsirinkti pačiam gavėjui. Kiekviename dovanų rinkinyje – nuo 6 iki 50 skirtingų pasiūlymų, sugrupuotų pagal pomėgius ir gavėją.

Aktyviems ir ieškantiems nuotykių puikiai tiks rinkiniai „Ištrūk“ ir „Pramogauk“. Siekiantiems išskirtinių potyrių tiks rinkinys „Extreme“ ir „Tamsa“. Norint padovanoti pasilepinimą, verta rinktis rinkinį „Masažai ir SPA“, o jei pamaloninti norisi gomurį, puikiai tiks rinkinys „Pasaulis lėkštėje“ bei rinkinys kultūros gurmanams „Žvilgsnis į sceną“. Taip pat galima rinktis specialiai pramogas jam ar jai (rinkiniai „Pramogos Jam“, „Pramogos Jai“). O mėgstantiems laisvalaikį planuoti dviese, puikus pasirinkimas būtų rinkiniai „Ypatingas atsipalaidavimas dviem“, „Laikas Druskininkams“ ir „Pajūris dviem“.

Įsigyti dovanas dar niekad nebuvo taip lengva!

Jums tereikia:

GERA DOVANA stendų ieškokite šiuose MAXIMA prekybos centruose