SCAN & GO naudojimosi instrukcija

Išmanus būdas apsipirkti greičiau!

TVS_paveiksleliai-03

Kas yra SCAN & GO?

Tai yra MAXIMOS savarankiško apsipirkimo paslauga, leidžianti klientui visiškai kontroliuoti savo apsipirkimą. Taip galite greičiau apsipirkti parduotuvėse MAXIMA.

Įsitikinkite, kad nuskenuojate kiekvieną prekę

Jums reikia nuskenuoti kiekvieną prekę, kurią ketinate įsigyti. Jei skenuojate prekes su pasiūlymu „Du už vieno kainą“, tiesiog nuskenuokite dvi prekes, kad aktyvintumėte pasiūlymą. 

Kai perkate du ar daugiau tos pačios prekės vienetų, nuskenuokite kiekvieną prekės vienetą atskirai arba nuskenavę pirmą prekę pakoreguokite jos kiekį.

Paslaugos patikrinimai

Kartais sistema SCAN & GO nurodys atlikti pirkėjo prekių krepšelio patikrą. Mūsų konsultantai norės nuskenuoti kelias Jūsų prekes, kad įsitikintų, jog visos prekės buvo nuskenuotos sėkmingai.

Tam tikrais atvejais gali tekti nuskenuoti visas Jūsų krepšelio prekes. Nesijaudinkite, paslaugūs darbuotojai Jums padės tai padaryti greičiau.

Prekės su papildoma apsauga

Nuskenuokite prekę su apsauga ir įdėkite ją atskirai nuo kitų prekių savo krepšelyje. Atsiskaitymo zonoje vienas iš konsultantų šią apsaugą nuims.

Scan&Go_polapis-01

Kaip veikia skenuoklis?

1. Skenavimo mygtukas

Nukreipkite skenuoklį į kainos QR kodą ir paspauskite mygtuką. Pasigirdus pyptelėjimui, prekė atsiranda skenuoklio prekių sąraše.  Prekę įdėkite į savo krepšelį.

2. Mygtukas „Pašalinti“

Jei norite pašalinti prekę, spustelėkite mygtuką „Pašalinti“. Nuskenuokite norimos pašalinti prekės kainos kodą ir gražinkite prekę į lentyną.

3. Apsipirkimo suma

Skenuoklio ekrane galite matyti bendrą visų nuskenuotų prekių sumą.

Kaip naudotis SCAN & GO?

Scan&Go_polapis-02

1. Nuskenuokite AČIŪ kortelę ir pasiimkite skenuoklį su Jūsų vardu.

TVS_paveiksleliai-05

2. Skenuokite prekes ir dėkite į savo maišelį. Prie kasos jų nereikės iškrauti.

Scan&Go_polapis-03

3. Palikę skenuoklį tam skirtoje vietoje, SCAN & GO kasoje tiesiog nuskenuokite AČIŪ kortelę dar kartą, atsiskaitykite banko kortele ir iki kito karto!

Scan&Go_polapis-04

 

 

 

Ant prekės nėra brūkšninio kodo?

Jei ant prekės nėra brūkšninio kodo, parduotuvės savitarnos svarstyklėmis pasverkite prekes ar įveskite jų kiekį ir atsispausdinkite brūkšninį kodą, kurį galėsite nuskenuoti SCAN & GO skenuokliu.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Prašome pasitikrinti, ar esate atlikę šiuos veiksmus:

  • aktyvinę AČIŪ kortelę;
  • sutikę su naujomis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) taisyklėmis;
  • įvedę savo el. pašto adresą arba telefono numerį.

Jūs galite tvarkyti savo duomenis, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros www.maxima.lt/aciu. Jeigu norite pasikonsultuoti, kaip išspręsti su SCAN & GO susijusią problemą, prašome kreiptis nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050.

SCAN & GO galite atsiskaityti tik banko kortele.

Taip.

Šią prekę atskirkite nuo kitų Jūsų prekių ir vėliau paprašykite darbuotojo pagalbos SCAN & GO atsiskaitymo zonoje.

Prieš įžengdami į SCAN & GO atsiskaitymo zoną, palikite skenuoklį tam skirtoje vietoje. Tada galite prieiti prie SCAN & GO kasos, nuskenuoti AČIŪ kortelę, ekrane patvirtinti, kad nuskenavote visas pasirinktas prekes, ir sumokėti. Nepamirškite pasiimti kasos kvito, nes ant jo esantį brūkšninį kodą reikės nuskenuoti prie vartelių, norint išeiti.

Eikite į SCAN & GO atsiskaitymo zoną. Čia esančios kasos yra specialiai skirtos SCAN & GO sistemai.

Darbuotojas prieis prie Jūsų ir patikrins dalį pirkinių. Jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti teisingai, tęsite atsiskaitymo procesą, o jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti neteisingai – konsultantas Jums padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes viso pirkinių krepšelio patikros kasoje.

Konsultantas lauks Jūsų viso pirkinių krepšelio patikros kasoje ir padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes.

Pasiimkite SCAN & GO skenuoklį, MAXIMOS programėlės meniu skiltyje „Kasoje“ pasirinkite „Pasiimti SCAN & GO“ ir nuskenuokite telefono ekrane matomą QR kodą. Apsipirkimo pabaigoje padėkite skenuolį, MAXIMOS programėlėje paspauskite „Kasoje“ ir nuskenuokite kasos ekrane matomą QR kodą.

Pagalba