SCAN & GO naudojimosi instrukcija

Išmanus būdas apsipirkti greičiau!

TVS_paveiksleliai-03

Kas yra SCAN & GO?

Tai yra MAXIMOS savarankiško apsipirkimo paslauga, leidžianti klientams visiškai kontroliuoti savo apsipirkimą. Šiuo apsipirkimo būdu galite greičiau apsipirkti parduotuvėse MAXIMA.

Įsitikinkite, kad nuskenuojate kiekvieną prekę

Jums reikia nuskenuoti kiekvieną prekę, kurią ketinate įsigyti. Jei skenuojate prekes su pasiūlymu „Du už vieno kainą“, tiesiog nuskenuokite dvi prekes, kad aktyvintumėte pasiūlymą. 

Kai perkate du ar daugiau tos pačios prekės vienetų, nuskenuokite kiekvieną prekės vienetą atskirai arba nuskenavę pirmą prekę pakoreguokite jos kiekį.

Paslaugos patikrinimai

Kartais sistema SCAN & GO nurodys atlikti pirkėjo prekių krepšelio patikrinimą. Tuomet mūsų konsultantai norės nuskenuoti kelias Jūsų prekes, kad įsitikintų, jog visos prekės buvo nuskenuotos sėkmingai.

Tam tikrais atvejais gali tekti nuskenuoti visas Jūsų krepšelio prekes. Nesijaudinkite, paslaugūs darbuotojai Jums padės tai padaryti greičiau.

Prekės su papildoma apsauga

Nuskenuokite prekę su apsauga ir įdėkite ją atskirai nuo kitų prekių savo krepšelyje. Apsipirkimo pabaigoje, atsiskaitymo zonoje vienas iš konsultantų šią apsaugą nuims.

TVS_paveiksleliai-01

Kaip veikia skenuoklis?

1. Skenavimo mygtukas

Nukreipkite skenuoklį į kainos kodą ir paspauskite mygtuką. Pasigirdus pyptelėjimui, prekė atsiranda skenuoklio prekių sąraše ir tuomet prekę galite dėti į savo krepšelį.

2. Mygtukas „Pašalinti“

Jei norite pašalinti prekę, spustelėkite ant ekrane esančio mygtuko „Pašalinti“. Nuskenuokite norimos pašalinti prekės kainos kodą ir gražinkite prekę į lentyną.

3. Apsipirkimo suma

Šiame laukelyje galite matyti visų nuskenuotų prekių bendrą sumą.

Kaip naudotis SCAN & GO?

TVS_paveiksleliai-04

1. Nuskenuokite AČIŪ kortelę ir pasiimkite skenuoklį su Jūsų vardu.

TVS_paveiksleliai-05

2. Skenuokite prekes ir dėkite į savo maišelį. Prie kasos jų nereikės iškrauti.

TVS_paveiksleliai-06

3. Palikę skenuoklį tam skirtoje vietoje, SCAN & GO kasoje tiesiog nuskenuokite AČIŪ kortelę dar kartą, atsiskaitykite banko kortele ir iki kito karto!

TVS_paveiksleliai-07

 

 

 

Ant prekės nėra brūkšninio kodo?

Jei kainos kodo nerandate ant pačios prekės, ją galite atspausdinti pirkėjų svarstyklėmis. Pasvėrę norimą prekę, pvz. bandeles, atspausdinkite lipduką su brūkšniniu kodu ir užklijavę lipduką jį nuskenuokite.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Prašome pasitikrinti, ar Jūs esate atlikę šiuos veiksmus:

  • ar Jūs esate aktyvinę AČIŪ kortelę;
  • sutikę su naujomis bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) taisyklėmis;
  • ar esate įvedę el. pašto adresą arba telefono numerį.

Jūs galite tvarkyti savo duomenis, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros www.maxima.lt/aciu. Jeigu norite pasikonsultuoti, kaip išspręsti problemą, susijusią su SCAN & GO, prašome kreiptis nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050.

SCAN & GO galite atsiskaityti tik banko kortele.

Taip.

Taip.

Parduotuvėje yra savitarnos svarstyklės. Jomis galite pasverti sveriamas prekes ir atsispausdinti brūkšninį kodą, kurį turite nuskenuoti skenuokliu.

Parduotuvėje esančiose savitarnos svarstyklėse galite atsispausdinti brūkšninį kodą, kurį galėsite nuskenuoti skenuokliu.

Šią prekę atskirkite nuo kitų Jūsų prekių ir vėliau paprašykite personalo pagalbos SCAN & GO apmokėjimo zonoje.

Jūs turite palikti skenuoklį tam skirtoje vietoje, prieš įžengdami į SCAN & GO apmokėjimo zoną. Tuomet galite prieiti prie laisvo apmokėjimo terminalo, nuskenuoti AČIŪ kortelę, ekrane patvirtinti, kad nuskenavote visas pasirinktas prekes, ir sumokėti. Nepamirškite pasiimti kasos kvito, nes ant jo esantį brūkšninį kodą reikės nuskenuoti prie vartelių, norint išeiti.

Eikite į SCAN & GO mokėjimo zoną. Čia esančios kasos yra specialiai skirtos SCAN & GO sistemai.

Personalas prieis prie Jūsų, jie patikrins dalį pirkinių. Jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti teisingai, tęsite apmokėjimo procesą, jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti neteisingai – personalas Jums padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes viso pirkinių krepšelio patikros kasoje.

Personalas lauks Jūsų viso pirkinių krepšelio patikros kasoje ir padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes.

Patikrinimus atliekame, norėdami padėti Jums įsitikinti, kad visas prekes nuskenavote teisingai.

Pagalba