TEBŪNIE TVARKA

Namų priežiūra, lyg pamojus burtų lazdele

Ak, kaip kartais norėtųsi, kad namai imtų ir susitvarkytų patys... Nebereikėtų galvoti, kas kur padėta, išnyktų dulkės, ore kasdien tvyrotų maloni gaiva, virtuvė ir vonia tviskėtų švara, o jūs pagaliau turėtumėte daugiau laiko sau. Pažįstamas jausmas?

Stebuklingos burtų lazdelės jums pažadėti gal ir negalime, tačiau tikrai žinome keletą praktiškų gudrybių, kurios gali palengvinti buitį, nes didžiąją darbų dalį nuveikia už jus.

Vartydami šį leidinį, sužinosite, kaip sutaupyti laiko tvarkantis ir pinigų apsiperkant, kokias švaros priemones rinktis, jei esate alergiški, kaip teisingai plauti indus, ilgiau išsaugoti mėgstamus drabužius ir dezinfekuoti dažniausiai liečiamus namų paviršius.

Tikime, kad saugesnis (ir smagesnis!) gyvenimas prasideda nuo švaros. Tad linkime, kad ji jums būtų kuo lengviau pasiekiama. Tebūnie tvarka!

Maxima
Maxima

ŽAIDIMAS

REGISTRACIJA IR TAISYKLĖS

MAXI PAKUOTĖS

Atsarga gėdos nedaro, todėl turėti buitinės chemijos atsargų namuose yra labai gera ir praktiška mintis. Pirkdami skalbiklių, valiklių, indų ploviklių ar kitų priemonių didesnėmis pakuotėmis, jūs:

• Išmesite mažiau plastiko. Namai ir gamta tikrai padėkos, jei užuot pirkę daug mažų pakuočių, įsigysite vieną.

• Mėgstamą priemonę naudosite ilgiau. Didelėse pakuotėse parduodamos priemonės dažnai būna ir labiau koncentruotos, todėl jų užteks ilgai.

• Visada sutaupysite. Dabar parduotuvėse MAXIMA MAXI pakuotėms taikoma iki 60 % nuolaida!

• Būsite pasiruošę net pačioms netikėčiausioms situacijoms. Juk daug ramiau gyventi žinant, kad prireikus visko rasite sandėliuke. Tiesa?

DEZINFEKCIJA

Saugesnio gyvenimo link

Švara – geriausia apsauga nuo daugelio alergijų ir ligų. Įvairūs dezinfekantai ir antibakteriniai valikliai sukurti tam, kad savo namuose kiekvieną dieną galėtumėte jaustis saugiai. Jie efektyviai naikina bakterijas, pelėsius, grybelius ir daugumą virusų. Tad jeigu rankų ir namų paviršių dezinfekcija dar netapo jūsų kasdieniu įpročiu, pabandykite jį išsiugdyti. Darbo nedaug, o naudos – su kaupu.

IŠVIEN SU GAMTA

Kitokia namų ekosistema

Ekologiškos valymo priemonės ne tik puikiai išvalo dėmes, bet ir apsaugo visą jūsų namų ekosistemą. Naudojant įprastas priemones, bakterijos pradeda plisti jau po paros. Dėl šių nematomų „gėrybių“ virusai dauginasi greičiau ir didėja tikimybė susirgti. Aplinkai draugiškas sprendimas – valymo priemonėmis su probiotikais. Tai gerosios bakterijos, kurios neleidžia plisti mikrobams ir saugo jūsų sveikatą bei namus.

SKALBIMAS

Mažiau klausimų, daugiau atsakymų

Kalbant apie skalbimą, gali kilti nemažai klausimų: kaip apsaugoti baltus audinius nuo papilkėjimo, ką daryti, kad ryškios spalvos neišbluktų, o kartu skalbiami drabužiai nepakeistų spalvos... Stop! Galite nebesukti galvos, nes atsakymai į visus juos prasideda nuo trijų labai paprastų taisyklių.

3 AUKSINĖS TAISYKLĖS

• Šaltame vandenyje rekomenduojama skalbti plonus, jautrius audinius, pavyzdžiui, užuolaidas ar šilkines palaidines. Žema temperatūra taip pat tinka audiniams, kurie linkę trauktis, ir tamsiems drabužiams, kurie gali dažyti ar blukti.

• Drungname vandenyje, kurio temperatūra siekia maždaug 30–40 °C, saugu vienu kartu skalbti įvairių spalvų drabužius ir sintetinius audinius.

• Karštame vandenyje patariama išvirinti patalynę ir rankšluosčius – taip jie taps ne tik švarūs, bet ir sterilūs. Skalbdami baltus audinius, taip pat nustatykite kuo aukštesnę temperatūrą, mat nuo dažno skalbimo per šaltame vandenyje jie gali imti gelsti arba papilkėti.

VIRTUVĖ

Pilna veiksmo ir nuolat kvepianti švara

Virtuvėje kasdien verda ne tik maistas, bet ir labai intensyvus gyvenimas. Čia laikome produktus, plauname indus, išbandome naujus receptus, o prie valgomojo stalo dažnai susėdame net ir nebūdami išalkę. Tačiau ką daryti, kad dažniausiai lankoma namų vieta visada išliktų švari ir tvarkinga? Su tinkamomis priemonėmis šį darbą galite paversti vienu malonumu!

NAMAI

Jaukūs ir tvarkingi kasdien

Švarios grindys, blizgantys paviršiai ar malonus kvapas, vos įžengus pro duris? Kad ir ką jums reiškia žodžiai „ideali tvarka”, visa tai nesunkiai galite turėti vietoje, kurią vadinate namais. O jei prireiks pagalbos, čia jos tikrai rasite.

BUITIS

Augantis noras tvarkytis

Pasiruošimas ne mažiau svarbus nei pats tvarkymosi procesas. Kad ir ką nuspręstumėte tvarkyti, išsirinkę mėgstamus ir jūsų poreikius atitinkančius valiklius, o juos tvarkingai sudėję į lentynas, sutaupysite daug laiko. Svarbiausia, kad jie būtų tinkamai sukomplektuoti ir lengvai pasiekiami ranka.

AKCIJOS

LEIDINYS