Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Iki -50% nuolaidos
katalogo prekėms

Nuolaidos galioja 2019 03 07 – 2019 03 20

SPINDINTYS NAMAI

Jau tapo įprasta su žiema atsisveikinti ir pavasarį pasitikti susitvarkius namus. Kas galėtų paneigti, kad bundančią gamtą malonu įsileisti pro švarius, tiesiog spindinčius langus? Kam nepatiktų šviesių vakarų pasivaikščiojimai apsigaubus minkštu, maloniai dvelkiančiu, ką tik išskalbtu šaliku? Kas norėtų išsižadėti mielų akimirkų jaukiuose, kvepiančiuose namuose? Kad Jūsų namai spindėtų ir balta pirštine perbraukti lentynas būtų nebaisu, paruošėme gausybę įvairiausių priemonių švarai palaikyti. Skirtingų gamintojų, skirtingų funkcijų, įvairiausiems poreikiams pritaikytos prekės ras vietą kiekvieno namuose. Tad prieš kimbant į darbus kviečiame patogiai įsitaisyti ir su jomis susipažinti šiame leidinyje.

Švaros namuose ir gyvenime!

Maxima
Maxima

VISA GALVA AUKŠČIAU

Tvarkantis namus neterškime aplinkos. Švaros priemones ruoškime iš maistinių ingredientų (acto, sodos, citrinų sulčių) arba rinkimės ekologiškus produktus.

Ieškokite „Ecolable“ ženklu patvirtintų produktų. Taip būsite tikri, kad gaminiai ne tik puikiai valo, bet ir atitinka griežtus Europos Sąjungos reikalavimus: draugiški aplinkai, tinkami naudoti jautrią odą turintiems žmonėms ir kūdikiams. Rinkdamiesi tokius produktus ir rūšiuodami jų pakuotes užtikrinate ne tik švarius namus, bet ir švarią ateitį savo vaikams.

TINKAMA PRIEŽIŪRA

Drabužiai ilgiau išliks it naujutėliai, laikantis kelių taisyklių. Skalbkite vėsiame vandenyje su skalbiamaisiais lapeliais, apsaugančiais nuo nusidažymo. Kaip maisto negardiname 1 prieskoniu, taip ir skirtingų audinių neskalbkime 1 priemone.

Turėkite skirtingų priemonių juodiems, baltiems, spalvotiems, vilnoniams skalbiniams. Užtraukite užtrauktukus ir užsekite sagas – drabužiai neišsitampys ir nesugadins kitų. Naudokite skalbinių maišelius. Neturite? Drabužius išverskite į kitą pusę.

PROTINGI ĖJIMAI

Kiekvieno virtuvė skirtinga. Tačiau kiekvienai galima pritaikyti savą tvarką. Nežinote, kas tinka Jūsų virtuvei? Išbandykite vieną iš šių tvarkos teorijų.

Pagalbininkai. Nešvarių indų krūvos nepuošia jokios virtuvės. Jei turite vietos, indaplovė – puikus sprendimas. Ji užtikrina tobulą rezultatą, taupo ne tik laiką, bet ir pinigus. Gudriai. Nesvarbu, plaunate su indaplove ar rankomis, atkreipkite dėmesį į rekomendacijas ant pakuočių. Taip priemonių užteks ilgiau, o rezultatai bus nepriekaištingi.

ŽAIBIŠKA TVARKA

Namus tvarkytis paprasčiau, kai yra planas. Valykite nuo viršaus į apačią, ir nuo vienos sienos iki kitos. Taip nieko neprireiks valyti 2 kartus ir nieko nepraleisite.

Priemonės viename krepšyje: lengva pasiimti su savimi ir visada žinote, ką turite. Daugelis produktų turi pabūti ant paviršiaus, kurį valo, nes tuomet pradeda veikti ir naikinti bakterijas. Valant ne sukamaisiais, bet S formos judesiais nešvarumus ne įtrinsite, o nuvalysite.

TVARKINGI ĮPROČIAI

Būtų puiku, jei namai susitvarkytų patys. Bet kol kas dalinamės 4 auksinėmis taisyklėmis.

1. Veikite iškart: šlapius, nešvarius paviršius akimirksniu nuvalykite minkšta gerai sugeriančia šluoste.
2. Švarios priemonės – švarūs namai. Reguliariai išvalykite šluotą, šluostes, šepečius, išskalbkite rankšluosčius ir kita.
3. Panaudoti ir padėti. Net skubėdami priemones grąžinkite į jų vietą.
4. Visada gaivu. Tualetinio popieriaus ir vienkartinių rankšluosčių kartoną pakvepinkite keliais lašais aromatinio aliejaus.


DALYVAUKITE IR LAIMĖKITE

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau