Mažylių klubas - D.U.K.
Atgal

1. Šiuo metu laukiuosi ir noriu įstoti į Mažylių klubą, ar galiu tai padaryti prieš gimstant mano mažyliui?

Įstoti į Mažylių klubą ir naudotis klubo teikiamomis nuolaidomis gali tie tėveliai, kurie jau turi mažylį iki 10 m. amžiaus.

2. Ar Mamytės, Tėvelio ir kitų šeimos narių narystė galioja tiek pat laiko ir nuolaidos suteikiamos vienodos?

Taip, Mamytės, Tėvelio ir kitų šeimos narystės Mažylių klube galios tol, kol jų vaikui sukaks 10 metų. Vienodi pasiūlymai galioja visiems šeimos nariams.

3. Jeigu mano mažyliui yra daugiau nei 3 m., ar galiu užsiregistruoti Mažylių klube?

Jūs galite užregistruoti ir vyresnius vaikus. Tėveliams, auginantiems mažylius iki 3 metų, mes suteikiame specialių nuolaidų ir nuolatinių pasiūlymų įsigyti prekių, kurios naudingos ir reikalingos auginant mažylį, o tėveliams, auginantiems vaikus nuo 3 metų, suteikiame specialių pasiūlymų vaiko gimtadienio proga. Šiuo metu ilgalaikiais pasiūlymais gali pasinaudoti tik tėveliai, auginantys vaikus iki trejų metų.

4. Kur galiu pasitikrinti, kokios nuolaidos man priklauso?

Jums priklausančias Mažylių klubo nuolaidas galite pamatyti savo AČIŪ paskyroje arba mobiliojoje programėlėje MAXIMA. Ten rasite ir daugiau Jums priklausančių asmeninių pasiūlymų.

5. Nuo kada man pradės galioti Mažylių klubo nuolaidos?

Jeigu jūs registruojatės  Mažylių klube su pakvietimo kuponu (-ais), gautais gimdymo namuose, MAXIMOS kasoje nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti kito apsipirkimo metu su Jūsų AČIŪ kortele. Jeigu Jūs registruojatės Mažylių klube, pildydami anketą MAXIMOS internetiniame puslapyje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti per artimiausias 2 d. d. Jeigu Jūs gavote MAXIMOS kasos kvitą su informacija, kad Jūs jau priklausote Mažylių klubui, tai reiškia, kad nuolatiniai Mažylių klubo pasiūlymai galioja iš karto.

6. Prisijungus Mažylių klube www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, prašo pateikti / patikslinti duomenis, nors man jau galioja nuolaidos, nes registravausi kasoje. Kodėl turiu pateikti vaikų duomenis?

To prašoma tam, kad galėtume Jums pateikti ne tik ilgalaikių pasiūlymų, bet ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančių trumpalaikių pasiūlymų, kurie galios savaitę. Nepateikę duomenų, galėsite naudotis tik ilgalaikiais Mažylių klubo pasiūlymais tol, kol jūsų mažyliui sukaks 3 metai, o specialiu vaiko gimtadienio progos pasiūlymu – kol vaikui sukaks 10 metų.

7. Ką daryti, jeigu netaikomos Mažylių klubo nuolaidos?

Jeigu Jums nepritaikė Mažylių klubo teikiamų nuolaidų, pasitikrinkite, ar apsiperkate su ta pačia AČIŪ kortele, kurią užregistravote Mažylių klube. Pasitikrinti, ar Jūsų AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, galite užsukę į AČIŪ paskyrą www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas. Taip pat AČIŪ paskyroje pasitikrinkite, ar visi asmeniniai pasiūlymai yra aktyvinti. Jei paaiškės, kad AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, praneškite apie tai el. paštu klientai@maxima.lt arba paskambinkite mums nemokama infolinija 8 800 20 050 (8-22 val.).

8. Ką daryti, jei nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube?

Jeigu Jums nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube, pasitikrinkite, ar Mažylių klubo anketoje teisingai suvedėte duomenis: vaiko vardą, lytį, gimimo datą. Jei vis tiek registracija nepavyksta, praneškite apie tai el. paštu klientai@maxima.lt arba paskambinkite mums nemokama infolinija 8 800 20 050 (8-22 val.).

9. Ką daryti, jeigu gimdymo namuose negavau pakvietimo kupono įstoti į Mažylių klubą?

Jeigu gimdymo namuose Jūs negavote naujagimio (-ių) susilaukusioms  šeimoms skirtos dėžutės, kurioje yra laiškas su pakvietimo įstoti į Mažylių klubą kuponais, užpildykite įstojimo į Mažylių klubą anketą, esančią MAXIMOS internetinėje svetainėje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas.

10. Aš turiu du vaikus, vienam 7 metai, kitas – jaunesnis nei 3 metų. Kurio mažylio duomenis Mažylių klubo įstojimo anketoje man pildyti?

Jeigu jūs turite daugiau nei vieną vaiką iki 10 metų amžiaus, užregistruokite abiejų mažylių duomenis.

11. Iki kada galios mano Mažylių klubo narystė?

Mažylių klubo narystė galioja tol, kol Jūsų vaikui sukanka 10 arba tol, kol Jūs nusprendžiate išstoti iš Lojalumo programos AČIŪ ar Mažylių klubo arba atšaukiate savo sutikimą tvarkyti Jūsų vaiko duomenis, reikalingus Mažylių klubo pasiūlymams teikti.
>