Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Mažylių klubas - D.U.K.
Atgal

1. Prisijungus Mažylių klube www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, prašo pateikti / patikslinti duomenis, nors man jau galioja nuolaidos, nes registravausi kasoje. Kodėl turiu pateikti vaikų duomenis?

To prašoma tam, kad galėtume Jums pateikti ne tik ilgalaikius pasiūlymus, bet ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančius trumpalaikius pasiūlymus, kurie galios savaitę. Nepateikus duomenų, galėsite naudotis tik nuolatiniais Mažylių klubo pasiūlymais tol, kol jūsų mažyliui sukaks 3 metai.

2. Šiuo metu laukiuosi ir noriu įstoti į Mažylių klubą, ar galiu tai padaryti prieš gimstant mano mažyliui?

Įstoti į Mažylių klubą ir naudotis klubo teikiamomis nuolaidomis gali tik tie tėveliai, kurie jau turi mažylį iki 3 m. amžiaus.

3. Ar Mamytės, Tėvelio ir kitų šeimos narių narystė galioja tiek pat laiko?

Taip, Mamytės ir Tėvelio narystės Mažylių klube galios tol, kol jų mažyliui sukaks 3 metukai.

4. Ar Mažylių klubo nuolaidos, skirtos Mamytei ir Tėveliui?

Mažylio klube teikiami pasiūlymai galioja Mamytei ir Tėveliui. Jie nesiskiria. Asmeniniai AČIŪ paskyroje aktyvinami pasiūlymai yra atnaujinami kiekvieną savaitę ir gali skirtis.

5. Neturiu AČIŪ paskyros, kaip kitaip galiu pasinaudoti trumpalaikiais asmeniniais pasiūlymais?

Jeigu neturite AČIŪ paskyros, asmeninius pasiūlymus galima aktyvinti parduotuvių MAXIMA kasose (išskyrus savitarnos kasas), pateikus AČIŪ kortelę ir paprašius aktyvinti AČIŪ asmenines nuolaidas.

6. Jeigu mano mažyliui yra daugiau nei 3 m., ar galiu užsiregistruoti Mažylių klube?

Jūs galite užregistruoti ir vyresnius vaikus. Jiems siūlysime asmeninius trumpalaikius pasiūlymus. Šiuo metu ilgalaikiais pasiūlymais gali pasinaudoti tik tėveliai, auginantys vaikus iki trejų metų.

7. Ką daryti, jeigu netaikomos Mažylio klubo nuolaidos?

Jeigu Jums nepritaikė Mažylių klubo teikiamų nuolaidų, pasitikrinkite, ar apsiperkate su ta pačia AČIŪ kortele, kurią užregistravote Mažylių klube. Pasitikrinti, ar Jūsų AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, galite užsukę į AČIŪ paskyrą www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas. Taip pat AČIŪ paskyroje pasitikrinkite, ar visi asmeniniai pasiūlymai yra aktyvinti.
Jei paaiškės, kad AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, praneškite apie tai www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/pagalba arba paskambinkite mums nemokama infolinija 8 800 20 050

8. Kur galiu pasitikrinti, kokios nuolaidos man priklauso?

Jums priklausančias Mažylių klubo nuolaidas galite pamatyti savo AČIŪ paskyroje. Ten rasite ir daugiau Jums priklausančių asmeninių nuolaidų.

9. Ką daryti, jei nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube?

Jeigu Jums nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube, pasitikrinkite, ar Mažylių klubo anketoje teisingai suvedėte duomenis: vaiko vardą, lytį, gimimo datą.

10. Ką daryti, jeigu gimdymo namuose negavau laiško?

Jeigu gimdymo namuose Jūs negavote naujagimio(-ių) susilaukusioms  šeimoms skirtos dėžutės, kurioje yra laiškas su pakvietimo įstoti į Mažylių klubą kuponais, užpildykite įstojimo į Mažylių klubą anketą, esančią MAXIMOS internetinėje svetainėje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas.

11. Aš turiu du mažylius, jaunesnius nei 3 metų. Kurio mažylio duomenis Mažylių klubo įstojimo anketoje man pildyti?

Jeigu jūs turite daugiau nei vieną mažylį iki 3 metų amžiaus, užregistruokite abiejų mažylių duomenis. Nuolaidos Jums galios, kol jauniausiam mažyliui sukaks 3 metukai.

12. Nuo kada man pradės galioti Mažylio klubo nuolaidos?

Jeigu jūs registruojatės  Mažylių klube su pakvietimo kuponu(-ais), gautais gimdymo namuose, MAXIMOS kasoje nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti kito apsipirkimo metu su Jūsų AČIŪ kortele.
Jeigu Jūs registruojatės Mažylių klube, pildydami anketą MAXIMOS internetiniame puslapyje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti per artimiausias 2 d. d.
Jeigu Jūs gavote MAXIMOS kasos kuponą su informacija, kad Jūs jau priklausote Mažylių klubui, tai reiškia, kad nuolatiniai Mažylių klubo pasiūlymai galioja iš karto.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti
>