„Maximos“ klientai sutaupys dar daugiau: pristatomi du nauji „Ačiū“ klubai

2021 m. rugsėjo 14 d.

Virš 1,7 mln. žmonių Lietuvoje naudojama kortelė „Ačiū“ suteiks dar daugiau nuolaidų: nuo rugsėjo 14 dienos prekybos tinklas „Maxima“ pristato du naujus „Ačiū“ klubus, kurių nariai galės rinktis savo mėgstamas prekes už geresnę kainą.

„Dar vasaros pradžioje startavę pirkėjų klubai pasiteisino – prie keturių tuomet pristatytų „Ačiū“ klubų prisijungė tūkstančiai klientų, o jų susidomėjimas ir įsitraukimas į lojalumo programą skatina mus toliau plėtoti šią idėją. Taigi pristatome du naujus klubus, kurių nariai galės pasinaudoti tik jiems skirtais pasiūlymais ir ilgalaikėmis nuolaidomis, o taip pat gauti aktualios informacijos bei patarimų apie jų pomėgius“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Naujasis Skaitytojų klubas skirtas tiems, kurie nuolat ieško, ką naujo, įdomaus ir įtraukiančio galėtų paskaityti. Nuo šiol jiems nereikės laukti akcijų ir išpardavimų – įstojus į Skaitytojų klubą, knygas visuose „Maximos“ prekybos centruose šie žmonės galės įsigyti 30 proc. pigiau.

Dar vienas, Sūrių klubas, orientuotas į gurmanus, kuriems skaniausias desertas yra ne tortas ar saldumynai, o pelėsinis, brandintas ar tiesiog kokybiškas fermentinis sūris. Tokių prekių „Maximose“ Sūrių klubo nariai visada galės įsigyti 20 proc. pigiau.

Taip pat visų „Ačiū“ klubų nariai kiekvieną mėnesį gauna papildomų nuolaidų konkrečioms prekėms, išskirtinių tiekėjų ir partnerių pasiūlymų, yra kviečiami dalyvauti įvairiuose žaidimuose, mugėse, nuolaidų dienose ir svarbiausiuose išpardavimuose.

Vasaros pradžioje, greta sėkmingai gyvuojančio Mažylių klubo, pradėjo veikti dar keturi – Augintinių, Sodo ir daržo, Žuvies mėgėjų ir Ant grotelių klubai. Prie šių klubų prisijungę dešimtys tūkstančių žmonių, pasinaudodami tik jiems skirtomis nuolaidomis, per tris vasaros mėnesius jau spėjo sutaupyti virš 200 tūkst. eurų.

Įstoti į „Ačiū“ klubus galima prisijungus prie savo paskyros arba per „Maximos“ mobiliąją programėlę, o iš viso vienas klientas gali priklausyti penkiems „Ačiū“ klubams. Beje, rinktis naujuosius Skaitytojų ir Sūrių klubus šiuo metu ypač apsimoka, kadangi jų nariai visą savaitę, nuo rugsėjo 14 iki 20 dienos imtinai, gaus net 5 proc. grąžą „Maximos“ pinigais už visus savo pirkinius.

Daugiau informacijos apie „Ačiū“ klubus ir jų pasiūlymus rasite čia.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba