27-osios „Maisto banko“ akcijos startas „Maximoje“: didžioji paramos dalis – regionams

2019 m. kovo 22 d.

Penktadienio popietę 27-osios „Maisto banko“ paramos akcijos startas buvo paskelbtas Mindaugo „Maximoje“. Renginio metų Orijus Gasanovas, Beata Nicholson, Urtė Mikelevičiūtė ir Vytaras Radzevičius drauge su „Maximos“ atstovais tapo „Maisto banko“ savanoriais, rinko aukojamas prekes, dalino skrajutes ir vaišino pirkėjus obuoliais.

164 „Maximos“ parduotuvėse visoje Lietuvoje kovo 22-23 dienomis pirkėjai kviečiami prisidėti prie „Maisto banko“ akcijos. Akcijos metu surinkta parama bus perduota ne pelno siekiančioms organizacijoms, besirūpinančioms įvairiomis socialiai pažeidžiamomis gyventojų grupėmis, daugiavaikėms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliesiems, senoliams, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims.

„Pastebime, kad kasmet „Maisto banko“ akcijų metu pirkėjų aktyvumas auga, džiaugiamės 2018 metų rezultatais, kai „Maximos“ parduotuvėse buvo paaukota už rekordinę sumą – daugiau kaip 180 tūkst. eurų. Bendradarbiaujame su „Maisto banku“ nuo pat organizacijos Lietuvoje įsikūrimo, tikime, kad tokiu būdu galime padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. „Maisto bankui“ perduodame maisto produktus ir ne akcijų metu – nuo 2014 m. tris kartus per savaitę iš mūsų parduotuvių visoje Lietuvoje „Maisto bankui“ atiduodame bakalėjos ir duonos gaminius, kuriuos ši organizacija išdalina stokojantiems“, – teigia  „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Renginyje dalyvavusi „Maisto banko“ vadovė Kristina Tylaitė teigė, jog šiemet didžioji dalis gautos paramos bus skirta Lietuvos regionams. Ji priduria, kad aktyviausiai yra aukojama didžiuosiuose miestuose, tačiau ženkliai didesnis nepriteklius ir maisto trūkumas pastebimas atokesnėse šalies gyvenvietėse. Todėl dalis Vilniuje ir Kaune surinktų produktų yra perskirstomi mažesnių miestelių bendruomenėms, kur jie išdalijami labiausiai nepasiturintiems asmenims.

 „Mūsų bendradarbiavimas su didžiausiu prekybos tinklu „Maxima“ padeda paramos akcijai pasiekti net ir tolimiausius Lietuvos kampelius. Maistą pirkėjai gali aukoti ir nedideliuose miestuose bei miesteliuose, kur yra „Maxima“ parduotuvės. Dėl to konkrečiame regione paaukotas prekes pirmiausia galime išskirstyti tame regione esančioms organizacijoms, kurioms paramos labiausiai reikia“, – akcentuoja laikinoji „Maisto banko“ vadovė Kristina Tylaitė.

Akcijos metu, kovo 22–23 dienomis „Maisto banko“ savanoriams bus galima perduoti ilgo galiojimo produktus. Taip pat tik „Maxima“ parduotuvėse prie akcijos galima prisijungti ir įsigijus specialią „Maisto banko“  skrajutę, kurią galima gauti prie įėjimo į parduotuvę. Pateikus skrajutės barkodą kasoje ir jį nuskenavus skirsite 2 eurus „Maisto bankui“. Surinkta parama atitenka socialinėms ir bendruomeninėms organizacijoms, kurios rūpinasi socialiai pažeidžiamais žmonėmis.


Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba