Druskininkuose atidaryta atnaujinta „Maxima“

2021 m. kovo 30 d.

Antradienį Druskininkuose po atsinaujinimo buvo atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi M. K. Čiurlionio g. 50. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 810 tūkst. eurų.

Investuota buvo į vidinį patalpų remontą, atnaujinta prekybinė įranga. Šios parduotuvės bendrasis plotas siekia 630 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 4 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras praplėstą kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Sausį atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiu, kad Druskininkų gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes, o mes ir toliau laikysimės pažado gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 14 darbuotojų. Tai – viena iš dviejų X formato parduotuvė mieste. Taip pat Druskininkuose veikia XX formato „Maxima“, įsikūrusi adresu M. K. Čiurlionio g. 99. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 252 parduotuvės.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba