Garliavoje atidaryta atnaujinta X formato „Maxima“

2021 m. liepos 08 d.

Ketvirtadienį po atnaujinimo Garliavoje buvo atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Vytauto g. 105. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekia 400 tūkst. eurų.

Investuota į vidinį patalpų remontą, atnaujinta prekybinė bei saugos įranga. Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 644 kv. m, o bendrasis plotas siekia beveik 900 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 4 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras praplėstą kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų šviežių lietuviškų daržovių bei vaisių pasirinkimą.

„Šią parduotuvę uždarėme gegužės pradžioje, o po beveik dviejų mėnesių kviečiame pirkėjus įvertinti atnaujintą parduotuvę. Tikiu, kad Garliavos gyventojus maloniai nustebins atnaujintas parduotuvės vidus, o  visas savo jau pamėgtas prekes ras už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 30 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso.  

Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta gegužę. Tai – vienintelė parduotuvė Garliavoje. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba