Kauniečių šeima apsipirko dukters gimtadieniui – laimėjo 30 tūkst. eurų

2022 m. kovo 09 d.

Kai namuose kūdikis, apsisukti parduotuvėje reikia kuo greičiau. Tokia yra kaunietės Linos Karalienės taisyklė. Ruošdamasi dukters gimtadienio šventei moteris į „Maxima“ parduotuvę nuvyko su pirkinių sąrašu. Apsipirkimas buvo lemtingas – šeima laimėjo 30 tūkstančių eurų.

 

„Dovanos tęsiasi – kiekvieną mėnesį „Maxima“ vienam iš savo pirkėjų dovanoja 30 tūkst. eurų. Laimėtojų ir jų artimųjų reakcijos rodo, kad mūsų gimtadienio staigmenos iš tiesų netikėtos ir klientams suteikia daug džiaugsmo, pakilios nuotaikos. Kartu tai yra mūsų padėka pirkėjams už lojalumą, buvimą bei augimą kartu per visus 30 metų“, – teigia „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Vasario mėnesio prizą laimėjusi L. Karalienė pasakoja, ne iš karto patikėjusi, kad gauna tokią įspūdingą dovaną. „Pati rengiausi dukters gimtadieniui – apsipirkau prieš savaitgalį. Mano pirmagimei mergaitei suėjo penkeri, tad iškėlėme šventę. Žinia apie „Maximos“ gimtadienio dovaną apstulbino ir mane, ir vyrą“, – sako L. Karalienė, kuri dar augina ir dviejų mėnesių kūdikį.

Kaune gyvenanti šeima teigia, kad apsiperka būtent „Maximoje“, nes parduotuvė arčiausiai namų ir joje patogiai randa viską, ko reikia. „Norime kuo daugiau dėmesio skirti savo vaikams, todėl neturime daug laiko apsipirkimams. Dažniausiai sudarome pirkinių sąrašą, kad apsisuktume kuo sparčiau. Taigi, ir „Maximos“ kulinarijos meistrų paruošti patiekalai mums – tikras išsigelbėjimas po darbo dienos“, – prisipažįsta moteris. Ji teigia, kad dabar aktyviai naudojasi Mažylių klubo privalumais, o mėsą kepsninėje gaminti mėgstantis vyras seka „Ant grotelių“ klubo pasiūlymus. Anot L. Karalienės, „Ačiū“ klubai yra puiki idėja, padedanti atrasti ir įsigyti naudingų prekių tiek kasdienai, tiek iškyloms ir šventėms.

Dviejų vaikų mama L. Karalienė tapo antrąja 30 tūkst. eurų prizo laimėtoja. Pirmasis vieną iš dvylikos didžiųjų prizų šiemet laimėjo vilnietis Zigmantas Benetis. Jis prisipažino, kad žinia iš „Maximos“ apie laimėjimą jį tiesiog pribloškė – vyras net prarado amą ir manė, kad tai – pokštas, nors ir buvo girdėjęs apie „Maximos“ 30-ojo gimtadienio dovanas.

Viena iš dovanų kiekvieną kovo mėnesio savaitę yra kapsulinis kavos aparatas „Nescafe Dolce Gusto“. „Maxima“ savo pirkėjams kiekvieną kovo mėnesio savaitę padovanos po 300 šių automatinių, itin kompaktiškų ir stilingų kavos aparatų. Naudojantis šiuo aparatu gali susidaryti įspūdis, kad namuose ėmė darbuotis profesionalus barista, mat prieš akis – daugiau negu 30 įvairiausių gėrimų pasirinkimas – tiek karštų, tiek šaltų. Tereikia įdėti kapsulę, pasirinkti porcijos dydį, kuris gali būti net XL – kavą galima ruošti tiesiai į savo gertuvę ar termosą.

„Mūsų pirkėjams paruoštos staigmenos tik įsibėgėja. Apsipirkdami su „Ačiū“ kortele mūsų pirkėjai gauna ne tik specialių pasiūlymų, bet ir visus metus gali laimėti daugiau negu 1 milijoną prizų”, – primena E. Dapkienė.

Norint dalyvauti dienos žaidime tereikia apsipirkti „Maximos“ parduotuvėje ir pasinaudoti „Ačiū“ lojalumo kortele. Dalyvauti ir laimėti vertingas dovanas savaitės ir mėnesio žaidimuose gali kiekvienas pirkėjas, per apsipirkimą išleidęs bent 15 eurų sumą ir pasinaudojęs „Ačiū“ kortele.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba