Kėdainių 647 metų gimtadieniui – 647 kilogramai „Maximos“ tortų dovanų

2019 m. rugpjūčio 30 d.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ tęsia „Ačiū“ turą po Lietuvą. Rugsėjo 6-ąją, ateinantį penktadienį, „Maxima“ įsilies į 647-ojo Kėdainių gimtadienio šurmulį. Prekybos tinklo vadovės susitiks ir padėkos Kėdainių krašto tiekėjams. Miesto gyventojams ir šventės svečiams „Maxima“ pasiūlys išskirtinę tik Kėdainiams skirtą prekių iš „K“ raidės akciją ir vaišins didžiuliais šventiniais „Ačiū“ tortais. Jų bus iškepta lygiai tiek kilogramų, kiek ir Kėdainiams metų – 647.

„Į Lietuvos miestus ir miestelius atvykstantis „Ačiū“ turas – tai padėka mūsų tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Tik visi kartu bendradarbiaudami ir suprasdami vieni kitus galime kurti ir augti. Esame dėkingi už ilgametį Kėdainių krašto tiekėjų ir pirkėjų buvimą kartu su „Maxima“. Norime kartu švęsti ir daug kartų sakyti „ačiū“ – ir asmeniškai, ir pateikę ypatingų pasiūlymų, ir kartu vaišindamiesi gimtadienio tortu. Jis bus toks didelis, kaip Kėdainių sukaktis“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

Rugsėjo 6 dienos rytą Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis kartu su K. Meide susitiks su Kėdainių krašto ūkininkais ir gamintojais, kurių lietuvišką produkciją yra pamėgę didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai. „Maximos“ atstovai kartu su Kėdainių krašto tiekėjais aptars bendradarbiavimą ir svarstys, kaip dar labiau plėsti lietuviškos produkcijos realizavimo apimtis.

Nuo 12 valandos prie „Maxima XX“ parduotuvės, adresu J. Basanavičiaus g. 93C, iškilmingai bus pradėtas „Ačiū“ turas ir paskelbta specialiai tik Kėdainiams skirtos akcijos pradžia. „Maximos“ kulinarijos meistrai iškeps ir šventės dalyvius vaišins didžiuliais šventiniais tortais.

Taip pat į Kėdainius atvyks ir vaikų laukiami žaismingieji „Minions“ personažai, kurie šį rudenį „Maximos“ parduotuvėse, vykdant kampaniją „Sveikučių šelsmas“ skleidžia žinią apie vaisių ir daržovių naudą.

Išskirtinai Kėdainiams paruoštų pasiūlymų sąraše: 18 vnt. kiaušinių už 1 eurą, du žiediniai kopūstai už 1 eurą, 250 g „Paulig Classic“ kavos už 1 eurą, 2 indeliai „Kėdainių“ naminių krienų už 1 eurą ir 28 cm skersmens keramikinės keptuvės už stebinančią 5 eurų kainą.

Ypatingais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, rugsėjo 8-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Siekiama, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

Specialiai „Ačiū“ turo stotelei Kėdainiuose į parduotuvę „Maxima XX“ (J. Basanavičiaus g. 93C) bus atvežta 10 tonų kavos ir 1,8 tonos krienų, po sunkvežimį kiaušinių ir žiedinių kopūstų bei beveik 1,3 tūkst. keramikinių keptuvių.

 „Ačiū“ turą „Maxima“ šią vasarą pradėjo A raide – Anykščių miesto šventėje, o vėliau pratęsė miesto šventę šventusiame Visagine. Planuojama kampaniją tęsti burtu keliu parenkant vis naujus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ nori paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba