Keičiasi taromatų darbo laikas, vidinių taromatų darbas stabdomas iš viso

2020 m. kovo 19 d.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ informuoja, jog nuo kovo 19 d. keičiasi taromatų darbo laikas, o vidinių taromatų darbas stabdomas iš viso.

Šį sprendimą nuspręsta priimti siekiant užtikrinti dar geresnes higienos sąlygas dėl savo darbuotojų ir klientų saugumo. Taromatai klientams nebus prieinami kasdien nuo 12 iki 13 val. bei nuo 16 iki 17 val. Šis laikas bus skirtas kruopščiam taromatų švarinimui ir dezinfekcijai.

Tuo metu parduotuvių viduje esančius taromatus nuspręsta iš viso uždaryti. Tokiu būdu siekiama parduotuvėse sumažinti žmonių srautus ir galimą kontaktą su įvairiais paviršiais, kurie parduotuvėse nuolat dezinfekuojami dėl visų saugumo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba