„Maxima“ pratęsia projekto „Mes – bendruomenė“ paraiškų teikimo terminą

2020 m. kovo 20 d.

Atsižvelgdamas į tai, kad karantinas jaukia daugelio Lietuvos gyventojų ir įstaigų darbotvarkę, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ pratęsia paraiškų savo vykdomai iniciatyvai „Mes – bendruomenė“ teikimo terminą. Šalies bendruomenės savo idėjas, kaip naują kvėpavimą suteikti daiktams, tradicijoms ir aplinkai, galės pateikti iki balandžio 10 dienos. Laimėjusių projektų įgyvendinimui numatytas didžiausias iki šiol – 90 tūkst. eurų – paramos fondas.

„Pastarosios dienos daugeliui buvo tikrai nelengvos, teko taikytis prie naujo gyvenimo ritmo ir karantino realijų. Dėl to suprantame, kad daug bendruomenių galėjo nespėti iki pirminio termino pabaigos parengti savų projektų ir pateikti paraiškų. Būtų apmaudu, jei dalis bendruomenių idėjų dėl nepalankių aplinkybių taip ir neturėtų progos būti pastebėtos, įvertintos ir įgyvendintos. Dėl to priėmėme sprendimą paraiškų teikimo terminą pratęsti“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pasak jos, parama bendruomenėms naujų iššūkių akivaizdoje tampa dar aktualesnė, todėl tikimasi, kad per papildomas tris savaites jau gautas paraiškas papildys dar ne vienas įdomus ir prasmingas projektas.

„Mes – bendruomenė“ programą prekybos tinklas „Maxima“ vykdo jau šeštus metus. Šiemet iniciatyva siekiama paskatinti bendruomenes, kurios ieško galimybių naujam gyvenimui prikelti tradicijas, daiktus ar supančios aplinkos infrastruktūrą. Paramos fondo lėšos bus skirtos ekspertų komisijos atrinktiems įdomiausiems, didžiausią naudą bendruomenėms teikiantiems projektams, kurių sumanytojai pademonstruos tvirtą motyvaciją juos įgyvendinti.

Kiekvienos laimėjusios idėjos įgyvenimui bus skiriama iki 10 tūkst. eurų. „Mes – bendruomenė“ parama gali sudaryti iki 70 proc. visos projekto vertės. Paraiškas paramai gali teikti bendruomenes vienijančios nevyriausybinės, ne pelno siekiančios organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą ir esančios paramos gavėjomis pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą. Prekybos tinklas „Maxima“ pasilieka teisę dar kartą pratęsti paraiškų teikimo terminą tuo atveju, jeigu karantinas nesibaigs ir bendruomenės nespės pateikti paraiškų dėl šios priežasties.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba