„Maxima“ sakys „Ačiū“ Radviliškiui, atveš 400 kg torto ir prekių po 1 eurą

2019 m. spalio 18 d.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ „Ačiū“ turas po Lietuvą spalio 25 d. pasieks Radviliškį. Atvykstama už ilgametį darbą ir buvimą kartu padėkoti Radviliškio rajone veikiantiems tiekėjams bei visiems pirkėjams. Radviliškiečiams prekybos tinklas „Maxima“ vaišins 400 kg šventinių tortų ir pasiūlys akcinių prekių iš „R“ raidės po 1 eurą, kuriomis bus prekiaujama spalio 25-27 dienomis, „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Gedimino g. 42A.

„Bendradarbiavimas ir ilgalaikė partnerystė yra vertybė, kuri leidžia visiems kartu augti ir tobulėti.  „Maxima“ jau sėkmingai gyvuoja 26 metus ir už tai esame dėkingi visai mūsų bendruomenei: darbuotojams, pirkėjams, tiekėjams. Šis „Ačiū“ turas po Lietuvos miestus tą ir parodo. Rengiame šventę, kad galima būtų kiekvienam padėkoti. O kad būtų smagiau – atsivešime saldžių vaišių ir išskirtinių pasiūlymų“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

Spalio 25-osios rytą Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis kartu su K. Meide susitiks su krašto gamintojais ir augintojais, kurių gaminamą lietuvišką produkciją yra pamėgę didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.

Nuo 12 valandos „Maxima XX“ parduotuvėje, kuri veikia adresu Gedimino g. 42A, prasidės išskirtinai tik Radviliškiui skirtos „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Be to, čia miestiečiai bus kviečiami pasivaišinti didžiuliais šventiniais tortais, kurių „Maximos“ meistrai iškeps ir išdalins net 400 kilogramų.

Nuo penktadienio vidurdienio ir visą savaitgalį didžiausioje miesto „Maximoje“ bus prekiaujama akcinėmis prekėmis, kurių pavadinimai prasideda – „R“ – pirmąja miesto pavadinimo raide.

Radviliškiui skirtų pasiūlymų sąraše bus „Biovelos“ rūkytas saliamis (350 g) už 1 eurą, dvi pakuotės po 0,5 kg ryžių už 1 eurą, 1 kg razinų už 1 eurą, popieriniai rankšluosčiai „Zewa Jumbo“ po 1 eurą už didįjį ritinėlį, rankų kremas „Nivea Q10“ už 1 eurą.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidurdienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, spalio 27-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Norima, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę ir Druskininkus. Kampaniją planuojama ir toliau tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba