„Maxima“ savo darbuotojams bei jų šeimoms paruošė nepamirštamas šv. Kalėdas: pasirūpino ir dovanomis, ir poilsiu

2021 m. gruodžio 22 d.

Kuriame Kalėdas kartu. Tokia žinute lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jau antrus metus iš eilės pasitinka gražiausias metų šventes. Tačiau šie žodžiai puikiai apibūdina ir ilgametį bendrovės santykį su komanda. Dėkodama jai už kasdienį rūpestį bei darbą, „Maxima“ jau tradiciškai prieš šv. Kalėdas sveikina darbuotojų šeimas, kiekvieną apdovanodama dėmesiu, paskatindama finansiškai, suruošdama šventines dovanas. Be to, šiemet didžiulės „Maximos“ komandos laukia viena papildoma išeiginė diena.

 

Didžiausias dėmesys – šeimai

 

Jau antrus metus šv. Kalėdas „Maximos“ darbuotojai pasitinka ypatingomis sąlygomis. Jų kasdienybę lydi vis nauji iššūkiai, o komandos darbas tapo dar svarbesnis. Todėl, pasak „Maximos“ generalinės direktorės Jolantos Bivainytės, lietuviškas prekybos tinklas, norėdamas už tai padėkoti, dalijasi išskirtiniu dėmesiu su darbuotojais.

„Mūsų šventes vėl koreguoja pandemija, bet, nepaisant jos, stengiamės palaikyti šventinę nuotaiką. Todėl šv. Kalėdų dvasią kuriame ne tik parduotuvėse, bet ir darbuotojų šeimose. Norime, kad kiekvieno darbuotojo šeima šiandien didžiąsias metų šventes pasitiktų nuotaikingi, ramūs ir džiugiai žvelgiantys į artėjančius metus. Laimė namuose prasideda nuo mažųjų. Todėl šiemet daugiau nei 3 tūkst. komandos atžalų iki 12 metų sulauks dovanų nuo mūsų – naujų žaislų“, – sako J. Bivainytė.

„Maxima“ – tai viena didelė šeima. Todėl, J. Bivainytės teigimu, prekybos tinklas siekia savo darbuotojais pasirūpinti visapusiškai. Šiemet daugiavaikėms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms buvo dovanojami 70 eurų vertės „Maximos“ kuponai, už kuriuos darbuotojai galės suruošti šventinį vaišių stalą.

„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų įmonėje sėkmingai gyvuojančiomis tradicijomis. Jau ne vienerius metus kviečiame savo žmones išpildyti kolegų vaikų svajones. Dėl to sudarome šeimų, auginančių penkis ir daugiau mažųjų, norų sąrašus. O juos turėdami, mūsų žmonės gali padovanoti dovanas, apie kurias kolegų vaikai svajoja ištisus metus“, – sako J. Bivainytė.

 

Šventes kviečia sutikti namuose

 

Kolegų pildomi vaikų norai, prekybos tinklo dovanojami žaislai mažiesiems bei finansinė parama – tik dalis „Maximos“ rūpesčio savo komanda. Ateinančių 2022 metų sausio 1 diena visose „Maximose“ bus poilsio diena – parduotuvės nedirbs.  Toks sprendimas, J. Bivainytės teigimu, priimtas atsižvelgiant į COVID-19 pandemijos išbandymus, kurie paskatino pasirūpinti „Maximos“ darbuotojų poilsiu. Pasak J. Bivainytės, ar tai taps tradicija, pamatysim ateityje, pandemijai pasibaigus.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“ 

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba