„Maxima“ savo darbuotojams ir toliau moka padidintus priedus

2020 m. birželio 10 d.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, nepaisant grįžimo prie įprasto darbo ritmo, trečią mėnesį iš eilės savo darbuotojams išmoka padidintus motyvacinius priedus. Už gegužės mėnesį iš viso bus išmokėta daugiau nei 1 mln. eurų skatinamųjų premijų. Palyginimui, pernai gegužę priedai siekė 0,6 mln. eurų.

„Esu dėkinga visiems darbuotojams, kurie dirbo nepaprastai svarbų darbą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Ir toliau laikausi pozicijos, kad turime darbuotojams suteikti ne tik saugias darbo sąlygas, bet ir papildomas motyvacines priemones“, – sako „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Motyvaciniai priedai, kurių bendra suma siekia 1,08 mln. eurų, gegužės mėnesį bus išmokėti daugiau nei 8,9 tūkst. įvairių „Maximos“ grandžių darbuotojams. Didžioji dalis priedų pasieks būtent parduotuvių darbuotojus. Palyginimui, pernai gegužę „Maximos“ darbuotojams priedais buvo išmokėta 0,625 mln. eurų.

Už balandžio mėnesį darbuotojams buvo išmokėta daugiau nei 1,1 mln. eurų skatinamųjų premijų. Už kovą darbuotojams buvo išmokėta virš 1,5 mln. eurų motyvacinių priedų.

Pasak J. Bivainytės, įmonės pagrindiniu prioritetu išlieka darbuotojų bei klientų saugumas. Lietuviško prekybos tinklo darbuotojai pusmečiui yra apdrausti specialiu draudimu nuo COVID-19 infekcijos. Apsaugos priemonių savo darbuotojams ir pirkėjams „Maxima“ yra atsigabenusi specialiais užsakomaisiais skrydžiais iš Kinijos bei turi pasirašiusi kontraktus ir nuolat papildo šių priemonių likučius.

Padidintam saugaus apsipirkimo „Maximos“ parduotuvėse palaikymui nuo kovo kas mėnesį papildomai yra skiriama apie 0,4 mln. eurų.


Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba