„Maxima“ skelbia II-ąjį „Mes – bendruomenė“ konkurso etapą – kviečia balsuoti už atrinktus projektus

2022 m. gegužės 10 d.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, kad pradedamas iniciatyvos „Mes – bendruomenė“ II atrankos etapas, kurio metu už atrinktus projektus kviečiami balsuoti visi norintieji. Šiais metais gauta arti 250 paraiškų. Aštuntus metus vykstančio projekto fondą, skirtą įvairių bendruomenių iniciatyvų įgyvendinimui, sudaro didžiausia per visą iniciatyvos istoriją suma – 130 tūkst. eurų.

„Šiemet sudaryti trumpąjį projektų sąrašą buvo kaip niekad sunku, nes gavome rekordinį skaičių paraiškų. Džiugina jų įvairovė ir projektų autorių noras gražinti savo gyvenamąją aplinką, kurti infrastruktūrą bei organizuoti renginius savo bendruomenių nariams. Prekybos tinklo 30-ojo gimtadienio proga, iniciatyvos „Mes – bendruomenė“ fondą padidinome net 30 procentų ir jau dabar matome, kad jis bus tikrai prasmingai panaudotas”, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą.

Į finalininkų sąrašą pateko 29 projektai, teikti Prienų, Zarasų, Obelių, Alytaus, Klaipėdos, Varėnos, Ukmergės, Kupiškio, Panevėžio, Utenos, Ignalinos, Kauno, Kazlų Rudos, Rietavo, Vilniaus, Molėtų, Jonavos, Tauragės, Trakų miestų ir rajonų bendruomenių.

Pirmajame vertinimo etape visos gautos paraiškos buvo patikrintos ir įvertintos išorės ekspertų, pagal savo profesinės kompetencijos ir konkurso prioritetinių sričių ir formalių reikalavimų atitiktį. Toliau paraiškos bus vertinamos iš „Maximos“ atstovų sudarytos komisijos ir po balsavimo internetu, paaiškės, kurių iniciatyvų įgyvendinimui bus skirtas finansavimas. Geriausi projektai bus išrinkti susumavus išorės ekspertų, „Maxima“ komisijos ir internetinio balsavimo, kuriame gali dalyvauti visi, rezultatus.

Šiemet „Maxima“ iš viso bendruomenių idėjų įgyvendinimui skiria rekordinę pinigų sumą – 130 tūkst. eurų. Kiekviena bendruomenė projekto finansavimui gali gauti iki 10 tūkst. eurų. „Mes – bendruomenė“ programos lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

Bendruomenes patekusias į trumpąjį sąrašą rasti ir palaikyti galima čia:https://www.maxima.lt/mes-bendruomene/balsavimas

Už projektą balsuoti galima vieną kartą per dieną. Balsavimas vyks iki gegužės 17 d.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba