„Maximos“ darbuotojams už kovo mėnesį bus išmokėta 1,5 mln. eurų motyvacinių priedų

2020 m. balandžio 07 d.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, atsilygindamas savo darbuotojams, už kovo mėnesį išmokės virš 1,5 mln. eurų motyvacinių priedų. Iš jų 0,9 mln. eurų yra papildomi priedai už darbą karantino sąlygomis.

„Reiškiu didžiulę padėką visiems „Maximos“ darbuotojams už jų nepaprastai svarbų kasdienį darbą šiuo sudėtingu ir įtemptu laikotarpiu. Kovo mėnesį padidinome skatinamųjų premijų fondą ir jau šią savaitę išmokėsime papildomus priedus už darbą karantino sąlygomis“, – sako „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Motyvaciniai priedai už darbą kovo mėnesį bus išmokėti daugiau nei 10 tūkst. įvairių „Maximos“ grandžių darbuotojams: prekybos, logistikos, maisto gamybos, apsaugos ir komercijos. Didžioji dalis – apie 8,5 tūkst. – premijuojami bus parduotuvių darbuotojai. Priedai sudarys apie 13 proc. jų darbo užmokesčio. Vadovams priedai mokami nebus.

Praėjusiais metais už kovo mėnesį „Maximos“ darbuotojams buvo išmokėta virš 0,7 mln. eurų motyvacinių priedų.

„Šiuo metu pagrindinis prioritetas yra darbuotojų ir klientų saugumas, todėl laikomės visų Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų ir nuolat peržiūrime įvairias priemones jų saugumui užtikrinti. Labai džiaugiamės, kad pirmadienio rytą Kauno oro uoste sėkmingai nusileido specialus mūsų užsakytas lėktuvas iš Kinijos atgabenęs 3,5 milijono vienkartinių medicininių kaukių ir 6,7 milijono pirštinių. Šiomis priemonėmis aprūpinsime savo darbuotojus, o dalį medicininių kaukių galės įsigyti ir „Maximos“ pirkėjai“, – pažymėjo J. Bivainytė, „Maxima LT“ generalinė direktorė.

Per pirmąją karantino savaitę operatyviai visoje Lietuvoje esančiose „Maximos“ parduotuvėse buvo įrengtos organinio stiklo pertvaros, kurios leido atskirti kasininkus nuo pirkėjų, o siekiant išlaikyti saugų daugiau nei 1 metro atstumą tarp žmonių, prie kasų ir vitrinų ant žemės sužymėtos informacinės juostos. Dezinfekuojami visi paviršiai: kasų juosta ir vitrinos, durų rankenos, krepšeliai ir pirkinių vežimėliai.

Rūpinantis darbuotojų sveikata ir jų imuniteto stiprinimu, šalia kasdien „Maximos“ darbuotojams patiekiamų karštų pietų, į racioną įtraukta daugiau vaisių ir daržovių. Numatytos dažnesnės pertraukėlės darbuotojams, ruošiama imbiero ir medaus arbatos mišinys.

Savitarnos kasų ir apsaugos darbuotojai, kurie reguliuoja į parduotuvę ateinančių žmonių srautus, dėvi specialius apsauginius skydelius, o kiti darbuotojai – apsaugines vienkartines kaukes. Visi darbuotojai turi galimybę dezinfekuoti rankas.

Padidintam saugaus apsipirkimo palaikymui per mėnesį papildomai skiriama 0,4 mln. eurų.

Apie Maximą
Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

 

Pagalba