„Maximos“ gimtadienio prizai nesibaigia: pirkėja iš Grigiškių laimėjo 30 tūkst. eurų

2022 m. liepos 13 d.

Prekybos tinklas „Maxima“ švenčia 30 metų jubiliejų ir ta proga kiekvieną mėnesį vienam laimingajam klientui dovanoja apvalią pinigų sumą – 30 tūkst. eurų. Birželio mėnesio nugalėtoja tapo pirkėja iš Grigiškių. Prizą laimėjusi moteris apsipirko Kovo 11-osios g. „Maxima XX“. Prekybos tinklo pirkėjai kiekvieną mėnesį taip pat gali laimėti savaitės bei dienos prizus.

„Davėme pažadą, kad mūsų jubiliejus bus šventė ne tik mums, bet ir lojaliems klientams, kurių dėka mes augame ir tobulėjame. Norėdami jiems atsidėkoti už ištikimą draugystę, kiekvieną savaitę ir mėnesį dovanojame įvairiausius prizus ir, be abejo, mėnesio prizą, galintį padėti išpildyti svajonę. Birželio mėnesį 30 tūkst. jau šeštąjį kartą atiteko pirkėjai iš Grigiškių ir tai toli gražu ne pabaiga“, – sako „Maximos“ l.e.p. Rinkodaros departamento direktorius Kristupas Buzys.

Iki tol prizus laimėję nugalėtojai dalijosi, kaip ketina panaudoti laimėtą sumą. Štai, pavyzdžiui, viena šeima žadėjo pinigus panaudoti būsto remontui, kiti įsigyti nekilnojamo turto ar pasilepinti stambesniais pirkiniais. Iki šiol didžiuosius prizus laimėjo nugalėtojai iš Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Panevėžio, Ukmergės bei Grigiškių.

„Džiaugiamės galėdami atsidėkoti klientams už draugystę ir nustebinti dovanomis. Gimtadienio prizai gali pasiekti bet kurį Lietuvos miestą ir miestelį, mat žaidimai prekybos tinkle vyksta visoje šalyje“, – pridūrė K. Buzys.

Prekybos tinklo pirkėjai gali laimėti ne tik pagrindinį prizą, bet taip pat ir savaitės bei mėnesio prizus. Norint dalyvauti žaidime, užtenka apsipirkti „Maximos“ parduotuvėje ne mažiau nei už 15 eurų ir nepamiršti pasinaudoti „Ačiū“ lojalumo kortele. Klientas, išpildęs šias sąlygas, dalyvauja žaidime ir turi galimybę kiekvieną savaitę laimėti 300 prizų, 3 tūkst. prizų kasdien bei didįjį mėnesio prizą.

Liepos mėnesio prizas – „Blendforce“ trintuvas, kuris užtikrina galią ir našumą su „Powelix“ technologija. Šis trintuvas – puikus virtuvės pagalbininkas, jo galingumas siekia net 800 W, jis taip pat turi didelės talpos terminiam smūgiui atsparų stiklinį indą (1,75 l) ir naujovišką oro aušinimo sistemą, užtikrinančią optimalų variklio patvarumą.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba