„Maximos“ parduotuvės Velykų sekmadienį nedirbs

2020 m. kovo 27 d.

Šiemet šv. Velykų sekmadienį didžioji dalis lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojų ilsėsis – visos „Maximos“ parduotuvės balandžio 12 dieną nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai karantino laikotarpiu – nuo 9 val. iki 20 val.

„Paskelbus karantiną, tos įmonės, kurios galėjo, leido savo darbuotojams dirbti iš namų. Didžioji dalis mūsų darbuotojų tokios galimybės neturi, nes parduotuvės turi būti atidaromos kasdien, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti būtinų prekių. Tad nusprendėme, kad šiemet per Velykų sekmadienį mūsų darbuotojai galės ilsėtis ir, kiek leidžia sąlygos karantino metu, leisti laiką su šeimomis. Žinoma, pirkėjams užtikrinsime visas galimybes patogiai apsipirkti iki šios pavasario šventės ir darysime viską, kad pasiruošimas vyktų be rūpesčių“, – teigia prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Pasak J. Bivainytės, pastarąsias savaites stebima tokia tendencija – pirkėjų skaičius parduotuvėse mažėja, tačiau auga jų pirkinių krepšeliai. „Džiaugiamės tokiu savo klientų sąmoningumu ir patys nuolat primename, kad į parduotuvę reikia vykti suplanavus apsipirkimą.“

Klientams taip pat primenama, kad apsiperkant karantino laikotarpiu galioja griežtesnės taisyklės: šeimos nariai turėtų apsipirkti po vieną, parduotuvėje laikytis didesnio atstumo, kurį nurodo parduotuvėse sužymėtos specialios linijos. Klientų prašome, jei įmanoma, naudotis savitarnos kasomis ir atsiskaityti banko kortelėmis. Siekdami didesnio saugumo, lentynose pateikiame tik supakuotus sveriamus sausainius, riešutus, šviežiai keptas bandeles ir duoną.

Prekybos tinklas „Maxima“ nuo kovo 16 dienos, prasidėjus karantinui, jau sutrumpino savo parduotuvių darbo laiką nuo 9 val. iki 20 val. Šalyje karantiną pratęsus iki balandžio 13 dienos, parduotuvės ir toliau dirbs naujuoju grafiku.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba