„Maximos“ pastangos įvertintos Šimtmečio darbdavio apdovanojimu

2019 m. spalio 11 d.

Kaune vykusios konferencijos „Darbdaviai 2019“ metu buvo pagerbtos pažangios įmonės, kurios nuolat plėtoja savo socialinę atsakomybę ir aktyviai kuria pridėtinę vertę visuomenei. Šimtmečio darbdavio apdovanojimas buvo įteiktas lietuviškam prekybos tinklui „Maxima“.

Dėkodama už apdovanojimą prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė pabrėžė, kad tvariai augantis verslas kasmet atveria vis naujų galimybių pačios įvairiausios kvalifikacijos specialistams ir skatina tobulėti kiekvieną darbuotoją – investuoja į mokymų programas ir kvalifikacijos kėlimo kursus, ugdo ir puoselėja mentorystės idėją. K. Meidės įsitikinimu, ilgamečiai „Maximos“ darbuotojai yra patys geriausi mokytojai, nes noriai dalijasi savo patirtimi ir ekspertinėmis žiniomis.

„Kai tobulėja kiekvienas darbuotojas, auga ir visa organizacija. Todėl „Maxima“ yra didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje, suteikianti darbo galimybes pačios įvairiausios kvalifikacijos specialistams. Mes ne tik aktyviai kuriame darbo vietas, bet ir sugebame motyvuoti ir išlaikyti geriausius darbuotojus – „Maximoje“ dirba daugiau nei 4000 mano kolegų, kurie dėl mūsų klientų stengiasi jau ilgiau nei dešimtmetį“, – per konferenciją kalbėjo K. Meidė.

Konferenciją „Darbdaviai 2019“ organizavo Užimtumo tarnyba prie LR Socialinės ir darbo ministerijos. Devintą kartą organizuojamuose darbdavių apdovanojimuose nugalėtojai skelbti ir padėkos įteiktos devyniose skirtingose kategorijose.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba